Hodnocení podniku CA Orbit travel

4,5/5 (2 243 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Hana

Milá paní průvodkyně

12. 6. 2019
Jana

Fajn průvodkyně

11. 6. 2019
Jaroslav

Řidiči, cestující a super průvodkyně :-)

10. 6. 2019
Vlaďka

Vše bylo super a velké díky slečně delegátce, řidičům. Prostě nádherný výlet. Moc děkujeme Křížová, Göröghová

10. 6. 2019
Thomas

Autobus

10. 6. 2019
Petra

Vše proběhlo hladce, průvodkyně nám vše vysvětlila, zařídila, prostě všechno fajn.

4. 6. 2019
Zdeňka

Návštěva Zoo se nám velmi líbila, byly jsme zde až do 18hod. Bylo krásné počasí, což byl bonus k pobytu v pěkné přírodě. Památky jsem si neprošla, ale není všem dnům konec.

Nelíbilo se mi, že účastníci zájezdu zcela nerespektovali paní průvodkyni a v Rozvadově jsme se na zpáteční cestě zdrželi déle, takže nám ujel spoj. Bohužel doma jsme byli a v 1hod ráno. Zdenka

3. 6. 2019
Jana

Bezva výlet, spokojenost 👍😉

3. 6. 2019
Iveta

Moc pěkně se dá zvládnout jak prohlídka zoo, tak prohlídka města.

2. 6. 2019
Karla

vše fungovalo jak má, perfektní organizace, paní průvodkyně ochotná, milá. doprava super

28. 5. 2019
Kristýna

Delfíní show naprosto úžasná. ZOO v Norimberku v hezkém prostředí lesa a skal se nám moc líbila. Byli jsme i na prohlídce Norimberku s paní průvodkyní – hodná vstřícná paní, nikam nechvátala, zajímavě vyprávěla. Cesta velice dobrým autobusem ve kterém byli pro každé sedadlo televizky kde se dali pouštět filmy, hudba, hrát hry což ocenili malí i velcí. Cesta z\do Prahy trvající čtyři hodiny s jednou zdravotní přestávkou tedy celkem utekla.

Nemám co vytknout, výlet splnil očekávání.

27. 5. 2019
Miroslava

Dobře rozplanovana prohlidka, dostatek času na zoo a skvělá prohlídka s průvodcem Norimberkem. Maximální spokojenost.

27. 5. 2019
Eliska

Super organizace i pani pruvodkyne.

Nevyslo akorat pocasi :(

17. 5. 2019
Aneta

Všechno bylo super, skvělá organizace, super průvodkyně, krásná podívaná, pohodlný autobus.

Nic negativního jsme nepostřehli

14. 5. 2019
Anonym

Možnost absolvovat prohlídku města s průvodcem CK.

14. 5. 2019
Anonym

Příjemná paní průvodkyně a fajn řidiči. Cesta byla rychlá a díky pohodlnému autobusu bez problémů. Vzhledem k tomu, že nahoře bylo x metrů sněhu, byla cesta k vyhlídce složitější. Ono to je cca 1,5km (dle mého)k vyhlídce 5prstů, ale šlo se do kopce a z kopce a ve sněhu to byla docela fuška. Bez sněhu by to bylo o hodně snazší. Poté jsme byli v Ledové jeskyni – Mamutí byla bohužel zavřená. Díky zavřené jeskyni jsme byli déle v Hallstatu. Krásné městečko plné obchůdků. Doporučuji koupit si kremroli :-) Klidně bych jela znovu :-)

Příště bych zvolila, aby se skupinka sešla u vstupu do jeskyně a ne u lanovky. Je to přeci jen kus cesty do kopce a každý by měl tak možnost si tam dojít svým tempem. Vzhledem k tomu, že jsme byly velká skupina, bylo hůře slyšet a občas se stalo, že průvodce zhasl osvětlení výzdoby dřív než ho konec skupinky viděl.

