Hodnocení podniku CK Jukej

4,3/5 (4 438 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Zuzana

Úžasná prohlídka města. Panoramatická projížďka na lodi a celková atmosféra.

Málo místa v autobuse a velké vedro.

1. 1. 2018
Lenka

Napíšu to pouze ve zkratce a troufám si tvrdit, že mluvím za většinu spolucestujících na poznávací zájezd do Paříže.
Delegátka, která nám byla zprostředkovana, absolutně nevyhovovala ani těm nejnižším kritériím cestovních kanceláří, které Jsem doposud poznal.
Nebýt naší vlastní iniciativy a pohotovosti, myslím si že bychom z Paříže museli odjet na vlastní pěst a náklady. Navíc se nebyla ani schopna představit, takže pouze vím, že křestní jméno je Jana.
Takže jak já, má přítelkyně a drtivá většina spolucestujících, Jsem upřímně zklamáni.
Bohužel

1. 1. 2018
Eliška

Podstatne info vcas pred odjezdem, dobra organizace ze strany pruvodce, daval dobre tipy, krasne mesto

Benatky jsou krasne, ale neni tam dostatek veci, abyste se do pulnoci nenudili (vyuzila jsem fakultativni vylet lodi, nebylo to noc extra, ale aspon jste tim zabili nejaky cas)

1. 1. 2018
Aleš

Zajezd byl vyborne zorganizovany, ochutnavka mistnich syru vyborna, ukazka vyroby drevaku supr vlozka. Pruvodkyne vedela o cem mluvi a byla prijemna. Autobus byl pohodlny. Celkove zajezd za tyhle penize doporucuji.

Pro nas osobne mohl byt zajezd o 2–3 hodiny kratsi v tomhle pocasi. Take se nam moc nelibila plavba lodi, jelikoz se okna v lodi zapotila a nebylo toho moc videt.

1. 1. 2018
Anonym

Příjemný výběr programu. Přestože na náměstí Sv. Marka bylo opravdu hodně lidí, cítila jsem se bezpečně. Krásná atmosféra.

V první řadě se mi nelíbilo, že nám hned na začátku zájezdu bylo oznámeno, že v autobuse nebude fungovat WC, že se v zimě nenapouští. O tom jsem opravdu neslyšela. Pokud si člověk zaplatí zájezd autobusem a sedí v něm 73 lidí, 12 hodin, pak si troufám říci, že by WC mělo být nutností. Člověk pak po cestě omezuje potřebu pít, protože ví, že bude muset 3,5 hodiny počkat do zastávky. A to je značné nepohodlí.
Paní průvodkyně byla na můj vkus s výkladem moc rychlá. Než člověk doběhl celou skupinu, už se zase pokračovalo v chůzi. Nestačí se pak člověk ani pořádně rozhlédnout a nafotit co ho zajímá.

31. 12. 2017
Jakub

Přetopeno v autobuse.

31. 12. 2017
Andrej

Vše super.delegátka bezvadná je to tu nadherny

31. 12. 2017
Jitinka
28. 12. 2017
Jakub

Na lodi nás usadili každého zvlášť.

26. 12. 2017
Lucie

Vse super, az na nekolik ozralu v autobusu. Pani pruvodkyne bezva

Opilci v busu

26. 12. 2017
Libor

Pěkné připraveny zájezd ,
Nezapomenutelný výklad pana průvodce PhDr. Adamce.
Děkujeme
Kacířovi

