Restaurace Metropolis

3,0 / 5 (4 hodnocení)

Restauraci Metropolis jsme otevřeli v listopadu 2016. V nově rekonstruovaných prostorách nabízíme kvalitní, poctivou kuchyni, kterou si můžete vychutnat v příjemné atmosféře stylově zařízeného interiéru. Restauraci najdete na třebíčském Karlově náměstí v budově Hotelu Zlatý kříž - kromě restaurace s kapacitou 50 míst vám na rodinné nebo firemní oslavy a akce můžeme nabídnout soukromý salónek, do nějž se pohodlně vejde až 30 návštěvníků. Restaurace díky venkovní terase a prosklené, zimní zahradě nabízí výhledy do turisticky atraktivní Židovské čtvrti a na Baziliku svatého Prokopa. Jídelní lístek upravujeme pravidelně dle aktuální sezóny - zakládáme si na poctivém kuchařském řemeslu a přívětivé obsluze. Vaříme pouze z čerstvých a sezónních surovin - v našem jídelníčku najdete tradiční, českou kuchyni i světové speciality. Přijďte si pochutnat a zapomenout na běžné starosti do třebíčské restaurace Metropolis. Těšíme se na vaši návštěvu!

Dnes otevřeno: 11:00–22:00 Zobrazit všechny dny

https://www.facebook.com/metropolisrestaurace/
recepce@zlatykriz.net
+420 778 002 287

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Restaurace a bary, Steaky

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Restaurace Metropolis

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,0/5 (4 hodnocení)
Šárka

Výborná lokalita, restaurace se nachází přímo na náměstí. Skvělé, že jsme nemuseli dělat rezervaci předem, protože nejsme místní a návštěva restaurace nebyla plánovaná, takže ani nevadilo, že jsme neměli vytištěný voucher, stačilo nadiktovat pouze kód. Velmi vstřícná obsluha, velmi jsem ocenila, že nám vyměnili víno za nealko pití, jelikož jsme byli autem. Jídlo výborné a opravdu velká porce. Ráda se sem ještě vrátím, protože jsem zde byla maximálně spokojena.

25. 7. 2017
Kristýnka

Po nespokojenosti s milým voucherem jsme rezervaci zrušili. I přesto podnik označil náš voucher jako využitý.

9. 6. 2017
Kristýnka

Prostředí restaurace

Co se jídla tyče do fotografie to mělo velmi daleko, viz „grilovana“ zelenina . Cely prineseny oběd zahrnoval tuto hromadu kasovite zeleniny a v celku flakotu masa. Již při příchodu jsme si všimli, ze v prostřed ubrusu zůstal obrovský flek, který jsme nedopatřením způsobili při předcházející večeři. Navíc podávána „omacka“ k masu byla totožná s omáčkou kterou jsem jedla minuly večer v rámci objednávky z jídelní ho lístku, název jídla byl však odlišný. Celkové chuť jídla a kvalita servisu odpovídala tak maximálně závodní jídelně na základní škole ne restauraci 3 * hotelu.

9. 6. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.