Hodnocení podniku CK Jukej

4,3/5 (4 438 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lenka

Dobrá komunikace s CK , pohodlný autobus, komunikativní průvodkyně, samotná procházka NP Plitvická jezera

Nejen já, ale vícero účastníků nepochopilo, proč se nezajistilo hromadné vstupné, které by bylo levnější a ušetřil by se čas , kdy jsme čekali ve frontě na vstupenky. Další připomínka-pro cestu tam bych zvolila dřívější odjezd, aby se předešlo několikahodinovému zdržení vinou dopravní situace. Podle mne je lepší, počkat než bude otevřeno než přijít o 3hodiny z prohlídky.

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení zájezdu na Plitvice. Ke skupinovému vstupnému je jednoduché vysvětlení: je vázáno na objednání místního průvodce, který za dost vysokou odměnu vezme skupinu max. 20 osob. Tudíž skupinové vstupné vyjde podstatně dráž, než základní vstup. CK si nemyslí, že by lokální průvodce byl pro procházku po Plitvicích nezbytný.... Těšíme se někdy příště na viděnou!

14. 8. 2017
Kateřina

Výlet do Norimberku se nám moc líbil. Představení delfínů jsme stihli dokonce dvakrát a celkově byla zoo krásná. Město nás uchvátilo také, jedna historická stavba a zajímavost za druhou. Děkujeme ochotnému průvodci Karlovi za hezký výklad a informace.

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení našeho zájezdu do Norimberku. Jsme rádi, že jste byli spokojeni se službami průvodce, s destinací a celkově se Vám zájezd líbil. Doufáme, že se v budoucnu uvidíme na dalším zájezdu!

13. 8. 2017
Petra

Ochota pruvodce, krasna zoo

Nepohodlny autobus

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení našeho zájezdu do Norimberku. Jsme rádi, že jste byli spokojeni se službami průvodce a že se Vám celkově zájezd líbil. Děkujeme za poznámku k autobusu. Doufáme, že se v budoucnu uvidíme zase v jiné destinaci!

13. 8. 2017
Iveta

Všechno se nám líbilo.

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše milé hodnocení našeho zájezdu do Norimberku. Jsme moc rádi, že jste byli se zájezdem spokojeni. Doufáme, že se v budoucnu uvidíme na dalším zájezdu!

13. 8. 2017
Sárinka

Super průvodce, ochotný řidič. Krásná ZOO, kde se dostaneme blíže ke zvířatům než jsme zvyklý od nás ze ZOO :-)

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše hodnocení našeho zájezdu do Norimberku. Jsme rádi, že jste byli spokojeni se službami průvodce, řidičů a že se Vám celkově zájezd líbil. Doufáme, že se v budoucnu uvidíme zase v jiné destinaci!

13. 8. 2017
Gisela

Nádherná příroda.

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení našeho zájezdu do Chorvatska. Jsme rádi, že jste byli se zájezdem spokojeni a destinace se Vám líbila. Doufáme, že se v budoucnu uvidíme zase v jiné destinaci!

13. 8. 2017
PAVEL

vše

nevim

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše milé hodnocení našeho zájezdu do Chorvatska. Jsme rádi, že jste byli se zájezdem spokojeni. Doufáme, že se v budoucnu uvidíme na dalším zájezdu!

13. 8. 2017
Monika

Město je krásné, sýry výborné

Paní průvodkyně , neznala spoustu informací, jakoby tam byla s námi byla po druhé v životě

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den, děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení našeho tradičního zájezdu do Holandska. Mrzí nás hodnocení průvodkyně - opravdu tam nebyla podruhé..... Doufáme, že příště budete se službami spokojen/a.

13. 8. 2017
Zdeňka

Plitvická jezera jsou velmi krásnou památkou, která stojí za to vidět.

Nelíbila se organizace a připravenost průvodkyně. Špatné načasování, museli jsme čekat 2,5 hodiny na parkovišti než se řidiči vyspí.

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den. K Vašemu hodnocení můžeme dodat pouze to, že proti povinné pauze řidičů včetně přepravy na a z hotelu nelze namítat vůbec nic. Bohužel. Takové jsou bezpečnostní směrnice EU a je jedno, jestli se to dopravcům a klientům líbí nebo ne. O nepřipravenosti průvodkyně nám není nic známo. Děkujeme.

13. 8. 2017
Petr

Přístup průvodkyně byl super. Děkujeme

Mohli na cestu v autobuse zapnout TV.

