Hodnocení podniku Waf Waf

4,4/5 (1 759 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Veronika

Servírování jídla oku lahodí.

Cítím se velice zklamaná. Obsluha byla opravdu extrémně špatná, v době naší návštěvy byli ve waf-waf další dva návštěvníci, tudíž nic strašného. Obsluha byla pomalá, neochotná a výrazy ve tváři opravdu vypovídaly o tom, jak moc jsou z naší návštěvy slečny nadšené. Ještě bych podotkla, že na celý podnik byly tři slečny, které obsluhovaly.
K jídlu jsme si objednaly i kávu, která je opravdu hnusná. Omlouvám se za tento výraz, ale jsem člověk, který má kávu opravdu rád a to co jsme dostaly, bylo moc špatné. :-( Objednaný fresh mi zapomněly dát úplně a až po mém připomenutí a kyselém obličeji jsem ho dostala. Dobrý den či na shledanou se v podniku také nepoužívá…
Bohužel za mě nedoporučuji, jedna návštěva stačila.

Vyjádření partnera
Waf Waf Před měsícem

Dobrý den,

Velmi nás toto hodnocení mrzí a celou věc budeme řešit s obsluhou. Toto se nesmí stát a přijměte moji omluvu. Mohu Vás poprosit o zprávu na můj osobní email: jonas@waf-waf.cz, rád bych se zeptal na nějaké detaily, které by nám dopomohli k tomu, aby se nic podobného již neopakovalo.

Děkuji,
Přeji hezký den,
S pozdravem,
Jonáš Basel
Waf-Waf s.r.o.

9. 5. 2019
Anonym

Zajimavy koncept kavarny, dobre prostredi, prijemna obsluha.

Naprosto katastroficka realizace jidla. Kvalita jidla priserna, ktera vubec neodpovida cene. Predrazeny podnik, ve kterem pouzivaji nekvalitni suroviny. Skoda casu a vyhozenych penez.

Vyjádření partnera
Waf Waf Před 2 měsíci

Mrzí nás Vaše špatná zkušenost, pokud chcete problém řešit, tak nás kontaktujte na e-mail: info@waf-waf.cz

S pozdravem
Waf-Waf

12. 4. 2019
Věra

U malého pultíku u pokladny se tísnily 4 prodavačky, ne zrovna příjemné.

WAF-WAF: velké zklamání ! Pohár neobsahoval uvedené čerstvé jahody, koktejl byl samá voda bez chuti, mléko ani náhodou a navrch spoustu šlehačky, aby to vypadalo. Velice nedobré ! Rozhodně nedoporučuji !! Navíc za tu cenu !! Věra

Vyjádření partnera
Waf Waf Před 10 měsíci

Dobrý den,

Do milkshake nedáváme čerstvé jahody, ale mražené, mléko se do milkshake standartně dává a to přesně podle norem.

s pozdravem,
#wafwafcrew

3. 9. 2018
Hanka

Neprofesionální obsluha a přístup. Neschopnost řešit nastalé situace. Waf waf na Ipaku už víc ne!

31. 8. 2018
Rybeckatereza

Hezké prostředí podniku.

Vybraly jsme si variantu s míchanými vajíčky, waf cut a nápojem. Míchaná vajíčka byla usušená do mrtva, slanina i pažitka chyběly. Po upozornění slečny na nedostatky, se nám dostalo odpovědi, že pažitku tam nedávají a slanina k tomu nepatří. Vzhledem tomu, že přímo ve vouchru byla zahrnuta, očekávala bych nějakou kompenzaci či slušnou omluvu. Dostalo se mi jen nucené omluvy a otázky co teda požaduji. Přihlásila jsem se o waf cut, se kterým na nás zapomněly (spíše vůbec nevěděly, že nám ho mají dát) a poprosila slečnu, zda nám je může o něco vylepšit, aby nám vynahradilo zklamání ze slané wafle. Dostaly jsme kousky wafle s nutelou a skoricovym cukrem. Během konzumace vzniklo i u ostatních hostů hned k několika potížím. Například slečnám chybělo kuřecí maso (naproti vaší prodejně je řeznictví) … Bohužel mě tato zkušenost odrazuje od další návštěvy, především kvůli neprofesionálnímu přístupu zaměstnanců.

