Hodnocení podniku  Colorland

4,7/5 (15 266 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Mgr.Klára

Knihy nelze poslat dohromady s obrazy, takže se platí dvakrát poštovné

Knihy přišly poškozené

18. 11. 2020
Denisa

Objednávala jsem zde již několikrát, spokojenost s provedením knihy, velký výběr šablon, online editor

Nedostatečně zabalené knihy při přepravě, rohy jsou bohužel volné a nezakryté, což asi při přepravě způsobilo poškození rohu jak desek, tak stránek knížky.. Což bohužel kazí celkový dobrý dojem..

18. 11. 2020
Anonym

Pomer cena/vykon uspokojivy, jako vzpominka skvely produkt.

Absence moznosti zmenit pismo u popisu fotek , pracovala jsem na mobilu, na iPhonu mi neslo vubec fotoknihu vytvorit .

18. 11. 2020
Denisa

Velký výběr šablon, klipartu, neomezená možnost úpravy rozložení a počtu fotek, online editor

Objednávám zde často, ale už po druhé mo přišly knihy s poničenými (ohnutými) rohy desek, někdy i stránek a promáčknutá vazba..což naštve ještě víc, když se jedná o dárek. Rozhodně nedostatečné zabalení při přepravě, rohy knížky jsou bez obalu..

13. 11. 2020
Radmila

Líbí se mi program, se kterým pracuji a seznamuji se víc a více a zvykla jsem si na něho.

Fotografie v knihách jsou jakési zašedlé. A to i přes to, že jsem si připlatila peníze za kvalitu fotek, možná fakt ty moje původní nejsou kvalitní. Jisté však je, že chtěli 80 Kč za obálku knihy. Celkem mne tak i s poštovným stály dvě knihy s těmi doplatky navíc 819 Kč. Tedy dva vouchery + 819 Kč. Samozřejmě, nemusela jsem si připlatit, ale nedělám album na jeden rok.

28. 10. 2020
Vilma

Rychlost dodani a kvalita super.

V zasilkovne nejsou vsechny vydejny uvedeny.

7. 10. 2020
Aneta

Kvalita tisku ok.

Nikde nebylo uvedeno, že pokud roztáhnu fotku přes obě strany, uříznou střed! V programu při tvorbě nic nezčervenalo, žádná hláška, čili jsem to považovala za věc, kterou mají ošetřenou a automaticky přidají mm tak, aby střed nebyl zalisován ve vazbě. Odnesly to 4 fotky s obličejem na středu. Zničené.. Ostatní, kde byl obličej na jedné, nebo druhé straně, byly také ořezané, ale koukatelné. Reklamovat to, je pro mne spojeno s nepohodlím, dalším čekáním a prací navíc, takže nebudu. Výrobci doporučuji zákazníka upozornit.

25. 9. 2020
No

Škála možností při výběru vzhledu knih, rychlost dodání.

Řešení problému, který vyvstal, s pracovnicí zákaznického centra emailovou cestou. Zůstal nedořešen.

4. 9. 2020
Michal

Tvorba i rychlost vyhotovení OK.

Jak píší mnozí další, fotky jsou tmavé – počítal jsem s tím, zesvětloval, ale pořád nic moc. Spíš než na tuto výtku psát trapnosti, jakože do toho nikdo nezasahuje, bylo by lepší se zamyslet a upravit.

Vlepení bloku s fotkami do desek bylo provedeno nakřivo.

31. 8. 2020
Dita

Problematická komunikace se zákaznickým centrem

20. 8. 2020
Romana

tmavé fotografie

30. 7. 2020
Šárka

Zlepsit orientaci na strankach pri vytvareni fotoknihy

5. 7. 2020
Olga

Rychlost dodani

Komunikace s dodavatelem
Kvalita tisku. Tisk neodpovidal dodanym podkladum z programu-posunuly se obrazky a texty. V programu vypadalo vse OK a v realu je text posunuty uplne jinam a neni viditelny.

3. 7. 2020
Jana

Fotoknihu jsem musela reklamovat. Laxní přístup, ale nakonec novou dodali včas.

2. 7. 2020
Petra

Možnost velkého výběru grafických úprav, jednoduchost zadávání.

Některé fotografie byly moc tmavé.

26. 6. 2020
Radmila

Líbí se mi široká možnost výběru vzhledu knihy. Také to, že s tím systémem umím pracovat více a více – zvykla jsem si už na něj a mnohé taje objevila. (Jiné mi jsou možná ještě skryty.) Protože chci mít sérii knih stejnou, kupuji v tomto obchodu opakovaně. Kvalita přichází různě.

