Hodnocení podniku  Hotel Slezan

3,9/5 (228 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Martin

Libilo se mi wellnes bruntal, parkovani primo u hotelu a ochota recepcniho bohuzel tím pozitiva pro mě konci

Ubytovani pokoj je standartne vybaven je tam teplo to je fajn , ale postel to je kapitola sama pro sebe rozjizdejici se madrace na kterých se nedá vyspat i když se clovek moc snazi nevyseny kos při prijedzfu takže nemáte kam davat odpad, jidlo zacinalo se snidani ve ctvrtek a pečivo bylo tvrdé a stare jidlo se nedoplnuje v průběhu rana to znamená když dojedete v 9 hodin ( snidani podavaji do 10 hodin tak už se nenajite)výběr velice malý dzus reden vodou

Vyjádření partnera
Hotel Slezan Před 3 roky

Vážený hoste,
děkuji za Vaše hodnocení, jakkoliv pro nás není příliš lichotivé. Situaci jsem prověřil a za nevynesení koše se tímto omlouvám, s pokojskou jsem na dané téma hovořil a jedná se o pochybení lidského faktoru, kdy pokoj byl jinak uklizen, ale došlo k opomenutí této povinnosti. Ohledně postelí a jídla se však musím důsledně ohradit, neboť jídlo na snídani je doplňováno průběžně a pečivo kupujeme denně čerstvé v obchodě poblíž hotelu. Výběr je velmi solidní a zahrnuje klasickou bufetovou snídani vč. zeleniny a ovoce, jogurtů, teplého bufetu atd. Postele na pokoji, na které jste spal, jsou zcela nové boxspringové postele vč. matrací, které jsou zdravotní a mají dvě různé tuhosti. Proto Vaše výhrady týkající se matrací nemohu bohužel akceptovat. Jsme schopni prokázat jakost matrací i to, že jsme je pořídili. S pozdravem Mgr. Lukáš Duchtík, ředitel hotelu

19. 1. 2019
Vendula

Vybavení pokoje
Dobrá lokalita v centru města
Lednička na pokoji

Pobyt jsem zakoupila pro sebe a přítele na 4noci. Už při příjezdu, kdy jsme viděli lešení, jsme znejistili. Po příchodu na recepci nám recepční dala klíče a řekla ve kterém patře máme pokoj. Žádné informace o tom kdy se vydávají snídaně apod. Dala nám několik „letáčků“, které měly sloužit jako slevové kupony v rámci voucheru, se slovy, že wellness je momentálně zavřené z důvodu rekonstrukce a otevřené bude až v den našeho odjezdu. Žádná informace předem např. emailem, žádná omluva nebo kompenzace.
Jídlo- hrůza. Snídaně v neděli od 8.00, v 8.05 už nebyl ani jeden párek a to nás bylo v restauraci zhruba 10!! Výběr téměř žádný, káva chutnala jak melta, džus naředěný. Nemluvě o čepované kofole – zvětralá a nakyslá, která sloužila jako welcome drink. Večeře o nic lepší, jídlo téměř studené a kvalitou se dalo přirovnat k závodní jídelně. Celkově hotel prostě 3 hvězdám neodpovídá (v porovnání s jinými 3* hotely).
Co se pokojů týče – jediné co pokojské dělaly bylo doplnění toaletního papíru. Na stole vrstva prachu, ručníky jedny po celý pobyt (žádná výměna při ušpinění). Balkóny – spojené s vedlejším pokojem takže člověk měl strach, aby někdo pokoj v noci nevykradl.
Hrůza hrůza hrůza.

18. 9. 2018
Eva

Ocenila jsem poměrně pěkný, čistý pokoj, bohužel to byl ale jediný klad.

Hotel děsivé retro. Nejen, že zde není ani bazén (poukaz do wellness centra sice fajn, ale slabá náhrada), jinak bydlíte v hotelu pod lešením (hrůza, toto mělo být jasně uvedeno jak teď hotel vypadá, jinak bych tam ani nejela resp.nedala za ubytování tuto cenu!) a co hůř dokonce funguje zároveň jako jakési zdravotní středisko!
Jídlo otřesné. Večeře studené, ráno později už nebyla k dostání žádná zelenina ani ovoce, o jiném jogurtu než bílém, který nejím jsem si mohla nechat jen zdát. Hnusný naredeny džus se nedal skoro ani pít.
Celkově pobyt hodnotím jako zklamání, víckrát bych sem určitě nejela ani nikomu nedoporučuji. Škoda peněz :(

23. 7. 2018
Daniela

Voucher jsem zakoupila jako dárek rodičům k Vánocům a s lítostí musím konstatovat, že spokojenost byla minimální. „Komunistický“ vzhled hotelu by se dal přejít. To, že vypadal jako opuštěný hotel, před jakýmkoliv zásahem možná též, ale rozhodně už jsme navštívili i lepší 3* hotely. Chápu, že prochází rekonstrukcí, ale bylo by dobré to vědět dopředu a přizpůsobit před hlavní sezónou nějakému standardu 21. století. Postele byly naprosto nevyhovující – tak tvrdé, že se na nich nedalo spát. K snídani už před půl devátou nebylo co jíst a ostatní rodiny odcházely s prázdnou.
Restaurace hotelu nefungovala. Rodiče se pro to všechno rozhodli odjet o den dříve. Zklamání pro mne i je bylo obrovské.
Jediné pozitivum byl výlet do papíren Velké Losiny, který ovšem nebyl součástí voucheru.

28. 6. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.