30. 8. 2018
Andrea

Krásná krabička na wafle s sebou

Tady ani Slevomat nepomůže! Milkshake bez zmrzliny. V banánovém maximálně polovina banánu na lehké ochucení, o čerstvých banánech nelze ani mluvit. Čokoládový milkshake bylo kakao se šlehačkou! Wafle udělané před delší dobou. chyběla nutellová omáčka. Bohužel jsme si vzali jídlo s sebou, takže jsme nemohli hned reklamovat chybějící suroviny. další návštěvu určitě neplánuji. Ani se slevou to nestálo za více než pár korun.

Vyjádření partnera
Waf Waf Před 10 měsíci

Dobrý den,

Bohužel mě mrzí toto hodnocení našeho podniku, ve kterém vždy dbáme na absolutní kvalitu a styl provedení.

Do banánového milkshake se standartně dává vanilková zmrzlina, která se rozmixuje s celým čerstvým banánem a do čokoládového zase čokoládová poleva a čokoládová zmrzlina. Z ničeho jiného bychom ani neměli šanci milkshake u nás vytvořit.

s pozdravem
Jonáš #wafwafcrew

7. 8. 2018
Štěpánka

Nelíbilo se nic, zklamali mě a hlavně mojí dcerku, pro kterou jsem po minulé zkušenosti voucher zakoupila.

Byly jsme podruhé, poprvé před půl rokem, to jsme s dcerou byly nadšené, ale tentokrát…? Velké zklamání. Jestli je to personálem, co nám shake a wafli připravovali nevim, ale již nenavštívíme. Obsluha byla spruzelá, to bych i přešla, na jednu stranu chápu, že v tom horku pracovat moc příjemné není, ale chuť wafle oproti minule byla nedobrá, cosi vysušeného se spoustou polité nutely jsme měly na talíři. Nic takového, že omáčka bude zvlášť v mističce, abychom si mohly sami dávat na každý kousek tolik nutely, kolik nám vyhovuje a chutná. Tak, jak bylo prezentováno se skutečností nesouhladí. Chuť čokoládového shakeru také nedobrá, hodně hořký, bez sušenky oreo také s prezentací nesouhlasí. Právě proto si má dcerka vybrala čokoládový a pak byla moc zklamaná, tolik se těšila a nakonec ochutnala 2 kousky, ja jeden, trochu jsme upily ze shakeru a zas šly. Za 159 Kč drahá ochutnávka.
Tak příště již ne, peníze raději investuji jinam.

31. 7. 2018
Helena

jedině lokalita dobrá

chování laxní, museli jsme si chodit pro objednávku zatímco 2 kroky by ji mohli přinést. Koktejl nabízel mražené i čerstvé jahody, nic takového jsem tam necítila – spíše to byla chemie, navíc byl teplý a v horku neosvěžil, poměr kvalita/cena absolutně neodpovídala. Již tam nepůjdu, ani nedoporučuji.

30. 7. 2018
Iva

Uplatnila jsem voucher ma Milkshake+wafle. Banánový shake nebyl zdobený banány ani karamelovým topingem jak je uvedeno v nabídce. Bohužel ani chuť shaku, příliš umělá, neodpovídala tomu, že by obsahoval skutečné banány, u dna kelímku se usazoval hnědý koncentrát (?), aroma (?).Po vypití mi bylo delší dobu nevolno. Vzhledem ke kvalitě absolutně nepochopitelná cena i po slevě.

Vyjádření partnera
Waf Waf Před 11 měsíci

Dobrý den,

Mrzí nás, že nechutnalo, ale jen bychom rádi uvedli, že ten hnědý koncentrát co popisujete na dně kelímku, je karamelový toping, který se dává po stranách kelímku a postupně steče právě na dno kelímku.

Jinak do každého banánového milkshake dáváme více než celý banán, vanilkovou zmrzlinu a mléko, takže opravdu netušíme, kde by mohla být ta umělá chuť.

