ITALIAndFOOD

„Kvalita, dobrá cena a rychlost dodání zboží“ — Martin, Před rokem

„Kvalita, dobrá cena a rychlost dodání zboží“ — Martin, Před rokem

O nás

Cílem ITALIAndFOOD je čistota a autentičnost námi nabízených produktů . Všechny naše výrobky, od omáček přes těstoviny po nakládanou zeleninu v extra virgin oleji, paštiky, jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin, od malých italských producentů, kteří jsou schopni udržet, i v dnešní době beze změn , originální chutě přírodních ingrediencí, které byly vypěstovány s láskou a vášní. ITALIAndFOOD gran gourmet jsou lahůdky z řady znamenitých vyrobků tradiční italské kuchyně, připravené z čerstvých surovin bez použití konzervačních látek , s cílem přinášet na stoly zákazníků po celém světě stejnou kvalitu a stejnou chuť pokrmů , které se jí v Itálii.

Hodnocení podniku

Lenka

přes kapsle špatně protéká voda, již je nebudu kupovat.

Alena

Tento nákup byl pro mne velký zklamáním. Chci varovat všechny další případné nakupující.
První zklamání bylo po rozbalení krabice, kde byly volně nasypány jednotlivé zabalené kapsle, zatímco v prezentaci jsou baleny v krabičkách.
Nezdál se mi počet kapslí a proto jsem je přepočítala. Bylo jich jen 85 kusů, ale účtováno a zaplaceno bylo kusů 100. Pokud je takto „přesné“ množství v každé zásilce.......
Dále není pravdou – cituji „kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nespresso“. Kapsle se do kávovaru velice špatně urovnávají, často propadnou až do zásobníku na kapsle použité. Voda přes kapsle nechce vůbec protékat, takže se celý proces vaření kávy musí nejméně 3× opakovat, aby bylo v šálku nastavené množství vody.
Celkově tohoto prodávající hodnotím jako velice neseriózního.

Eva

V pořádku.