Hodnocení podniku CA Orbit travel

4,5/5 (2 243 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Zdeňka

Návštěva Zoo se nám velmi líbila, byly jsme zde až do 18hod. Bylo krásné počasí, což byl bonus k pobytu v pěkné přírodě. Památky jsem si neprošla, ale není všem dnům konec.

Nelíbilo se mi, že účastníci zájezdu zcela nerespektovali paní průvodkyni a v Rozvadově jsme se na zpáteční cestě zdrželi déle, takže nám ujel spoj. Bohužel doma jsme byli a v 1hod ráno. Zdenka

3. 6. 2019
Josef

Výlet se nám líbil, vše bylo v pořádku. Oceňuji vzornou dochvilnost všech účastníků zájezdu. Škoda horšího počasí. Určite pojedeme zase.

12. 5. 2019
Petra

Cesta proběhla bez problémů. Zoo i město bylo pěkně. Bohužel nám celý den pršelo, ale i přesto to bylo krásný a doporučuji

7. 5. 2019
Helena

Odjezd na čas, pohodlný bus.

Paní průvodkyně byla jistě velmi erudovaná dáma, nicméně se rozhodla všechny, kteří jeli do Drážďan hlavně za nákupy, zavalit letopočty – vydržela je sypat z rukávu v neuvěřitelném množství téměř celou cestu..

2. 5. 2019
Gabriela

vše bylo fajn bez problémů

18. 4. 2019
Janicka

Příjemná cesta

Nebylo nic záporného

2. 4. 2019
Marie

Krásná výstava, historické centrum Dráždan. Pěkný autobus.
Ochota řidiče a průvodkyně

Při odjezdu velkého množství autobusů by bylo dobré, kdyby průvodce byl označený cestovní kanceláří a místem zájezdu. Zabránilo by to zbytečným zmatkům Jinak to bylo pěkné.

2. 4. 2019
Anonym

Pan řidič nás vysadil co nejblíže výstavišti a poté i přímo v centru, nemuseli jsme chodit nikam daleko. Paní průvodkyně toho o Drážďanech věděla opravdu hodně a vystála za nás frontu na lístky na výstavu orchidejí. Výběr orchidejí byl obrovský. Počasí vyšlo skvěle.

Dlouhé čekání na koupení lístků na výstavu orchidejí, možná by šly koupit předem on-line.

2. 4. 2019
Eva

Příjemná paní průvodkyně i pan řidič, cesta byla bezproblémová, až na to čekání.

Trochu mi vadilo, že jsme byli upozorněni, že ráno máme být na místě přesně na čas, že se na nikoho nečeká, přesto jsme vyjížděli s půl hodinovým zpožděním, protože se čekalo na někoho, kdo ani nedorazil. Stejně tak bych vypustila zastávku na benzínové stanici, která trvala půl hodiny. Myslím, že cesta do Drážďan netrvá tak dlouho, aby to dospělý člověk nemohl vydržet. Ukrajuje se tím čas strávený v cílové destinaci.

1. 4. 2019
Hana

starostlivá a milá paní průvodkyně, dobře organizovaný zájezd

1. 4. 2019
Petr

Zoja byla skvělou průvodkyní, hodně věděla

Chování řidiče: hned na začátku ohlásil pár perel. Jednak, že záchod nefunguje, druhak, že je stejně zakázáno na území ČR a SRN se pohybovat po autobuse!!! S tím se fakt jd+ěte vycpat, je to trapný a ubohý!!!

31. 3. 2019
Anonym

Perfektní průvodkyně Zoja která byla milá a pozitivní. Hodně věděla a opravdu se nám věnovala. Vše klaplo časově.

Vše bohužel zkazil řidič který byl „divný“. WC nefungovalo a stále někoho pouçoval a jiné. Byl to ale zaměstnanec externí firmy

31. 3. 2019
Věra

vše proběhlo v pohodě, bez problémů. průvodkyně velmi příjemná, výstava orchidejí překrásná, jenom ty dolní končetiny, ty mě ještě dnes bolí :-).

Nevím, líbilo se mi vše.