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení našeho tradičního zájezdu do Amsterdamu. Jsme rádi, že jste byli spokojeni se službami průvodkyně a že se Vám celkově zájezd líbil. Doufáme, že se v budoucnu uvidíme zase v jiné destinaci!

13. 8. 2017
Janko

Prohlidka historickeho centra San Marina a pak sluneni na plazi a dobre jidlo :-)

Caste oppzdovani estujixich

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše milé hodnocení našeho zájezdu do San Marina. Jsme moc rádi, že jste byli se zájezdem spokojeni. Doufáme, že se v budoucnu uvidíme na dalším zájezdu!

13. 8. 2017
Petr

Jezera jako taková

Bylo tam spoustu lidí…, ale organizace v pořádku…

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení našeho zájezdu do Chorvatska. Jsme rádi, že jste byli se zájezdem spokojeni. Doufáme, že se v budoucnu uvidíme na dalším zájezdu!

13. 8. 2017
Michaela

Jezera byla nádherná

Počasí, pršelo a bylo 15°C, dále organizace u jezer, průvodkyně měla jít s naší menší skupinkou a nic nám neřekla a šla jeskyní s těmi zdatnějšími, takže jsme přesně nevěděli kudy jít :-(

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení našeho zájezdu do Chorvatska. Je nám líto, že Vám nevyhovovala organizace u jezer, přesto doufáme, že se uvidíme zase v jiné destinaci!

13. 8. 2017
Helen

Koupani v mori a relax

Velmi dlouha cesta bez ubytovani a noclehu , zapitrebi tyto narocne cesty zahrnout i s 1 x noci a po prijezdu pouze 2 h.na prohlidku San Marina je take malo

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše milé hodnocení našeho zájezdu do San Marina. Jsme moc rádi, že jste byli se zájezdem spokojeni. Děkujeme za poznámky k itineráři. Pro příště doporučujeme vybrat jeden ze zájezdů s noclehem, které také nabízíme. Doufáme, že se v budoucnu uvidíme zase v jiné destinaci!

13. 8. 2017
Markéta

Destinace

Absolutně špatná organizace, v samotném San Marinu jsme strávili jen něco přes hodinu. Za to v autobuse celé dny neustálým čekáním na nekoho, dokonce i na p. pruvodkyni. A po mnohdy i pulhodinovem čekání jsme se nikdy ani nedovedeli, proc jsme vlastne čekali. V autobuse jsme se celou cestu třepali zimou i přesto, že venku byly tropy. V podstatě můžu říct že průvodce byl v tomto případě uplne zbytečný, protože pokud Jsme se nezeptali, nedozvedeli by jsme se za celou dobu z organizacnich informaci nic. A když uz, tak je nikdo nedodrzoval. Nemluvě o tom ze obě cesty měly zpozdeni jen kvuli spatne organizaci, což je při výletu na jeden den dost nepříjemné.

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení zájezdu do San Marina. S průvodkyní jsme vše důkladně probrali, Vaše poznámky jsou pro nás důležité. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s navštívenou destinací!

12. 8. 2017
Michaela

Jezera, vodopády a příroda…krása.

Nelíbila se mi celkově organizace zájezdu. Nepřipravenost a flegmatičnost paní delegátky. Neměla nás cestující pod kontrolou a opravdu bylo štěstí, že se nikdo z nás neztratil. Jinak byla milá.

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, jsme moc rádi, že se Vám v NP Plitvická jezera líbilo. Na tomto zájezdu je obvyklé, že se klienti oddělí od skupiny a jezera si prochází svým tempem, není zde tedy prioritou udržet skupinu vcelku. Doufáme, že na příštím zájezdu budete s organizací průvodkyně spokojeni více!

12. 8. 2017
Jana

Výlet sám o sobě byl moc hezký, ZOO i historické centrum Norimberku stojí za to. Doprava bezpečná.

Paní průvodkyně byla jaksi zmatená-v autobuse vybírala špatnou částku na vstup, kterou musela poté dovybírat. Neustále měla potřebu říkat něco o historii, ale z historického hlediska říkala někdy doslova nesmysly (které navíc s Norimberkem vůbec nesouvisely).

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení zájezdu do Norimberku. Za problémy s průvodkyní se omlouváme, byla povolána na poslední chvíli za nemocnou kolegyni a Norimberk nejezdí příliš často. Doufáme ale, že se na jiném zájezdu naší CK opět uvidíme!