O

26. 12. 2017
Anonym

Autobus

26. 12. 2017
Dagmar

vyšlo nám počasí, krásné výhledy, krásný zážitek

25. 12. 2017
Anonym

časově nezvládnuté, na zahrady zbyla cca hodina

22. 12. 2017
Vendula
20. 12. 2017
Kyselina

Zájezd byl skvělý. Paní průvodkyně odvedla skvělou práci, promíjím i to, že místo 13 EUR vybírala 15 EUR za vstupenky, jsme lidi ne stroje! S omluvou byly všem peníze vráceny. Program byl sice pozměněn, tak, že jsme nejdříve jeli do Fussenu, ale kdo chtěl si vytvořil vlastní program a zabavil se. Takže nechápu, kdo může napsat špatnou recenzi na to, že nestihl zajít na trhy, protože jsem si všimla, že si někteří účastníci stihli zajít i na „svařák“ a upřímně řečeno nevím proč bych takovou dálku jezdila jen kvůli svařenému vínu, které je v Praze levnější a poměrně chutnější. Kaváren bylo ve městě otevřeno více než jedna. Byla jsem ráda, že město bylo vylidněné, aspoň jsem se mohla v klidu všude podívat a nemusela nikde čekat zbytečné fronty. V 11:15 byl odjezd na hlavní bod programu a to na zámek Neuschwainstein. Krásné prostředí, nádherný zámek. Na nádvoří při rozdávání lístků se někteří rozhodli, že zkazí výlet všem a z nepochopitelných důvodů začali mít nesmyslné připomínky ohledně ceny lístku, kdy na lístku bylo napsáno 12 EUR a pí. průvodkyně vybírala 13 EUR (1 EUR cena za rezervaci). Navíc pí. průvodkyni začali hrozit, že napíší špatnou recenzi a budou chtít vrátit peníze. Za normální průběh výletu bez jakýchkoliv komplikací bych se styděla požadovat finanční kompenzaci od cestovní kanceláře. Ale zpět k výletu. Po zajímavé prohlídce zámku jsme měli možnost jít se podívat na most v propasti za zámkem. Byl to adrenalin, ale za ten nádherný výlet to stálo. Celý výlet bych zhodnotila jako velmi povedený a tímto bych chtěla poděkovat i paní průvodkyni.

20. 12. 2017
Jarmila

Prohlídka pevnosti Königstein za denního světla. Dobrá návaznost dopravy: autobus, loď, autobus. Příjemná adventní atmosféra v obou navštívených místech : Königstein a Pirna. Pirna není jen tranzitní město cestou z Prahy do Drážďan!

19. 12. 2017
Jana

Krásná městečka na německé straně Krušných hor, romantika, pravá vánoční atmosféra, vynikající průvodkyně.

Není nic, co by se mi nelíbilo.

19. 12. 2017
Karel

Dobře zvolená lokalita, příjemné prostředí. Výborná průvodkyně Lýdie

18. 12. 2017
Maruška

Doprava a páni řidiči
prohlídka zámku

špatná organizace zájezdu
nepřesné informace od paní delegátky včetně zmatečného chování
program se neshodoval s nabídkou -absence vánočních trhů

18. 12. 2017
Anonym

Autobus byl pohodlný a přestávky akorát.

Na místo jsme přijeli před osmou, ale prohlídku jsme měli až od 10.50. Vyšlapali jsme nahoru na zámek (cca 30 minut) a paní průvodkyně zjistila, že lístky se kupují dole (je to všude napsané!). Šla pro ně. Stále si myslela, že máme prohlídku od 9.50, i přesto, že první byla v 10. V té zimě jsme tam zbytečně mrzli a přitom, kdyby se vyrazilo o hodinku déle, bylo by to akorát.

18. 12. 2017
Zdena

Velmi příjemná městečka s milou vánoční atmosférou.

Autobus nebyl označen slíbeným nápisem: Krušnohoří, takže byl trošku problém ho najít.

18. 12. 2017
T

perfektní jak paní průvodkyně tak i zámek !!!

MOŽNÁ SPÍŠ LIDI CO JELI S NÁMI A ŘEŠILI NESMYSLI .

18. 12. 2017
Barbora

zámek Neuschwanstein je opravdu nádherný, cesta za to každopádně stojí. město Füssen je také krásné, trh maličký, ale je na co se dívat, když si městečko projdete :) Určitě doporučuji výlet zkusit, i s cestovní kanceláří je výborná komunikace :)

trochu mě mrzel začátek u zámku Neuschwanstein. Dorazili jsme na parkoviště někdy kolem osmé, a hned se vydali nahoru čekat na prohlídku, protože průvodkyně tam musela být hodinu a čtvrt před začátkem, aby vyzvedla vstupenky. Vylezli jsme tam tedy a měli zhruba hodinu čekání – sraz v 9:30, prohlídka od 9:50. Uvažovali jsme o cestě do města a podívat se tam, ale báli jsme se, že nestihneme prohlídku (cesta tam a zpátky je minimálně 40 minut). v 9:30 jsme se sešli, dostali vstupenky a ejhle – vstup až v 10:50 a další hodina mrznutí. To nás dost mrzelo, kdyby paní průvodkyně nespletla čas, měli jsme dost času na prohlídku města a určitě bychom takto nevymrzli. Za tuto chybu strhávám hvězdy.