Jak jsem již uvedla, knih mám více. U jedné byly dokonce mnohdy šedé obličeje, to na předlohách nebylo! Velmi mne to nazlobilo, protože TOTO mám zanechávat vnučce? (Nechápu, jak může výrobce – v Polsku – něco takového odeslat! Proto nemohu hodnotit jinak, než průměrné.) Další kniha přišla udělaná slušně, ale u poslední, u které jsem si, (dle mého nemálo) připlatila za kvalitní tisk – jsem spokojená. Ale samozřejmě, pak je třeba počítat s dodatečným nemalým navýšením ceny knihy.

12. 6. 2020
Sarah

Kvalita byla v pořádku.

Zásilka se ztratila, nikdo nevěděl kde je. Musel se vytvořit nový tisk fotoknihy a tím se opozdilo i datum dodání. Byl to dárek, takže to bylo s pozdějším předáním. :-(

11. 6. 2020
Jana

Výsledné fotografie byly naformátovány jinak, než jsem si to objednala.

5. 5. 2020
Miroslav

Kniha je hezká. Program ve kterém se fotky dělají by mohl být ještě více propracovaný, ale bavilo mě to. Kniha přišla bez prvních dvou stran takže jsem musel podávat reklamaci, ale tu ihned vyřešili takže za mě na poprvé vše dobré a tio je tedy průměr. Příště ale určitě vyzkouším znovu, snad proběhne vše hned na poprvé a já si fotky také upravím lépe ;)

Vše jsem napsal do kladného ;)

30. 4. 2020
Anonym

Za hezký papír si ještě dost připlatíte.

30. 4. 2020
Marketa

Velmi spatna kvalita tisku fotografii

27. 4. 2020
Hu

Kvalita tisku super!

Časově náročné odeslání nachystané fotoknihy. Trvalo to 10 hodin. od 3 odpoledne do 1 ráno. Telefonický hovor na firmu, nepříjemná obsluha.

2. 3. 2020
Koubam

Přední strana desek byla prohnutá

15. 2. 2020
Daniel

Nic moc

9. 2. 2020
Martina

Tisk neni uplne kvalitni. Na to ze jsem dala priplatkovou verzi aby se zkvalitnily fotografie a vkladala jsem fotky focene ze zrcadlovky tak je velky pocet dost rozmazany oproti jinym vyrobcum

6. 2. 2020
Martin

Provedeni a zpracovani.

Neslo uhradit ani odeslat objednavku. Pozdni dodani.

20. 1. 2020
Denisa

Rychlé doručení

Kvalitu fotoknihy jsem si představovala lepší.

5. 1. 2020
Stanislav

Nemám připomínek.

28. 12. 2019
Jana

Snadná tvorba v online programu, velké množství šablon

Špatná kvalita fotek – oproti loňsku nesrovnatelné (loni živé barvy, letos vybledlé) – a to u všech fotoknih byla zaplacena korekce fotografií. Poštovné účtují ke každému produktu (fotokniha, fooobraz, fotohrneček) – nelze sloučit, ačkoli se jedná o jednu objednávku

22. 12. 2019
Michaela

Fotokniha byla neskutečně rychle vyrobená, krásné zpracování, barva fotek se tiskem nijak nezměnila. Fotokniha vypadá výborně. Komunikace s obchodem v pořádku. Rychlost dodání bezkonkurenční.

Editor pro úpravu mi není úplně sympatický, některé funkce tam buď chybí, nebo jsem je nenašla, např. kapátko, abych si mohla přenést barvu, kterou mám na fotce, i na pozadí. Málo rámečků, nebo spíše stínů pod fotkami.

21. 12. 2019
Vendula

Rychlost dodání, kvalita papíru (je výrazně tvrdší než klasické fotky)

Fotky v knize jsou ve výsledku mnohem tmavší, působí to smutně a nevýrazne. Takže při souhrnu kalkulace doporučuji připlatit si za funkci automatické inteligentní korekce. I když bůhví, jak by to dopadlo, když to nemůžete ovlivnit, ani nahlédnout na výsledek.

14. 12. 2019
Petra

Jedna z nich měla kaz

3. 12. 2019
Jana

Hezké šablony, kliparty, rozložení strany. Rychle doručení a kvalita knihy a fotek.

Dělala jsem knihu z cca 2000 fotek a program fungoval opravdu hodně pomalu, prostě to nezvládal. Takže jsem více čekala než pracovala na knize. To prodloužilo práci na knize cca o polovinu.

25. 11. 2019
anna
20. 11. 2019
Katka

S výrobky jsem spokojená.

