Hodnocení podniku CA Orbit travel

4,5/5 (2 243 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Hradcová

Špatná organizace, nestihli jsem poslední metro, čemuž bylo možné předejít.

13. 12. 2018
Ludmila

Vídeň nádherná

Organizace zájezdu slabá, jeden průvodce absolutně neschopen, druhý celkem jo

10. 12. 2018
Mikuláš

Paní od zájezdu byla milá a ochotná.

Nelíbila se mi organizace zájezdu. Neodbavili nás včas, měli jsme asi třičtvrtě hodiny zpoždění, než jsme přijeli do Drážďan. Autobus byl hodně starý, nefungovalo mu topení – údajně zkratovalo elektro. Bohužel nefungovalo ani po cestě zpět, takže v buse byla opravdu zima.

27. 11. 2018
Vašek

Krásný požitek z unikátně nasvícených památek, vyšlo perfektně počasí.

Katastrofálně nezvládnuta organizace ranního nástupu do autobusu, autobus nebyl v dobrém stavu, nefungovalo WC. Večerní nástup byl OK, ale opět nebyl dodržen oznámený počet zastávek. Bezpečnostní zastávky?

10. 10. 2018
Táňa

Delfíní show byla opravdu krásná – ale to bylo asi jedine, co si chci z tohoto zájezdu pamatovat…

Pro cestě zpatky jsme postrádali 2 osoby a to konkrétně starou matku s postiženým synem. Po matném hodinovém hledání koordinátorka rozhodla, že odjedeme bez nich!!!!!!!! Nikdo s tím plně nesouhlasil a všichni měli velký strach, co s nimi v cizí zemi bude – jak je možné, že nebyla zajištěna druhá zodpovědná osoba, která se má postarat o bezpečnost všech cestujících a v případě takovéhoto problémů zůstat a pomoci.
Dalsi velice znepokojiva věc – pan řidič autobusu – který měl mimochodem tak odporne s prominutím pochcane zrcátko dal mému příteli do ruky starou okurku s pokynem ať si po sobě uklidí – když jsem ho důrazně upozornila, že není jeho!!! Zastydel se, ale omluvy jsme se nedočkali… Minimálně bych očekávala nějakou kompenzaci za to, že jsme do Prahy přijeli o skoro 2 hodiny později než se předpokládalo!!! Fakt že spousta lidi byla závislá na MHD asi nikoho nezajímal… Proste hrůza a děs!!

24. 9. 2018
Veru

Delfini a lachtani predstaveni, vybeh tucnaku, kontaktni zoo, Norimberk jako mesto samo o sobe.

Pruvodkyne velmi neorganizovana, zpozdeni vice nez 30 minut uz na zacatku zajezdu (z neznamych duvodu), cekani na autobus vice nez 15 minut po zoo na ceste do mesta, vyber penez na zoo v prubehu jizdy, bez poznamek, kdo zaplatil, stejne tak vydej listku (kdokoliv z kolemjdoucich si mohl listek od pruvodkyne prevzat), zasedaci poradek zadny, takze se ani nevedelo, zda s nami jedou vsichni, oficialne neoznamena zmena mista cekani na autobus po individualni prohlidce mesta (kdybychom si nevsimly par ucastniku, ze jdou jinam, tak zustavame ve meste). CK a pani pruvodkyne uz nikdy vice.

23. 9. 2018
Veronika

Delfíni show byla noc pěkna.

Špatná organizace od cestovky. Autobus který přijel byl špatne označen. Pak měl z nějakých nespecifikovanych technických důvodů pul hodiny zpoždění. Pokaždé jsme na něj museli čekat. Po prohlídce města autobus změnil stanoviště o ulici dál a paní delegátka nám to nějak zapomněla oznámit.

10. 9. 2018
Marketa

Zoo je moc pěkná a delfíni nezapomenutelní:-)Prohlídka města s výkladem taky povedená.

Náš průvodce byl bohužel opravdu špatný:-((Nic přínosného nám neřekl, vybral jen peníze na vstupné. Autobus byl v bídném technickém stavu, nefungovala ani klimatizace a celkově byl špinavý:-(((

16. 7. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.