31. 3. 2019
blanka

Výstava úžasná :-)
Paní průvodkyně příjemná :-)

Zácpy, kolony v Drážďanech :-( :-( :-(
Možná to chtělo odjezd posunout alespoň o půl hodiny :-o

30. 3. 2019
Marta

Velmi příjemná paní průvodkyně, , vyčerpávající a zajímavý výklad o městě Drážďany

20. 3. 2019
Jakub

Všechno proběhlo bez problémů, zbyl i čas na prohlídku Drážďan

18. 3. 2019
Gabriela

Bezva průvodkyně. Kouzelná atmosféra Vánoc :-)

8. 3. 2019
Kikistehlikova

Moc hezký výlet:)

14. 2. 2019
Veronika

Vše vpořádku :)

Jen taková maličkost nedostali sme „audio“ či sluchátka (jak bylo myslím že psáno) aby sme slyšeli výklad který nebyl tedy slyšet skoro vůbec ale tak to nevadí. Jinak vše vpořádku

16. 1. 2019
Dana

Nákupy v Primarku, pohodová cesta

14. 1. 2019
Dana

Vše šlo hladce a bez problémů, zastávka byla v blízkosti obch. center a snadno dostupná

7. 1. 2019
Barbora

Autobus přijel na čas A pan řidič nás odvezl tam i zpět svědomitě.

3. 1. 2019
Nesvadbovka

Průvodkyně a galerie Zwinger.

3. 1. 2019
Mila
24. 12. 2018
Xort

Vánoční trhy

Mylné informace o době trvání cesty – uváděné o hodinu delší.

Vyjádření partnera
CA Orbit travel Před 6 měsíci

Dobrý den, předpokládaný příjezd do Prahy počítá se zastávkami v dalších nástupních místech, kterými jsou Ústí nad Labem a Lovosice. Pokud jsou všichni cestující v autobuse z Prahy, tak autobus jede z Drážďan přímo do Prahy bez dalších zastávek a cesta se tím zkrátí. Pokud je navíc dopravní situace velmi příznivá, tak se skutečně může stát, že příjezd do Prahy je o 40-50 minut dříve než je předpokládaný příjezd.

17. 12. 2018
Vitkova001

Ochotná paní průvodkyně. Nádherně vyzdobené vánoční trhy.

Není nic co by se nelíbilo.

16. 12. 2018
Silvie

Výlet to byl prima. Drážďany pěkné a nad očekávání bez davů hektických vánocchtivých lidí.

Průvodci byli trochu zmatený.
Bus měl jiné označení, než které bylo avizované v sms.
Za zpoždění busu (následkem ranní špičky a údajně nehody) sice CK nemohlo, ale mohli dát alespoň vědět pomocí sms.

15. 12. 2018
Adéla

Prijemna a ochotna pruvodkyne

Autobus parkoval jinde nez bylo domluvene

12. 12. 2018
Andrea

rychlá doprava bez problémů

12. 12. 2018
Iikk

Příjemný průvodce v našem autobuse.

Byla jsem ráda, že jsme neměli zaplacenou prohlídku města Ti co ji měli z našeho autobusu stejně nic neslyšeli protože pro ně nebyla sluchátka.

8. 12. 2018
Olga

Vše včas, v pohodě.

Zbytečná zastávka na jakémsi odopočivadle už cca 40 km za Prahou.

8. 12. 2018
Mili

Výlet byl dobře zorganizovaný, pan průvodce milý a vstřícný.

/

5. 12. 2018
Jitka

Líbil se nám celý výlet, Víděň byla krásně nazdobená.

Problém s toalety, moc lidí, čekání na ostatní z naší skupiny.

4. 12. 2018
Jitka

Dobrá organizace, příjemný řidič i průvodkyně. Paní průvodkyně měla vynikající znalosti nejen o historii a kulturních památkách Drážďan, ale i o praktických věcech, která nám pobyt zpříjemnily.

Pokud jde o prohlídku města, v informacích bylo slíbeno audiozařízení se sluchátky, ale k dispozici nebylo. V místech, kde bylo hodně lidí, nebylo úplně dobře slyšet, i když se paní průvodkyně snažila mluvit co nejvíce nahlas.