14. 5. 2019
více účastníků

Prostředí, organizace doprava i počasí super

Průvodkyně skvěle zvládala organizaci. Během cesty nezájem o klienty, pozornost věnovaly řidičům, což dle některých účastníků bylo neprofesionální a vypadalo to jako soukromý večírek. Výbuchy smíchu rušily při spánku při cestě po odjezdu. Před příjezdem na místo padlo jen několik vět o Rakousku, Při čekání na lanovku průvodkyně vzpomínaly na super průvodce, kteří cestou např do Drážďan vyprávěli mnoho zajímavostí. Na dotaz, zda by mohla na zpáteční cestě upozornit na zajímavosti a povědět také nějaké zajímavosti reagovala pozitivně. Pak nám pustila Čachtickou paní a nedošlo k žádným informacím.
Ve Velké ledové jeskyni nás spojili s jinou skupinou – výklad v AJ. Překlad do češtiny minimální, místní průvodce spěchal a zhasínal světla už v době kdy část naší skupiny ještě nedorazila na místo. potmě jsme klopýtali po schodech, nebyla možnost fotografování. Mamutí jeskyně, která byla též v plánu, byla zavřená.

14. 5. 2019
Jana

Zájezd byl perfektně organizovaný. Skvělá slečna průvodkyně, která měla úžasně připravený zájezd. Autobus luxusní, velmi pohodlný. Jezdím často na poznávací zájezdy. Mohu tvrdit, že tento byl naprosto nejlepší. :-)

12. 5. 2019
Josef

Výlet se nám líbil, vše bylo v pořádku. Oceňuji vzornou dochvilnost všech účastníků zájezdu. Škoda horšího počasí. Určite pojedeme zase.

12. 5. 2019
Ingrid

i když počasí nevyšlo (celý den pršelo), tak vše bylo perfektní. velký, pohodlný, nový autobus, zaparkovali nám přímo v centru hned u nákupního centra na parkovišti, kde stál autobus celý den. skvělá organizace a tuhle cestovku bych určitě doporučila, minimálně na zájezdy do Drážďan :)

12. 5. 2019
Lucinka

Defínovou show jsme stihli 2× a překvapilo nás, že podruhé byla jiná. Bohužel nám nevyšlo počasí, ale i tak jsme si to užili 😉

9. 5. 2019
Pavel

zoo i kdyz bylo spatne počasí prohlidka mesta solidni jednani majitele cestovky zaplacena sedadla ale sedeli jsme jinde lidi jsou neurvali majitel cestovky vratil penize za rezervaci sedadel v autobuse

chovani lidi i kdyz mel clovek zaplacene mistenky ridici i pruvodkyne nevedeli jak nas usadit nebot cislovani nebylo podle sedadel ale pravdepodobne podle řad a i kdyz clovek ukazal nakres kde ma zaplacena sedadla lidi to nezajimalo

9. 5. 2019
Jiri
8. 5. 2019
Petra

Cesta proběhla bez problémů. Zoo i město bylo pěkně. Bohužel nám celý den pršelo, ale i přesto to bylo krásný a doporučuji

7. 5. 2019
Mikesova

Výlet byl nadherný. Velice doporučuju. Delfíní show byla neuvěřitelná.

7. 5. 2019
Ančíí

Páni řidiči s paní průvodkyni byli milý, ochotný a byla s nimi sranda. Cesta byla v pořádku.

Na Slevomatu byste měli napsat hned v inzerci, že Zoo se platí zvlášť v autobuse a ještě ke všemu v eurech. Bylo to napsané pouze v emailu pár dní před odjezdem a bylo to lehce přehlídnutelné, takže jsme zbytečně utratili Eura, která jsme měli na útratu do Německa. Byli jsme naštvaný a z toho důvodu dáváme jen tři hvězdy !

7. 5. 2019
Jan

Vše podle plánu, velmi informovaná a šikovná paní průvodkyně.

6. 5. 2019
Helena

Odjezd na čas, pohodlný bus.