18. 12. 2017
Jiří

Prostredi super, organizace take, neni co vytknout

18. 12. 2017
Jana

Počasí krásně vyšlo, takže jsme si výlet užili. Zámek a jeho okolí je krásné a určitě stojí za návštěvu.

Návštěva městečka Füssen byla celkem na tři hodiny. Centrum města se dá projít za půlhodinku. Adventní trh se konal na nádvoří místního kláštera, kde bylo asi tak patnáct stánků. Trh se dá projít za pár minut a pak už jsme jen čekali na odjezd autobusu. Tato část výletu nám to trošku pokazila, trh nebyl zas tak velký, abychom se na něm zabavili přes dvě hodiny.

18. 12. 2017
Hana

vše bylo super

18. 12. 2017
Anna

Špatně zorganizovaný zájezd. Voucher sliboval prohlídku zámku a poté adventní trhy. Proběhlo to přesně naopak s tím, že ráno byly trhy zavřené městečko téměř prázdné, tudíž z adventních trhů nebylo nic. Člověk ani neměl šanci si někde dát oběd, protože v momentě, kdy začínaly trhy a měly se otevírat restaurace, byl už naplánovaný odjezd k zámku. Navíc paní, která zájezd odjela i týden předem, neměla vůbec přehled o ceně lístku na zámek.

18. 12. 2017
Neslehova

vylepšit organizaci odjezdů do Drážďan

18. 12. 2017
Veronika

Skvělý průvodce a úžasná Vánoční atmosféra na pevnosti. Plavba po Labi, byla také pěkná.

18. 12. 2017
Libuše

lokalita, výklad a zájem průvodkyně

18. 12. 2017
Věra

Zajímavosti z historie dvou měst, nákupy, adventní atmosféra s programy. Výborná delegátka se zkušeným řidičem v autobusu Pepa a Pepa.

17. 12. 2017
Robert

špatná organizace zájezdu, návštěva adventních trhů se uskutečnila v době, kdy bylo zavřeno… příšerný výklad průvodkyně.

17. 12. 2017
Vlastimil

Hladký prúběch celého zájezdu, Vynikající prúvodkyně.

Nenašel jsem nic.

17. 12. 2017
Jana

prijemna a ochotna slecna pruvodkyne sikovny a bezpecny ridic autobusu

17. 12. 2017
Michaela
17. 12. 2017
Šárka

Zájezd mě opravdu zklamal. Špatná organizace nám zajistila 3 hodiny ve městě, kde kromě několika běžných obchodů nebylo otevřené zhola nic a adventní trhy začínaly ve chvíli, kdy jsme se přesunovali na zámek, tudíž o nějakém vánočním zážitku nemohla být ani řeč. Mohli jsme si prohlédnout leda zavřené domky adventních trhů. Paní průvodkyně nám sice v autobuse řekla pár informací, ale jinak se o nás absolutně nezajímala.
Další věc, která mi přišla přinejmenším podivná, byla situace při vybírání peněz za vstupné na zámek. Ve voucheru bylo uvedeno 13 euro, paní průvodkyně po nás chtěla 15, potom se omlouvala, ze došlo k omylu (budiž, to se může stát, peníze se vybíraly vprostřed noci, mohla být unavená), ale na vstupence bylo psáno 12 euro a jediným vysvětlením pro tuto situaci bylo – , , Ale já jsem prostě platila 13 euro", Asi za 20 minut mezi nás přiběhla s papírem, kde mělo být údajně napsáno, že se platilo 1 euro poplatek na osobu za rezervaci lístků.
Třetí věc, která mě zklamala, byl celkový přístup paní průvodkyně. Měla jsem za to, že se nějak rozumně domluvíme na tom, kdo bude chtít po městě doprovod například s nějakým vyprávěním a ukazováním zajímavých míst. Místo toho nám paní průvodkyně v autobuse řekla – , , Ani na mě nečekejte, můžete jít na adventní trhy podle šipek" a pak se sama odebrala kdo ví kam,
Takže za mě velké zklamání. Časová organizace nepromyšlená, omluva za zpackaný časový harmonogram taky žádná spíš naopak. S touhle cestovkou už opravdu nikam!

