Prague Outdoor Escape Games

2,8 / 5 (5 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Dlouhá procházka, vtažení do děje, všímáte si věcí, kterých byste si jinak nevšimli. S fotkami průčelí domů jistá jednotvárnost, už to byla nuda. Úkoly nejsou vůbec složité, jde o tu procházku. S únikovkou indoor to nemá společného lautr nic, je to úplně jiný druh zábavy – procházka s úkoly.“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Únikové hry

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Prague Outdoor Escape Games

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Hana

Dlouhá procházka, vtažení do děje, všímáte si věcí, kterých byste si jinak nevšimli. S fotkami průčelí domů jistá jednotvárnost, už to byla nuda. Úkoly nejsou vůbec složité, jde o tu procházku. S únikovkou indoor to nemá společného lautr nic, je to úplně jiný druh zábavy – procházka s úkoly.

Pořadatelé téměř nezvedají telefon, je tam jediné číslo v kontaktech a na jeden z deseti pokusů ho zvedne „maminka na MD“, klidně za 3 dny, která neustále omlouvá nezvedání mobilu návštěvou lékaře nebo nemocí. Na hru se nerezervuje termín, což nebylo nikde napsáno, takže jsme registrovali voucher doma na notebooku a pak nám jaksi nešla hra spustit na mobilu, protože šlo o dvojí použití kódu – hra se nepřetáhne registrací pod vaším nickem na jiném zařízení. Na to, jak si s tím poradit, jsme si museli přijít sami, paní se ozvala po dvou hodinách, když už jsme měli vyřešeno. (Byla údajně opět u lékaře.)

3. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Michaela

Hra byla celkově zklamáním, oproti únikovkám v uzavřené místnosti málo nápaditá, hádanky byly jednoduché, z toho velkou část zabralo poznávání budov. Například v ulici Žitná, což je hlavní tah centrem města pro auta, poznávat budovy, respektive jejich detaily, může být až nebezpečné. Bohužel za sebe bych nedoporučila.

30. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Standa

Zajímavá zákoutí Prahy, ale ty je možné navštívit i bez nutnosti zaplatit 700 Kč.

– tento bod nevyčítám pořadateli, ale u jedné části jsme museli přečíst nápis na soše a u ní bylo spoustu, mírně řečeno, nevhodně se chovajících lidí a jak jsme se snažili zjistit informaci, vzbudili jsme v nich zvědavost a radši jsme se i s dítětem stáhli do ústraní (to jen aby si lidé uvědomili, že je to něco trochu jiného než klasická únikovka)

- nehodící se úkoly do tématu (proč se v tomto příběhu řeší matematický úkol?) a až „pitomá“ zadání (např. zadání „něčeho jsme se lekli, tak jsme mluvili pozpátku“, co to jako je?)

- nutnost zadat odpověď přesně tak, jak to zamýšlel pořadatel, ne v jiném formátu, to nás stálo mnoho nervů

- někdy jsme vůbec nepochopili, na co se nás ptají, protože prostě otázka nedávala v češtině smysl

- chybějící rekvizita (část s hlavní, pořadatel ať si svou hru projde čas od času)

- v nápovědě chybí informace, kde by se měla nacházet další část úkolu (ne jen jak úkol vyřešit), nemožnost vrátit se o krok zpět a zjistit z aplikace důležitou informaci je demotivující

- nakonec jsme to vzdali, protože nám to za ty nervy nestálo a to už jsme bez problémů vyřešili nejednu únikovku (indoor)

- z našeho pohledu se jedná o nejhorší únikovou hru, na které jsme zatím byli a poprvé je mi líto vynaložených peněz

20. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Tereza

Podívala jsem se opět na několik míst v Praze, která jsem zatím míjela. Hezký příběh.

Zmatené nápovědy při opuštění lokality na Vítkově. Zážitek nám zkazila nutnost vzít si nápovědu při zápisu orientačních čísel dle fotografií. V aplikaci byla požadovaná čísla, která byla v rozporu s čísly domů na fotografiích a to jsme to 2× kontrolovali. Provozovatel by měl províst kontrolu.

Vyjádření partnera
Prague Outdoor Escape Games Před 4 měsíci

Dobrý večer, děkujeme za upozornění. Trasu si cvičně projdeme znovu a pečlivě prozkoumáme, zda se nám do hry nevloudil nějaký šotek. Pokud ano, vyženeme ho, nemá tam co pohledávat. Mrzí nás, že jste si hru neužili tak, jak jste si představovali, proto Vám můžeme nabídnout ještě jednu hru dle Vašeho výběru zcela zdarma. Stačí nám dát vědět kterou. S pozdravem, za tým POEG, Lucie

26. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
For

Moc jsme si to užili! Oproti jiným měla hra příběh, který nás vtáhnul do děje a přišli jsme si jako když jsme součástí a utíkáme před gestapem :-)

6. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (0)

Podobné podniky