TĚLÁRNA

Praha - Vysočany, Ocelářská 891/16

Aktuálně nemáme žádné nabídky

Nechte se upozorňovat na nabídky. Jakmile budeme něco mít, dáme vám vědět e-mailem.

O nás

Náš koncept Cross Trainingu kombinuje to nejlepší ze všech druhů cvičení. Naším cílem je rychlý, vytrvalý, silný a flexibilní jedinec, připravený pro nástrahy každodenního života. Pokud se jednoho dne probudíte a při pohledu do zrcadla se vám nelíbí, co vidíte (připadáte si slabí, unavení a bez energie), je načase přijít k nám.

Crossový trénink kombinuje silové prvky, technické provedení vzpěračských prvků, gymnastické prvky, rozvíjíme silovou vytrvalost, jsou začleněny prvky vedoucí k posílení hlubokého stabilizačního systému (HSS) a k rozvoji ohebnosti. Programů je celá řada a pod dohledem zkušených trenérů s různou specializací mohou cvičit úplní začátečníci i pokročilí atleti. Pro všechny je připraven dlouhodobý koncept.

Nejsme CrossFit. CrossFit je krásný sport, který v poslední době nabírá na popularitě a sami ho máme rádi. Problémem je ovšem to, že CrossFit vyžaduje připraveného, silného a flexibilního atleta, který má dokonale zvládnutou techniku cviků (obzvláště vzpěračských prvků). V opačném případě může dojít k tomu, že snaha o CrossFit nebude mít kýžený účinek a v mnoha případech povede i ke zranění, což si jistě žádný z cvičenců nepřeje.

Nejsme kruhový trénink. Kruhové tréninky, pokud jsou vhodně sestavené, mohou přinést ovoce v podobě zpevnění těla a vytrvalosti, chybí zde ovšem síla a větší nárůst svalové hmoty. Podobně jsou na tom i tréninky s TRX.

Nejsme posilovna. V posilovnách často cvičí lidé bez dlouhodobého konceptu, víceméně nahodile, intenzity samotných tréninků jsou nízké, v drtivé většině případů technicky nesprávné a svalové partie nejsou zatěžovány rovnoměrně. Samozřejmě existuje možnost zapojení osobního trenéra, která však celé cvičení dost prodraží.

Zobrazit více
TĚLÁRNA
Ocelářská 891/16, Praha - Vysočany, 19000, Vnitroblok areálu AutoKelly (zobrazit na mapě)

TĚLÁRNA

Ocelářská 891/16, Praha - Vysočany, Vnitroblok areálu AutoKelly

Zobrazit na mapě
Máme i ranní hodiny to: Po 7:00 - 8:00 ČT 7:00 - 8:00
Dnes otevřeno 16:00–21:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří
Vezměte děti, máme koutek!
Mapa poboček