Styl Studio

4,2 / 5 (27 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „tiche, prijemne prostredie
mila, komunikativna, ochotna slecna
komplexnost sluzieb“

„CHCEME, ABY SE NAŠI ZÁKAZNÍCI CÍTILI JAKO S PŘÁTELI NA KÁVĚ“ Tradiční pánská holičství byla místem, kde se muži scházeli k relaxaci a na kus řeči, zatímco se nechali opečovávat v pohodlných holičských křeslech. Holiči zatím tvořili klasické i moderní pánské účesy, upravovali šlechtěné plnovousy či modní kníry a holili ty zákazníky, kteří se nebáli ostré břitvy. Někdy sebou otcové přivedli své syny a nacházeli tak společné chvíle mluvit spolu jako muž s mužem. Ne zřídka se stávalo, že matka dovedla svého syna, nechala jej samotného a vrátila se pro něj později. Naše studio se snaží poskytovat nejen kvalitní služby z oblasti holičství a wellness, ale také vnést pohodu a klid do vašeho života. Nejsme ryze pánskou klubovnou, ale věříme, že čas u nás strávený přispěje nejen k vaší fyzické kráse, ale i k relaxaci a duševnímu odpočinku. „DĚLÁME TO JINAK“ CO U NÁS NAJDETE? Klasický i moderní střih, úprava šlechtěného plnovousu, holení břitvou Hot Towel. Profesionální přístup a poradenství, permanentky a dárkové poukazy, příznivé ceny a akce, komplexní služby pod jednou střechou, sortiment ne/alkoholický nápojů, káva LAVAZA.

Dnes otevřeno: 12:00–20:00 Zobrazit všechny dny

http://www.styl-studio.cz
info@styl-studio.cz
+420 776 296 117

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Kadeřnictví

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Styl Studio

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
kateřina

Manžel byl spokojený.

Nebylo nabídnuto vše, co voucher měl obsahovat. Masáž, kontury obočí, atd …

20. 6. 2017
Tom

tiche, prijemne prostredie
mila, komunikativna, ochotna slecna
komplexnost sluzieb

Vyjádření partnera
Styl Studio Před 7 měsíci

Děkuji :)

18. 6. 2017
Sheldon

Všem doporučuji , velmi milá a šikovná slečna.

Vyjádření partnera
Styl Studio Před 7 měsíci

Děkuji za pěknou recenzi :)

15. 6. 2017
Liduška

Příjemné stylové a komorní prostředí, ochota při změně termínu.

Kvalita služeb neodpovídala očekávání – střih ani holení nebylo pečlivé, několikrát jsme na místě upozorňovali na nedostatky a ani tak nebyl výsledek precizní, příteli nebylo ani nabídnuto menší zrcadlo pro kontrolu. Holení břitvou nasucho bylo velice nepříjemné. Závěrečné opláchnutí po holení musel přítel zvládnout sám. O masáž hlavy si musel říct. Přestože prý mytí vlasů proběhlo dvakrát, všimli jsme si jen jednoho.
Navíc během naší návštěvy přišel jiný zákazník, který nebyl objednaný, a během čekání pozoroval proces holení a stříhání, což bylo velice nediskrétní a nepříjemné.
Celkově velké zklamání – u tohoto typu služeb očekáváme vyšší standard kvality, porozumění potřebám a vnímání klienta a preciznost.

Vyjádření partnera
Styl Studio Před 8 měsíci

Dobrý den, moc dobře si vás pamatuji ... a celkem mě mrzí že jste mi to neřekli na místě ale radši to vypisujete tady... na místě jste byli velice spokojený několikrát jsem se ptala jestli je vše v pořádku a vy na to že ano...u holení se stát může že pár chloupků které jsou pod pláštěnkou přehlédnu , to se může stát každému také jsem to napravila ...nevím o tom že bych holila na sucho vždy používám na zarovnání kontur gelový krém a olej který na pár chloupků stačí ...jinak mytí obličeje si zákazník umývá sám ...od toho je tam to umyvadlo ...aby si každý mohl umýt obličej podle sebe ... někomu to bývá nepříjemné abych mu ještě umývala obličej ...Jinak za to že přišel jiný zákazník během návštěvy který se chtěl ostříhat a oholit tak nevidím problém ...navíc když jsem po chvíli zjistila že jste známý a začli jste si povídat ...Takže pro mě velké zklamání že bylo vše vpořádku a pak čtu tohle ...moje odůvodnění tu máte přeji pěkný den.

28. 5. 2017
Michal

Příjemné prostředí, milá a ochotná holička. Spousta dobrých tipů – jak na úpravu vlasů, tak i doporučení ohledně volby kosmetických přípravků . . . Mohu jedině doporučit.

26. 5. 2017

Další hodnocení (6)