Paní průvodkyně byla jistě velmi erudovaná dáma, nicméně se rozhodla všechny, kteří jeli do Drážďan hlavně za nákupy, zavalit letopočty – vydržela je sypat z rukávu v neuvěřitelném množství téměř celou cestu..

2. 5. 2019
Lukáš
27. 4. 2019
Bára

Vsechno skvěle, průvodní milý.

20. 4. 2019
Petr

Všechno bylo OK

18. 4. 2019
Gabriela

vše bylo fajn bez problémů

18. 4. 2019
Daniela
14. 4. 2019
Pavel

využila blízká osoba a byla nadšená, cíl cesty byl Primark

12. 4. 2019
Josef

Vše bylo perfektní.

11. 4. 2019
Věnceslava

Prohlídka Dráždan byla pěkná.

-

11. 4. 2019
Magdalena
8. 4. 2019
Zuzka

Krásný výlet do Drážďan, příjemná paní průvodkyně, moc hezky povídá o městě, cesta pohodlným autobusem. Času bylo tak akorát, stihli jsme navštívit Zoo, památky i nákupy. Tento zájezd rozhodně doporučuji ;) a děkujeme za krásný den

Není nic, vše báječné

8. 4. 2019
Iryna

Ochotný personál. Všechno naprosto super.

2. 4. 2019
Václav

Řidič super a pani uměla krásné povídat.

Trochu chaos na začátku kvůli autobusu.

2. 4. 2019
Bejšáková

Vše klapalo jak mělo.
Průvodkyně skvělá.
Řidič jel výborně a dokonce měl smysl pro humor, což ocenuji.

2. 4. 2019
Janicka

Příjemná cesta

Nebylo nic záporného

2. 4. 2019
Marie

Krásná výstava, historické centrum Dráždan. Pěkný autobus.
Ochota řidiče a průvodkyně

Při odjezdu velkého množství autobusů by bylo dobré, kdyby průvodce byl označený cestovní kanceláří a místem zájezdu. Zabránilo by to zbytečným zmatkům Jinak to bylo pěkné.

2. 4. 2019
Anonym

Pan řidič nás vysadil co nejblíže výstavišti a poté i přímo v centru, nemuseli jsme chodit nikam daleko. Paní průvodkyně toho o Drážďanech věděla opravdu hodně a vystála za nás frontu na lístky na výstavu orchidejí. Výběr orchidejí byl obrovský. Počasí vyšlo skvěle.

Dlouhé čekání na koupení lístků na výstavu orchidejí, možná by šly koupit předem on-line.

2. 4. 2019
Cvetik288

Průvodce ------

1. 4. 2019
Hana

Dobře zorganizovaná cesta, nádherná výstava orchidejí. Možnost nákupu velikonočních dárků, možnost občerstvení. Výborná průvodkyně, výborné počasí, krásně opravované Drážďany. Velice příjemný výlet.

1. 4. 2019
Hana

Výborná organizace ze strany delegátky. Jen lépe označit autobus!

1. 4. 2019
Dana

Vyjeli jsme později, cesta tam vždy prodloužena o 30 min zastávku. Zkracuje to pobyt…

1. 4. 2019
Eva

Příjemná paní průvodkyně i pan řidič, cesta byla bezproblémová, až na to čekání.

Trochu mi vadilo, že jsme byli upozorněni, že ráno máme být na místě přesně na čas, že se na nikoho nečeká, přesto jsme vyjížděli s půl hodinovým zpožděním, protože se čekalo na někoho, kdo ani nedorazil. Stejně tak bych vypustila zastávku na benzínové stanici, která trvala půl hodiny. Myslím, že cesta do Drážďan netrvá tak dlouho, aby to dospělý člověk nemohl vydržet. Ukrajuje se tím čas strávený v cílové destinaci.

1. 4. 2019
Hana

starostlivá a milá paní průvodkyně, dobře organizovaný zájezd

1. 4. 2019