Snad Vám bude příště chutnat.
#wafwafcrew

27. 7. 2018
Lusy

Krabice na waffle sebou.

Bohužel to čerstvé ovoce (jahodový shake) nevidělo ani z rychlíku .. naopak (banánový shake – tam jste ten nezralí banán opravdu cítili a aspoň to nebyla tekutá voda jako ten jahodový :-( ) to je fuk – dobrý byli celkem oba (jen né takový, jako udavají) ale prý dělám lepší – to mě těší. Každopádně, ani na sladké vafle tam už nepůjdeme, zapomněli na nutelovou omáčku! já se na ní tak těšila – že si dotoho namočím to ovoce ze shaku :D! Netuším jestli to bylo tím, že jsme to chtěli sebou .. ale bohužel mě zklamali, ještě jsme si řekli s přítelem, že jim dáme jednu šanci a půjdeme si tam dát slané wafle! :-) Hezký den, děkuji za voucher.

16. 7. 2018
Tereza

Předchozí návštěva

Při této návštěvě bylo všechno špatně:
Po objednávce jsme čekali 20 minut, poté šli zjišťovat, kde je problém. Ten byl v tom, že nemile se tvářící slečny za pultem daly naši objednávku někomu jinému, přestože jsou objednávky na jména, daly to někomu s úplně jiným jménem a objednávku vyhodily. Když jsme se ozvali, tak ji tedy vylovily z koše a dokonce kdesi našly ještě jinou nevyřízenou objednávku, kterou jim asi odfoukl vítr! Žádná omluva neproběhla a ještě se tvářily kysele, když jsme je poprosili, aby tu naši tedy vyřešily přednostně, když tam již takovou dobu čekáme. Všechny tři slečny za pultem tedy úplně mimo a bez ochoty komunikovat. Za dalších 10 minut jsme se konečně dočkali objednávky a jako bonus na tácu hned vedle jídla i voucher, který byl vyloven z koše! Nicméně rozhodně jsme nedostali to, co je popsané na voucheru. Jahodový shake rozhodně nebyl se zmrzlinou a z rozmixovaných zmrzlých jahod. V podstatě jen mléko se šlehačkou s jahodovým sirupem naspodu. Čerstvými jahodami ozdoben také nebyl. Čokoládový shake též bez zmrzliny a avizované oreo sušenky. Vafle byla pouze pocákaná nutelou. Nebyla obalená ve skořicovém cukru a nutelová omáčka uvedená ve voucheru také nikde. Ve výsledku jsme tedy za necelých 300 Kč dostali dvě ochucená mléka a suchou vafli pocákanou nutelou, na které jsme si navíc půl hodinu počkali. Navíc jsme nebyli jediní, kdo čekal takovou dobu. Jiní zákazníci dokonce čekali na své dvě porce lívanců déle než mi, přestože tam přišli dříve. Z druhé návštěvy tedy obrovské zklamání.

29. 6. 2018
Anonym

Vyšší ceny neodpovídají podávaným jidlům, velice málo místa na sezení.

28. 6. 2018
Radek

Dobrý den, jediná pozitivní věc je poloha (na Letné).

Za cenu 300 kč (2× milkshake a 2× vafle) naprosto nedostačující. Shake je jenom mléko se šlehačkou, chuť po zmrzlině žádná ani po ovoci. Mléko teplé a chuť shaku mléková. Odporné. Vafle s topingem taky žádná sláva, ozdoba nic. Chuť nevýrazná, poměr cena množství nevýhodná. Nedoporučuji. Předražené a celkově pocit okradení.

Vyjádření partnera
Waf Waf Před rokem

Dobrý den,

Chtěl bych Vám poděkovat za Vaší zpětnou vazbu a velice mne mrzí Vaše zkušenost. Rádi bychom přišli na to, kde se stal problém. Poprosil bych Vás, zda byste mne mohl kontaktovat na mé emailovém adrese: jonas@waf-waf.cz, abychom mohli vymyslet způsob jak napravit tento špatný zážitek.

Děkujeme za věrnost.

