Echo Residence – All Suite Hotel

Tihany, Felsőkopaszhegyi út 35.

„Ubytování na úrovni, vstřícný personál i přes.jazykovou bariéru, krásné prostředí, všude čistota, jídlo ok.“ — Jiří, Před 2 měsíci

„Ubytování na úrovni, vstřícný personál i přes.jazykovou bariéru, krásné prostředí, všude čistota, jídlo ok.“ — Jiří, Před 2 měsíci

O nás

Echo Residence All Suite Hotel Tihany se nachází na jednom z nejkrásnějších míst Maďarska, v srdci rekreační oblasti Tihany na vrchu Kopaszhegy. Echo Residence nabízí 21 luxusních apartmánů s vlastní terasou a nádherným panoramatickým výhledem na Balaton.

Echo Residence – All Suite Hotel
Felsőkopaszhegyi út 35., Tihany, 8237 (zobrazit na mapě)

Echo Residence – All Suite Hotel

Felsőkopaszhegyi út 35., Tihany, Maďarská republika 🇭🇺

Zobrazit na mapě
Check in od 15:00 – Check out do 11:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Bereme karty
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Máme dětské hřiště
Wellness
Vnitřní bazén
Vlastní restaurace
Kolárna
Půjčovna kol
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Soňa

Nechtěly s námi mluvit anglicky pouze německy a maďarsky první den jsme nemohly do bazénu a jídlo podprůměr. Okolí a ubytování moc pěkné.

Zdenka

Perfektní prodloužený víkend! Skvělé ubytování, nádherný výhled na Balaton, chutné jídlo a příjemní lidé v personálu jak recepce, tak restaurace a bazénu.

Jediná výtka, že po celou dobu nejezdil výtah.

Jan

Lokalita je velmi pěkná.

Špína, pavučiny, pavouci, tragické žrádlo, nefunkční výtah, rozbité světlo v úzkém špinavém schodišti vedoucím do pokoje, od 21:00 zavřená recepce i budova! Otevřená byla po chvíli pátrání jen garáž, přes kterou se dalo projít, uprostřed garáže louže. K dispozici nebyl po 21:00 ani automat na vodu, přítelkyně spala v autě a kartu od pokoje jsem odevzdal v 5:30 ráno vrátnému, který se alespoň tvářil chápavě. Možná nejen proto, že byl předchozí večer osobně vymetat koštětem pavučiny z pokoje a to na naše vyžádání prostřednictvím recepční. Wellness služby v tomto útulném 4* hotelu jsme již raději nezakusili..echo rezidence určitě ne. Všem doporučuji nejprve nahlédnout hodnocení na tripadvisoru. Nelžou. Řeším teď reklamaci pobytu a věřím že se slevomat.cz ukáže jako solidní služba. Netušil jsem, že dnes je tohle možné.