Caffé ve Smečkách

Praha - Nové Město, Ve Smečkách 18

„Hezké komorní postředí hned vedle pražírny kávy, milá obsluha. Bohužel umístění podniku není nejlepší, čemuž zjevně odpovídá i nízká návštěvnost.“ — Dušan, Před 11 měsíci

„Hezké komorní postředí hned vedle pražírny kávy, milá obsluha. Bohužel umístění podniku není nejlepší, čemuž zjevně odpovídá i nízká návštěvnost.“ — Dušan, Před 11 měsíci

Aktuálně nemáme žádné nabídky

Nechte se upozorňovat na nabídky. Jakmile budeme něco mít, dáme vám vědět e-mailem.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Restaurace a bary, Kavárny

Caffé ve Smečkách
Ve Smečkách 18, Praha - Nové Město, 11000 (zobrazit na mapě)

Caffe & Study Ve Smečkách

Ve Smečkách 18, Praha - Nové Město

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 9:00–14:00
Vybavení a služby
U nás se nekouří
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Eliška

Blízko Václaváku

Byla tam zima,

Dušan

Hezké komorní postředí hned vedle pražírny kávy, milá obsluha. Bohužel umístění podniku není nejlepší, čemuž zjevně odpovídá i nízká návštěvnost.

Helena

Hodnocení podniku Caffé ve Smečkách

Hodnocení podniku Caffé ve Smečkách

4,0/5 (26 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Eliška

Blízko Václaváku

Byla tam zima,

Vyjádření partnera
Caffé ve Smečkách Před 8 měsíci

Dobrý den, velice děkujeme za Vaši reakci. Topení v místnosti mělo otevřenou hlavici na stupni 5 - hodně velké teplo.
Pokusíme se místnost uzavřít, aby teplo zůstalo uvnitř. Pěkný den přeje Klára

27. 2. 2018
Dušan

Hezké komorní postředí hned vedle pražírny kávy, milá obsluha. Bohužel umístění podniku není nejlepší, čemuž zjevně odpovídá i nízká návštěvnost.

6. 12. 2017
Helena
2. 12. 2017
Romana
2. 12. 2017
Vanda

Vždycky Doporučuji všechno přátelům a každému protože každý má nějakou jinou představu ale mně už se tam docela nelíbit nejenom že je tam zima ale je to tam jako skladiště vůbec to je jakési tam divný ten podnik A nehledě že pořád jsem si myslela že ta bábovka s paní usnula ruku když mě uklidí bábovku dvoucentimetrové a když já jdu do cukrárny tak ukrojený bábovky vypadá úplně jinak takový malý kousek bábovka jako od lakomé bárky

Vyjádření partnera
Caffé ve Smečkách Před 11 měsíci

Dobrý den, velice děkujeme za Vaši reakci. Náš tým bude pracovat na zlepšení veškerých nabízených služeb. Jen s tím teplem už více neuděláme, hlavice je otevřená na stupni 5 - hodně velké teplo. Snad si cestu k nám opět najdete. Pěkný den přeje Klára

12. 11. 2017
Lucie

Parádní, lahodné, pěkné prostory.

10. 11. 2017
Eva

Je to kousek od Václaváku a možnost výběru bez objednání

Momentálně se podnik mění na nějaký prodejní obchodní centrum a je tam školení, takže se mi zdá velmi nevhodné narušování klidu lidi, kteří si tam dal relaxovat odpočinout a najednou tam poslouchám a kde se tam provádí nějaké školení prodejní kávy No tak to mě úplně dneska z toho rozbolela hlava, to nejsem vůbec spokojená na to jak jsem tento podnik chválila, aby tam paní měla někoho A pořád jsem posílala známé lidi od této chvíle to prostě není možné považovat za solidní podnik

Vyjádření partnera
Caffé ve Smečkách Před 11 měsíci

Dobrý den, velice děkujeme za Vaši reakci. Náš tým pracuje na zlepšení veškerých nabízených služeb. Školení se přesune od 1.12.2017 - byla to náhrada a již pro Vás připravujeme nové zrekonstruované středisko a delší otevírací dobu. Snad si cestu k nám opět najdete. Pěkný den přeje Klára

8. 11. 2017
Eva

Most přímo z Václavského náměstí, vyzvednutí bez objednávky

Cena, provozní doba

Vyjádření partnera
Caffé ve Smečkách Před 11 měsíci

Dobrý den, velice děkujeme za Vaše hodnocení. Doba a sortiment se od 1.12.2017 změní s pozdravem Klára

7. 11. 2017
Tom

Milá obsluha
Výborné občerstvení
Prostory a klid

1. 11. 2017
rudolf

prostředí

23. 10. 2017
Hana

normál

19. 10. 2017
Petra

Velice vstřícný a sympatický personál. Prostředí velmi pěkné a kávička moc dobrá. Děkujeme

9. 10. 2017
Vanda

wifi připojení, super Late

5. 10. 2017
Vanda

kousek od Václaváku, pěšky se vyplatí si zajít (1–2) min.), je tam wifi připojení, výborná káva, undegrándové prostředí, velmi pohodlné a tiché k relaxaci (fantastické sedačky) k odskoku na kávu a svačinku, odpočinout a využít internetu.

Třeba i nabídka baget a sendvičů. a kousek nad nimi je obchod s levnými zákusky, tak tato kavárna předčí príma posezení u dobrot a dát ven zvací ceduli

Vyjádření partnera
Caffé ve Smečkách Před 9 měsíci

Dobrý den, velice děkujeme za Vaši reakci. Náš tým pracuje na zlepšení veškerých nabízených služeb. Od 1.12.2018 je pro Vás připravená nová zrekonstruovaná kavárna a delší otevírací doba. Snad si cestu k nám opět najdete. Pěkný den přeje Klára

5. 10. 2017
Kristýna

Tak zaprvé je v kavárně výborná káva (měly jsme cappuccino) za skvělou cenu v příjemném prostředí. Kavárna je pár metrů od Václaváku, takže odteď už žádný hnusný kafe ve fastfoodu. A hlavně: paní majitelka je fajn a ještě jednou bych jí chtěla poděkovat, že pro nás dvě kavárnu otevřela a uvařila nám kafe i v pět hodin, ačkoli už byly tři hodiny po zavíračce. Miluju podniky, kde je vidět, že to ty lidi baví. Držte se!

Otvírací doba kavárny je jen do 14:00, což je pro lidi prací povinné trochu smrtelná hodina na kafe :(

Vyjádření partnera
Caffé ve Smečkách Před 9 měsíci

Dobrý den, velice děkujeme za Vaši reakci. Náš tým pracuje na zlepšení veškerých nabízených služeb. Od 1.12.2018 je pro Vás připravená nová zrekonstruovaná kavárna a delší otevírací doba. Snad si cestu k nám opět najdete. Pěkný den přeje Klára

26. 9. 2017
Marcela

Dobrá bábovka

Kavárna byla v době naší návštěvy prázdná a asi je to standard. Uvnitř byla velká zima, prostředí není velmi útulné. Káva průměr.

Vyjádření partnera
Caffé ve Smečkách Před 9 měsíci

Dobrý den, velice děkujeme za Vaši reakci. Náš tým pracuje na zlepšení veškerých nabízených služeb. Od 1.12.2018 je pro Vás připravená nová zrekonstruovaná kavárna a delší otevírací doba. Snad si cestu k nám opět najdete. Pěkný den přeje Klára

22. 9. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.