S pozdravem,
Jonáš Basel
Ředitel společnosti
Waf-Waf s.r.o.

9. 6. 2018
Daniela

hezky vydesignovaný podnik, velmi tématické a vkusné

Paní přede mnou měla nejspíše nějakou slanov wafli, a poté přišla na řadu moje jahodová, byla taková obyčejnější (se zahraničním trhem se nedá absolutně srovnat), ale opravdu jsem nečekala, že po nějakém zakousnutí kousnu do kousku česneku, absolutně to znechutilo celou wafli, prostě odporné. Na toto si dávejte více pozor, aby se vám to již nestalo :-)

Vyjádření partnera
Waf Waf Před rokem

Dobrý den,

Chtěl bych Vám poděkovat za Vaší zpětnou vazbu a velice mne mrzí Vaše zkušenost. Rádi bychom přišli na to, kde se stal problém a kdy jste nás navštívil. Poprosil bych Vás, zda byste mne mohl kontaktovat na mé emailovém adrese: jonas@waf-waf.cz, abychom mohli vymyslet způsob jak napravit tento špatný zážitek.

Děkujeme za věrnost.

S pozdravem,
Jonáš Basel
Ředitel společnosti
Waf-Waf s.r.o.

23. 5. 2018
Pavel

velmi neochotný a nepříjemný personál

13. 5. 2018
Jan

Ta jedna hvezdicka je za to, ze jidlo nebylo plesnive.

Krom vyse uvedeneho bylo vsechno spatne: pristup personalu (zjevne jsme je nasi pritomnosti otravovali, moji manzelce prejeli nohy mopem, zatimco jsme jedli…), kvalita jidla (mizerna slehacka, shake bez chuti, wafle pripalene a jeste studene), zpusob servirovani… Za ty penize, ktere za to chteji by zaslouzili…?

Byl jsem v tomto podniku podruhe a podruheje zkusenost obdobna. Nikdy vice. Ostatnim radim, at se tomuto mistu zdaleka vyhnou.

Meli by se stydet a sve podnikatelske aktivity presunout mimo gastronomii…

11. 5. 2018
Anonym

Nic, uplatnila sem na voucher 100 bodu a za 80 mi to prislo i tak drahe. 180 bych za to nikdy nedala!

Velmi neprijemna obsluha, dlouha cekaci doba na vafli s koktejlem, spinave zapatlane vchodove dvere, neutulne stisnene prostredi, vafle byla studena, tvrdsi, koktejlu male mnozstvi

5. 5. 2018
Anonym

Prostředí je pěkné

Stále jsme trochu v šoku po návštěvě v tomto podniku. Obsluha pomlouvala dva zákazníky, přestože jsme stáli přímo před nimi. Vyslechli jsme si, že jsou to blbci a že to není ani možné. Dalším dvou zákazníkům se holky z obsluhy vysmívaly. Shake sice vypadá dobře, chuť je ale průměrná. Vafle byly nedodělané a studené, chutnali tak hrozně, že jsme je nejedli. „Čistotu“ záchodů nebudu komentovat, je mi špatně ještě teď. Po shlédnutí videii jsme se na návštěvu tohoto podniku těšili, ale zřejmě je to jen dobrá reklama, za nás podnik za návštěvu nestojí.

21. 3. 2018
Ondřej

Opravdu nedobré poháry. Každý milkshake chutná jinak. Jeden hustý s hrudky další ředěný vodou a poslední chutná jako ochucené mléko ze supermarketu. Vafle byly nedobré a šlehačka vodová. Náštěva nás opravdu mrzela.

27. 2. 2018
David

Bez Nutelly, mléko nebylo sladké, vafle nebyly sladké a dodělané, šlehačka nebyla sladká, celé to nebylo moc sladké. Jediná sladká věc byly nalámané kousky čokolády. Někteří hosté si neměli kam sednout a postávali. Záchody zapáchaly.

9. 2. 2018
Sedlarik

+ Prostředí waf-waf
+ hezky nazdobený a připravený pohár

- nedodělaná, ledová wafle
– shake bez chuti

18. 1. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.