3. 12. 2018
Ellie

časové rozložení, odjezd a návrat.
cesta zpět rychlejší

odjížděli jsme pozěji – asi v 8:20
neustále mluvící průvodkyně – hodně nahlas mikrofon

1. 12. 2018
Marcela

Dobrá organizace a přístup průvodkyně, pohodlné cestování, příjezd přímo do centra Drážďan. Poměr cena vs. kvalita.

Uvítali bychom svoz k odjezdu (z více míst tj. nejen zástávky při cestě) a možnost alespoň jednou během času v Drážďanech odložit nakoupené věci do autobusu

1. 12. 2018
Alena

Paní průvodkyně byla super

21. 11. 2018
Marcel

Německá kvalita potravin a drogerie nejde srovnat s tou českou. Na hranice to máme trochu dál ale nákup na slevomatu na jeden den za nákupy se nám líbil a tak jsme ho vyzkoušeli.

Není nic.

12. 10. 2018
Dagmar

Vše časově odpovídalo programu zájezdu, paní průvodkyně milá a zodpovědná.

10. 10. 2018
Věra

Příjemná paní průvodkyně. Pan řidič také příjemný.

1. 10. 2018
Petra

Zoo je spíše lesopark s pár zvířaty. Ale stálo to za to i jen kvůli delfíní show, možnosti vidět zblízka kapustňáky a harpyji. Chválím také průvodce.

Hvězdu strhávám za : 1) Nezaslání slíbeného kontaktu na průvodce, pokud by se těsně před odjezdem něco stalo. 2) Požadovaný sraz 5:50, plánovaný odjezd 6:00 a nejpozdější plánovaný odjezd 6:05 s tím, že se na účastníky nečeká. Skutečnost ? Čekalo se na příjezd autobusu do 6:15 …

1. 10. 2018
Naštvaný zákazník

Samotná ZOO, delfíní show a město jsou nádherné. V ZOO vidíte zvířata opravdu všude a zdají se být ve velkých výbězích i spokojena.

Služby cestovní kanceláře ORBIT Travel naprosto tristní.
Ráno v 6:00 měl být odjezd od Hlavního nádraží v Praze, paní průvodkyně přišla o 15 minut později. Když vyzvala osoby aby k ní chodili a říkali svá jména, nebyl připraven žádný zasedací pořádek, takže si každý sedal tam, kam chtěl a pak přišla další rána… se mnou cestovalo dalších 5 osob, rezervace a platba proběhla měsíc do předu a světe div se, ani jeden z nás na seznamu nebyl, takže nás paní průvodkyně odšoupla bokem, vyřešila ostatní, kdy zjistila, že další 2 osoby nejsou v seznamu. Poté s námi asi 10× projížděla seznam, zda tam opravdu nejsme a opravdu jsme nebyli. Do toho se přimotal nějaký další člověk z cestovky, který nám řekl, že na místě to vyřešit nemůže a že teda ať jdeme domu, že se to vyřeší nějak později. Kvůli výletu si vzala poměrná část z nás šesti dovolenou a vzhledem ke vstávání ve 4 ráno jsme rozhodně nehodlali toto odkopnutí přijmout a místo v autobusu jsme si vyhádali, jelikož nám právem náleželo, touto dobou již ale naskočilo 45 minutové zpoždění. Ještě dodám, že autobus měl kapacitu 85 osob naplněnou 81 osobami, tudíž nám ve finále 4 místa chyběla. To se ale vyřešilo až v Plzni, kdy tamní nevstoupivší museli být odmítnuti a umístěni do jiného vozidla, které je tam odvezlo separovaně. Řidič doháněl zpoždění tím, že pauzy razantně zkracoval nebo je rovnou vynechal. Jeho řidičské schopnosti by se hodili leda tak někam do pouště, s dvoupatrovým autobusem zacházel tak, že se divím, že celé horní patro nebylo plné lidských žaludečních tekutin, řízení styl brzda plyn, rozjet to co se dá a pak na poslední chvíli prudce na brzdy. Skřínka u zadních dolních dveří na kávu se neustále za jízdy otevírala a ohrožovala cestující, a ve skříni po celou cestu neustále vrzaly plastové obaly od balených vod. Když přišlo na placení 14€ za osobu na vstup do ZOO, chtěla po nás průvodkyně 16€, když sem ji řekl, že se spletla tak mi řekla, že ne že to tak stojí, nepříjemně se podívala do papírů a uznala omyl, v tom se jí začli ozývat další cestující, že ji platili 16 tak ať jim přeplatek vrátí. Do ZOO jsme přijeli s hodinovým zpožděním místo v 10:00 v 11:00 tudíž jsme z delfíní show, od 11:00 stihli sotva čtvrtinu, (další vystoupení až ve 14 hod.) vzhledem k tomuto zpoždění se odjezd odložil a tím bylo následně zkráceno procházení městem. Po příjezdu do města průvodkyně vystoupila, a aniž by alespoň zabučela, vydala se do davu lidí, tudíž jsme museli udržovat její mílový krok a probíjet se dalšími turisty, na místech kde zastavila, aby nám něco řekla k různým památkám, ji stejně nebylo rozumět a ani nebyla slyšet. Ještě se vrátím k panu řidiči, když nabízí cestovka tento zájezd pravidelně, čekal bych, že se řidič v dané lokalitě vyzná a ne že vjede do pěší zóny a musí couvat mezi lidmi.