17. 12. 2017
Marcela

Ochotná paní průvodkyně a krásná vánoční atmosfera !

17. 12. 2017
Marie

Konigstein určitě stojí za vidění. Organizace zájezdu bez chyby, moc příjemný průvodce Michal.

17. 12. 2017
Natkahof

Celý zájezd byl skvělý, moc jsme si to užili. Určitě doporučuji! :-)

17. 12. 2017
Anonym

Pevnost Königstein je opravdu nádherná a velkolepá a tradiční vánoční trhy navozují příjemnou atmosféru.

Paní průvodkyně byla velmi slabá. Zejména mi vadila neflexibilnost a neochota jakkoli pomoci. Nebyla schopná poradit klientům, kteří hledali místo nástupu v Ústí nad Labem ani na ně alespoň 5 min počkat – čekali jsme 2 minuty. Tento pár pak musel autem dorazit až do Děčina k lodi a při cestě nazpátek se museli sami večer a potmě dopravit z okraje Ústí zpět do Děčína… Bylo mi jich celkem líto. Průvodce z druhého autobusu měl evidentně více zkušeností i vědomostí o navštívených reáliích.

17. 12. 2017
Nikolina_nicolle

Pruvodkyne, velice zajimave informace , mela!

17. 12. 2017
Kateřina

Z celkového hlediska byl výlet naprosto úžasný.. od pánů řidičů, přes paní co se o nás starala, předala nám plno informací o místě kam jsme jeli..

Malé minus patří organizační stránce – měli jsme rezervované vstupenky na zámek a to na 13h abychom šly celá skupina pohromadě a tudíž s musel otočit program, který byl uveden při popisu události .. a to, že se nejdříve jelo na trhy a do města pod zámkem – tudíž byly zavřené vánoční trhy což byla škoda ..

17. 12. 2017
Veronika

Nejhorší organizace a laxni přístup, který jsem kdy zažila! Všechno začalo už tím, že se nám nikdo neobtěžoval zaslat info o odjezdu. To se stává, říkáte si… Když průvodkyně v noci začala vybírat 15€ za vstupné, které mělo stát 13 a vymluvila se na únavu, ještě stále jsem zůstávala v klidu. Ráno jsme v autobuse dostali základní info o oblasti a k mému naprostému úžasu jsem zjistila, že tímto práce průvodkyně skončila. Bez předchozí domluvy nám byl změněn program, kdy se prohlídka zámku přesunula az na odpoledne. Tím pádem jsme ale byli ráno v 8, vysazeni ve vylidněnem městě, kde byla otevřena jediná preplnena kavárna. Odjezd v 11:15, začátek trhu v 11!!! Či-li jsme o celé trhy přišli! Komedie pokračovala na zámku, který byl obestavěn lešením a na vstupence se skvěl nápis „price 12€“! Jako bonus byla slíbena vyhlídka na zámek uzavřena po celé zimní období a byl na ni možný vstup pouze po překonání několika plotu a zátaras s nápisy na vlastní nebezpečí. Sami Němci se divili, že ji někdo v tomto období, zvlášte agentura, která je poměrů znala, nabízí! Čili abych to shrnula… Zničený den, vyhozené peníze, kterých budu minimálně část žádat zpět, včetně účtenky za zámek.

17. 12. 2017
Vendula

Slečna průvodkyně byla velmi ochotná, program byl opravdu záživný a zajímavý.

17. 12. 2017
Lucia

Vysnívaný zážitok, dokonalé počasie, čo viac dodať :)

16. 12. 2017
Marcelrosner

Celkově spokojenost…

16. 12. 2017
Eliška

Adventní pohoda.

15. 12. 2017
Jana

Pekny vylet, dobra komunikace s CK.

15. 12. 2017
Jozef

Skvělá alternativa k adventním výletům do Drážďan, Vídně apod. Menší hornícká městečka byla malebná, hlavně Schwarzenberg. Paní průvodčí byla plná vtipu i množství zajímavých informací, takže hezky zpříjemnila část cesty autobusem :)

14. 12. 2017