Cena za dopravu! Objednala jsem v jedné objednávce 2 knihy a 2 male fotoobrazy, poštovné jsem musela zaplatit 2×. Bylo mi odmítnuto dát to do jednoho balíku. 🤦‍♀️☹️

18. 11. 2019
Martin

slušná kvalita s ohledem na cenu.

může to být problém dopravce, ale kniha mi přišla s poničenými rohy.

7. 11. 2019
Petr

Chybí na knížce možnost písma z boku.

13. 10. 2019
Markéta

Intuitivní a jednoduché vytvoření knihy, množství témat

Kvalita fotek je tristní, ač foceno zrcadlovkou, fotky jsou zrnite a vypadají jako z mobilu. Zkoušela jsem vytisknout jednu fotku která byla v knize extrémně tmavá a trnitá na domácí inkoustové tiskárně (nejlevnější HP) a vyšla mnohem lépe. Využila jsem colorland už několikrát, ale obě knihy dělané letos jsou fakt ve špatné kvalitě.

8. 9. 2019
Renata

Přístup k nedodržení termínu, uvedeného na stránce.
Vyřešení kompenzaci.

Uvedeno doručení do 8 pracovních dnů, ozvala jsem se po 15 dnech, kde mi nikdo neodepsal, poté jsem tam zavolala a paní mi řekla, že to zjistí. Napsala mi, že se omlouvá, že neví kde se stala chyba, že jim to někde spadlo a objednávku musí znova objednat.
Knihu jsem objednala na oslavu a přišla mi 2 dny po, dostala jsem na knihu sice kompenzaci, ale i tak mě to hodně naštvalo … Kniha je hezká, takova jakou jsem si ji vytvořila v programu. Příště budu objednávat raději o 2 měsíce dřív.

26. 8. 2019
Tereza

Bez příplatku za kvalitnější úpravu je tisk opravdu jen průměrný. Barvy nehrají.

15. 6. 2019
Šárka

Lehké pracování s programem. Velké množství šablon. Zpracování fotografií ve fotoknize odpovídá kvalitě vyfocených foto.

Bohužel, i když kniha byla opravdu pečlivě od výrobce zabalena, tak dorazila poškozená ve hřbetu ( promáčklý ). Při převzetí nebylo vidět. Přepravce by se mohl chovat se k zásilkám slušně. Zbytečně ničí dobrou práci výrobce fotoknih.

Hodnocená nabídka: Fotokniha Colorland - pevná vazba
8. 6. 2019
Jakub

Krásný a přehledný web. Mnoho pěkných šablon. Software na tvorbu fotek je výborný.

Kvalita výsledných fotek tisku není nikterak oslnivá. Přirovnal bych to ke klasické domácí laserové tiskárně. Rozlišení mě zklamalo a vyskytují se i občasné malé kazy v podobě bílých pixelů. Za plnou cenu bych byl hodně zklamaný!
Fotokniha přišla s poničeným rohem. Zjevně za to může dopravce, ale 130 kč poštovného je podle mě dost na to aby se kniha zabalila do bublinkové folie, která by tomu zamezila.

15. 5. 2019
Lenka

Výsledná kvalita fotografií v knize bez použití vylepšení – jsou dost tmavé

4. 4. 2019
Lenka

Bezproblémové objednání, dodává atd.

Nabídka zpoplatněné služby vylepšení fotografií byla až v košíku. Neobjednala jsem, protože nikde nebyl možné vidět rozdíl. Výsledné fotografie v knize se zdají být tmavší než originály.

4. 4. 2019
Anonym

rychlost

složitý program a ne moc dobrý výsledek

27. 3. 2019
Anonym

kvalitní zpracování knihy

nebyla možnost platby dobírkou ani přes účet

20. 3. 2019
Dagmar

rychlost dodání, do týdne byla doma

o víkendu mi špatně fungoval program, neukládalo se :-(. Po víkendu už vše ok.

8. 3. 2019
Petra

Spokojenost

Velké fotky jsem čekala v lepší kvalitě, ale celkový dojem krásný

1. 2. 2019
K

Krasne zpracovani knizky.

Dlouha dodaci doba, misto cca tydne, ktery slibovali, to trvalo vice nez 3 tydny, ale neposkytli zadne informace ohledne noveho data odeslani, az kdyz zasilku slutecne odeslali; zalaznicky servis velice spatny, neochotny…

28. 1. 2019
Radek

I když jsme objednali 3 foto-knihy u stejné firmy. Umístili tam stejné fotky ve stejný čas a zboží přišlo v jednom balíčku. Museli jsme zaplatit 3× poštovné.

4. 1. 2019