7. 8. 2017
Eliška

Autobus byl katastrofální, žádné vybavení, žádná šance aspon na nejaky odpočinek behem cesty, zcela zastaralý autobus na takové cestování

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den, děkujeme Vám za příznivé hodnocení zájezdu do Paříže. Na tuto trasu nám pravidelně odjíždí busy s nejvyšším stářím 3 roky, takže se jedná o opravdu moderní nové vozy. Mrzí nás, že na Vás doprava zapůsobila takto špatným dojem. Doufáme, že se ještě na našem zájezdu uvidíme a bude to k Vaší plné spokojenosti!

7. 8. 2017
Jessylucka

Všechno

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení našeho zájezdu do Paříže. Jsme rádi, že jste byli se zájezdem spokojeni. Doufáme, že se v budoucnu uvidíme na dalším zájezdu!

7. 8. 2017
Tereza

Super komunikace, řidiči jeli bezpečně, průvodce fantastický, viděli jsme maximum, co se snad ani nedá v Paříži stihnout. Vřele doporučuji všem, kdo chtějí vidět to nej z Paříže

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení našeho zájezdu do Paříže. Jsme rádi, že jste byli spokojeni se službami průvodce, řidičů a že se Vám celkově zájezd líbil. Doufáme, že se v budoucnu uvidíme na dalším zájezdu!

6. 8. 2017
Zdeňka

Organizace, ochota

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše milé hodnocení našeho zájezdu do Rabacu. Jsme rádi, že jste byli se zájezdem spokojeni. Doufáme, že se v budoucnu uvidíme na dalším zájezdu!

6. 8. 2017
Martina

vše, pan průvodce byl velmi velmi příjemný vstřícný geniální

ne, vše bylo úžasné

Vyjádření partnera
CK Jukej Před 2 roky

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení našeho zájezdu do Paříže. Jsme rádi, že jste byli spokojeni se službami průvodce a že se Vám celkově zájezd líbil. Doufáme, že se v budoucnu uvidíme zase v jiné destinaci!

6. 8. 2017
Tomáš

Vynikající zážitek, hodně jsme si to užili, Francie je nádherná, průvodce byl vynikající, vše dokázal vysvětlit.

Vydržet v autobusu 2 noci, škoda že autobus nemá lehátka :)

Vyjádření partnera
CK Jukej Před 2 roky

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení našeho zájezdu do Paříže. Jsme rádi, že jste byli spokojeni se službami průvodce a že se Vám celkově zájezd líbil. Chápeme, že vydržet vsedě po dlouhou dobu je nepohodlné, nicméně autobusy s lehátkovou úpravou se po komunikacích v EU nesmí pohybovat. Doufáme, že se v budoucnu uvidíme zase v jiné destinaci!

6. 8. 2017
Petr

Rychlost přesunů, dobrá organizace

Pozdější příjezd autobusu na odjezdové místo a především složité rozsazování cestujících, kteří neznali předem svá místa

Vyjádření partnera
CK Jukej Před 2 roky

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení našeho zájezdu do Rabacu. Jsme rádi, že jste byli se zájezdem spokojeni. Je nám líto, že při usazování do autobusu nastaly problémy. Doufáme, že se v budoucnu uvidíme zase v jiné destinaci!

6. 8. 2017
Linda

Bylo to super! :) Pruvedce byl skvely. Vsem doporucuji. :)

Vyjádření partnera
CK Jukej Před 2 roky

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení našeho zájezdu do Rabacu. Jsme rádi, že jste byli spokojeni se službami průvodkyně a že se Vám celkově zájezd líbil. Doufáme, že se v budoucnu uvidíme na dalším zájezdu!

5. 8. 2017
Barbora

- dvoupatrový autobus
– milá paní průvodkyně
– zajímavý a zábavný výklad v sýrárně a výrobě dřeváků (v NJ, AJ a řeklad do ČJ)
– hodně času na prohlédnutí celého Amsterdamu (chodily jsme bez průvodkyně)
– výlet na lodičkách (kryté s možností poslechu výkladu v asi 10 jazycích\ne v ČJ)
– nákup sýrů, suvenýrů, oblečení (Primark a spousta jiných obchodů), jídla a květin

- černobílá mapa (dostanete v autobuse), není tam toho moc vidět.. Je lepší si vzít barevnou v infocentru

Vyjádření partnera
CK Jukej Před 2 roky

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení našeho tradičního zájezdu do Amsterdamu. Jsme rádi, že jste byli spokojeni se službami průvodkyně a že se Vám celkově zájezd líbil. Doufáme, že se v budoucnu uvidíme na dalším zájezdu!

