Duel Park

Ostrava - Jih, Čujkovova 42

„Opravdu doporučuji, pro soutěživé lidi obzvlášť, s manželem jsme si to opravdu velmi užili :)“ — Sylviezackova, Před 2 dny

„Opravdu doporučuji, pro soutěživé lidi obzvlášť, s manželem jsme si to opravdu velmi užili :)“ — Sylviezackova, Před 2 dny

O nás

Hledáte super zábavu pro děti, rodinou či partu přátel nebo netradiční dárek či formu oslavy? V zábavním centru DUEL PARK toto najdete. Společně se ocitnete v jiném světě. Únikové hry, soutěžní duely i závodní simulátory. Ukáže se, kdo je lepší, ale všichni prožijete společně spoustu zábavy.

Hry jsou o šikovnosti, postřehu, soustředění, zručnosti, paměti, ale i štěstí a spolupráci. Hrami vás provází, podobně jako v pevnosti Boyard – tvůrce hry – který určuje pravidla a napětí ve hře tak, abyste si odnesli skvělé zážitky. Takže 3, 2, 1… Jdeme na to!

Duel Park
Čujkovova 42, Ostrava - Jih, 70030 (zobrazit na mapě)

Duel Park Čujkovova

Čujkovova 42, Ostrava - Jih

Zobrazit na mapě
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Vezměte děti, máme koutek!
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Sylviezackova

Opravdu doporučuji, pro soutěživé lidi obzvlášť, s manželem jsme si to opravdu velmi užili :)

Pavsan

Příjemný zážitek, jak hra tak i personál.

nic mne nenapadá

Lucie

Byla to naše 1. unikovka, byli jsme i s malými dětmi (4,9) a bavilo nás to všechny. Super zábava když je venku nepříznivé počasí. Obsluha příjemná i prostředí a ostatní hry co tam měli nás taky zabavili všechny.