Tuto cestovku naprosto nedoporučuji.

12. 9. 2018
Markéta

Cely zajezd byl moc pekny

Dochvilnost cestovni kacelare

11. 9. 2018
Ivuše

Pohodlný autobus, hodná a ochotná delegátka, byl to hezký výlet.

Nebyla přidělená sedadla, takže každý sedl, kde se mu chtělo. Údajně to způsobilo nějaké rozepře mezi cestujícími, což způsobilo zpoždění, takže v Plzni nás autobus vyzvedl o třičtvrtě hodiny později a do Norimberku jsme dorazili až v 11 místo v 10. Cestou zpět jsme zase měli problém s klimatizací – v horním patře autobusu běžela naplno tak dlouho, až se všichni oblékali do mikin a bund. Řidiči jí na požádání vynuli, ale studený vzduch na nás šel skoro celou cestu.

11. 9. 2018
Anonym

Výlet byl skvělý. Měli jsme hodně nabitý program. Paní průvodkyně se po celou dobu o nás starala.

Autobus je v hrozném stavu. V polovině cesty se z něj začalo kouřit. Naštěstí jsme dojeli. Znovu bych do něj nevlezla.

28. 8. 2018
Jarka

Pohodlné cestování, volnost při sestavování individuálního programu.

Zima! Ale tu nikomu nevyčítám.

27. 8. 2018
Veru

Program zajezdu, usporadani, mnoho novych mist (nabity program), nizka cena za takovy zazitek, audiopruvodce je skvela alternativa, pruvodkyne velmi znala historie mesta, vstricna a napomocna.

Pani pruvodkyne nebyla moc organizovana (proslov do mikrofonu velmi nesouvisly, cteny z Wikipedie, neustale pocitani sedadel a pasazeru, diktovani pojisteni namisto zaslani emailu, situace se zastavenim pasu oproti audiopruvodci a i spatne organizacni detaily – sraz kde, v kolik, co si pujdeme prohlednout). To same plati pro navstevu Linze – zajimave informace, nicmene vyslap do kopce lesem, aniz bychom vedeli, kam se jde, zbytecny. (zhlediska uspory casu a take nebrani ohledu na starsi a ucastniky s horsi kondici, kteri vypadali, ze v tom vedru po vystupu zkolabuji).

24. 8. 2018
Petra

Velice prijemna pani pruvodkyne, libila se mi i kombinace dvou dvou ruznorodych mist, KT a mesta.

Prohlidka Linze byla ponekud uspechana, ale pravdepodobne to jinak udelat neslo, uvitala bych prohlidku spise historickeho jadra bez prilisne souvislosti s KT, nicmene tematicke ladeni chapu.

21. 8. 2018
R.
20. 8. 2018
Klára
13. 8. 2018