3. 8. 2017
Simona
31. 7. 2017
Akased

Amsterdam nádherný, průvodkyně milá, věděla o čem mluví, organizace v pořádku.

Vyjádření partnera
CK Jukej Před 2 roky

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše hodnocení našeho tradičního zájezdu do Amsterdamu. Jsme rádi, že jste byli spokojeni se službami průvodkyně a že se Vám celkově zájezd líbil. Doufáme, že se v budoucnu uvidíme na dalším zájezdu!

31. 7. 2017
Jana

Průvodce byl výborný, cestou do Berlína nám pověděl o jeho historii a před Berlínem samotným pak přišly na řadu organizační záležitosti zájezdu.

Vyjádření partnera
CK Jukej Před 2 roky

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení našeho zájezdu do Berlína. Jsme moc rádi, že jste byli spokojeni se službami průvodce. Doufáme, že se v budoucnu uvidíme zase v jiné destinaci!

31. 7. 2017
Michell

Město, jeho atmosféra = úžasné, počasí nakonec taky super. Řidiči autobusu v pohodě.

Průvodkyně Yveta, zmatená, občas dezorientovaná, nečeká na klienty a nezajímá se o klienty

Vyjádření partnera
CK Jukej Před rokem

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše hodnocení našeho zájezdu do Amsterdamu. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s programem zájezdu. Je nám líto, že Vám nevyhovovaly služby průvodkyně a působila na Vás negativně, jedná se o jednu z našich jinak velmi oblíbených průvodkyň. Doufáme, že na jiném zájezdu budete spokojenější.

31. 7. 2017
Natkana

Skvělé vystoupení delfínů, krásné centrum Norimberku.

Průvodkyně by si mohla zopakovat znalosti z dějepisu ze základní školy.

Vyjádření partnera
CK Jukej Před 2 roky

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení našeho zájezdu do Norimberku. Jsme moc rádi, že jste byli se zájezdem spokojeni. Děkujeme za poznámku ohledně průvodkyně, kterou jsme s ní probrali. Doufáme, že se v budoucnu uvidíme zase v jiné destinaci!

30. 7. 2017
Marie

Samotny program cesty, Zoo s delfiny a prohlidka mesta splnila ocekavani!Moc hezky zajezd a urcite pojedeme jeste jednou!Doporucuji!

velke zklamani z autobusove prepravy. Autobus byl otresny!Plny dvojpatrovy autobus a bylo nam receno, ze je havarka na WC…ze muzeme pouzit pouze pokud pujdeme na malou stranu. Budu slusna …FUJ! Pani pruvodkyne byla uzasna v povidani o historii atd. Byla i velmi mila. Ale trochu negativne hodnotim jeji organizacni schopnosti a peci o klienty.

Vyjádření partnera
CK Jukej Před 2 roky

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení a za spokojenost s naším zájezdem do Norimberku. Jsme moc rádi, že se Vám program zájezdu líbil. Děkujeme za Vaši připomínku ohledně autobusu, řešili jsme s dopravcem. Doufáme, že se v budoucnu uvidíme na dalším zájezdu!

30. 7. 2017
Dráža

Pani pruvodkyne byla super. Pamatky, Mesto celkove

pocasi ale za to zajezd nemohl .D

Vyjádření partnera
CK Jukej Před 2 roky

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši spokojenost s naším tradičním zájezdem do Amsterdamu. Jsme rádi, že jste byli spokojeni se službami průvodkyně a že se Vám celkově zájezd líbil. Doufáme, že se v budoucnu uvidíme na dalším zájezdu!

30. 7. 2017
Petr

pohodlný autobus a překrásná zoo

škoda že němci nepíšou v zoo popisky u zvířat i česky .vystoupení delfínu bylo letos horší než loni

Vyjádření partnera
CK Jukej Před 2 roky

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení našeho zájezdu do Norimberku. Jsme moc rádi, že jste byli se zájezdem a službami dopravce spokojeni. Doufáme, že se v budoucnu uvidíme zase v jiné destinaci!

28. 7. 2017
Alžběta

Skvělé načasování, všechno se krásně stihlo, do ZOO i zpět do Prahy jsme přijeli s předstihem.

