Nejlevnější dětské náušnice

3,8 / 5 (50 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Rychlost“

Nabízíme dětské stříbrné náušnice a šperky. Všechny naše produkty jsou vyráběny ze šperkovního stříbra 925 nebo 999. Tak jak bývá zvykem jsou označeny puncem pravosti a procházejí certifikovanou laboratoří. Nemusíte se tedy bát nějakého černání, rezivění či alergirkých reakci na nekvalitní kov. Všechny produkty jsou vyráběny v EU. Dětské náušnice jsou malé, vkusné a lehké, právě nízká hmotnost je jejich hlavní předností a díky tomuto benefitu můžou náušnice nosit i velmi malé děti, které mají v oblibě si těžké náušnice z uší vytahovat, nebo si s nimi hrát.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Móda & Styl, Móda pro děti, Rodina a děti

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Nejlevnější dětské náušnice

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kateřina

Krásné naušničky pro dvouletou dceru akorát

17. 1. 2018
Lenka

Náušnice jsou moc krásné. Vypadají malé, ale dceři snad budou. Mám jako dárek k svátku.

Delší doba doručení.

6. 1. 2018
Radka

Velice příjemná paní prodávající. Zásilku mi dokonce doručila až do schránky a telefonicky zkontrolovala, zda bylo vše v pořádku. Moc děkuji.

28. 12. 2017
M

Byly by hezké, kdyby…

Čekala jsem na ně tři týdny. Pak přišlo tenké a nestejně stříbrné cosi. Za tu cenu předražené.
Nelesknou se, na jednom místě dokonce korodují, a to je psáno, že mají povrchovou úpravu. Kdyby přišly včas, vrátila bych je. Takle bych nestihla mít dárek.

Vyjádření partnera
Nejlevnější dětské náušnice Před měsícem

Prosím o kontaktování. Hodnocení je anonymní a nezjistím Vaše číslo objednávky. Náušnice můžete u nás samozřejmě reklamovat a odstoupit od smlouvy. Ještě se nám nestalo že by naše zboží bylo korodované a nebo jak vy píšete - nestejně stříbrné. Nevím co si pod tím představit. Náušnice jsou totiž vyrobeny ze šperkovního stříbra 925 a jsou označeny puncem pravosti. Výrobce je registrován a kontrolován puncovním úřadem.Proto si dovolím Vám v tomoto oponovat. A co se týká provedení - Toto je zboží pro děti,
právě z toho důvodu je zboží lehké a tenké, aby dětem náušnice nezavázely, nebo je jinak obtěžovaly. Není problém zboží vrátit, stačí nás jen kontaktovat.
Děkujeme a přeji hezký den

19. 12. 2017
Martina

Kamínky jsou moc pěkné

Jsou ve skutečnosti strašně malinké, jsou tak pro holčičky do tří let.

Vyjádření partnera
Nejlevnější dětské náušnice Před měsícem

Hezký den, děkujeme za hodnocení. Věková hranice u náušnic není vždy úmyslně daná, protože nastřeleni dírek je individuální a někdo je má výš a někdo níž. Přeji hezký den :)

19. 12. 2017

Další hodnocení (8)