Autobus byl ve špatném stavu, byl problém se záchodem, na některé cestující začala kapat voda z lišty nad nimi či spadla deska úložného prostoru nad hlavou.

Vyjádření partnera
CK Jukej Před 2 roky

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení a za spokojenost s naším zájezdem do Norimberku. Jsme moc rádi, že jste byli se zájezdem spokojeni. Děkujeme za Vaši připomínku ohledně autobusu, řešili jsme s dopravcem. Doufáme, že se v budoucnu uvidíme zase v jiné destinaci!

24. 7. 2017
Martina

Delfinárium

Vyjádření partnera
CK Jukej Před 2 roky

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení a za spokojenost s naším zájezdem do Norimberku. Jsme moc rádi, že jste byli se zájezdem spokojeni a že se Vám delfinárium líbilo. Doufáme, že se v budoucnu uvidíme zase v jiné destinaci!

23. 7. 2017
Eliška

Téměř všechno:) zájezd byl organizovaný, ale zároveň bylo i dost prostoru pro vlastní program. Pruvodkyne Alena byla moc fajn a nápomocná.

Vyjádření partnera
CK Jukej Před 2 roky

Dobrý den, děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení zájezdu do Itálie. Jsme moc rádi, že se Vám náš zájezd líbil a byla jste spokojena s průvodkyní. Budeme se těšit v budoucnu na jiném zájezdu.

19. 7. 2017
Renata

Organizace vše ok až na jednu věc.

Nelíbilo se mě, že do autobusu se nastupovalo podle vyvolávání a stát na dešti s malými dětmi a nastupovali jsme jako poslední. Jinak vše ok.

Vyjádření partnera
CK Jukej Před 2 roky

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení našeho oblíbeného zájezdu do ZOO Norimberk. Jsme moc rádi, že jste byli spokojeni a děkujeme za Vaši poznámku ohledně nástupu! Budeme se těšit v budoucnu na jiném zájezdu! Zdraví CK Hello Tour

16. 7. 2017
Ivana

Perfektní výlet. Chválím průvodce.

Vyjádření partnera
CK Jukej Před 2 roky

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení našeho oblíbeného a tradičního zájezdu do Norimberku s návštěvou ZOO. Jsme moc rádi, že jste byli spokojeni s programem a průvodcem a doufáme, že se v budoucnu uvidíme na dalším našem zájezdu! Zdraví CK Hello Tour

16. 7. 2017
Silvie

Krásné památky, architektura i atmosféra.

Vyjádření partnera
CK Jukej Před 2 roky

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení našeho oblíbeného a tradičního zájezdu do Benátek. Jsme moc rádi, že jste byli spokojeni a doufáme, že se v budoucnu uvidíme na dalším našem zájezdu! Zdraví CK Hello Tour

15. 7. 2017
BOHDAN

vse

Vyjádření partnera
CK Jukej Před 2 roky

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení zájezdu do Paříže. Jsme moc rádi, že jste byli se vším spokojeni a doufáme, že se uvidíme v budoucnu na jiném zájezdu! Zdraví CK Hello Tour

2. 7. 2017
Šárka

Počasí -( a trošku dostihové tempo při prohlídce.

Vyjádření partnera
CK Jukej Před 2 roky

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše hodnocení zájezdu do Paříže a je nám líto, že ve Vašem termínu nevyšlo počasí. Průvodkyni jsme poznámku o tempu při prohlídce předali, děkujeme! Zdraví CK Hello Tour

2. 7. 2017
Nelly
17. 6. 2017
Tánička

Moc krásný, velmi se nám líbilo mohu jenom doporučit..

Vyjádření partnera
CK Jukej Před 2 roky

Dobrý den a děkujeme za Vaše hodnocení našeho tradičního zájezdu do oblíbených lázní Bad Fussing. Doufáme, že i v budoucnu rozšíříte řady stálých klientů, kteří nevynechají jediný termín..:)
CK Hello Tour

13. 6. 2017
Helena

Termální lázně Evropa, pohodlný autobus, profesionální postup z Vaší strany, děkuji za hezký den

Vyjádření partnera
CK Jukej Před 2 roky

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení zájezdu, budeme moc rádi, pokud rozšíříte řadu našich stálých klientů, kteří s námi jezdí do lázní Bad Füssing relaxovat pravidelně. Zdraví CK Hello Tour

11. 6. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.