Hodnocení podniku Restaurace Savoy

4,4/5 (1 066 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Ivo

Příjemná číšnice :)

Tentokrát – podruhé (cca. znova po 10 dnech) to bylo hodně slabé – hlavně velikostí porce – oproti první návštěvě opravdu dětská porce – jak u předkrmu, tak u hlavního jídla-líček, a hlavně u dezertu – viz foto – minule jsem dostal min. 8 koulí a min, 2× tolik omáčky a posypu :(

20. 1. 2018
Petr

Jidlo bylo, pres nize uvedene vyhrady, chutne a dobre naservirovane.

Prestoze jsme prisli v poledne, nebyla jiz hovezi licka, kvuli kterym jsme si voucher koupili. Teply dezert uz take nebyl, misto toho nam dali moznost vybrat si jeden ze dvou dortu. Rozhodne se nam nelibilo, ze jsme chteli k jidlu pouze cistou vodu, nemeli jsme zizen, a prinesli nam cely dzban, ktery si nechali „tucne“ zaplatit.

1. 1. 2018
Bára

Pěkné místo, výborné vafle

Neprijemna neochotná obsluha (starší číšník). Velká škoda v takovém podniku.

12. 12. 2017
Lucie

Skvělé vafle

Do tohoto podniku jsem vždy chodila ráda, s voucherem i bez. Má úžasnou atmosféru. Po nedávné návštěvě jsem však byla zklamaná. Ač bylo jídlo, jako vždy dobré, o obsluze toto opravdu říci nemůžu. Pan číšník si neodpustil hrubý dlouhosáhlý monolog na téma voucher a uplatnění pomocí sms. Tento typ mu totiž zásadně nevyhovuje a zdržuje ho (potom opravdu nechápu, proč jej lze použít), zatímco jeho pětiminutové éntrée nikoliv. Je přeci tak pracné si číslo opsat „a příště bychom měly přijít hezky s kodem ve SP“. Zřejmě jsme jej v kavárně, která zela prázdnotou, rušily od ušlechtilejších pohnutek, třeba četby Kanta. :) Naštěstí jsme odsud s kamarádkami brzy odešly a na jistý koní obličej zapomněly v divadle. Snad jsme jen smolně natrefily a tento pán neměl svůj den.

14. 11. 2017
Eva

Dobré kafe i wafle.

Nejsem zvyklá psát negativní hodnocení, protože se snažím ve všem najít vždy to pozitivní, ale tentokrát bohužel musím. S kamarádkou jsme byli v Savoy v úterý po 17h. Obsluhující starší pán nebyl zrovna příjemný a pro dva lidi nám dal jen jedno menu. Poté spletl naši objednávku. První ani nevěděl, jaké latte s příchutí je jaké. Když jsme zjistily, že jedno kafe není to, co jsme chtěly, první se to snažil uhrát tak, že jsme si špatně objednaly, pak že to teda spletla barmanka a poté se nás zeptal a to doslova: „To snad zvládnete, ne?“ Zvládly bychom. Při patřičném chování. To jeho takové nebylo. Horší servis jsem nezažila ani v ČR ani v jiných zemích. Pokud to byl jeho první den, pochopila bych spletenou objednávku, to se může stát. Jeho chování však bylo neomluvitelné. Tím děkuji za pěkný zážitek. Ačkoliv mě to mrzí, tak 50% dělá vždy servis.

3. 11. 2017
Pavla

Pohár a limonáda byla skvělá

Jediné co to vše skazilo byla obsluha seděli jsme tam 16 min než se obsluha domluvila kdo nás půjde obsloužit. Na zahrádce byly obsazené 4 stolky pouze. Nakonec jsme se dočkali. Poté co jsme snědli pohary a limcu vypili chtěli jsme si ještě objednat kafe a neco k pití jelikož sobotní odpoledne bylo hodně teplo ale bohužel jsme se nedockali ani po tom co servirka dokourila svou cigaretu na schodech kostela šla zpet do kavárny a uz ani jeden z obsluhujicich se tam dalsich 15 min neukázal tak jsme se zvedli a odešli

4. 6. 2017
Markéta

Dlouho jsme čekali na vafle a káva nebyla dobrá :(.

29. 5. 2017
Roman

pizza byla chutná jen jsme na ni celkem dlouho čekali a stejně nedostali 4lidé najednou . Takže nejedla se svým manželem společně . Muži měli pizzu již snězenou a nám ji teprve potom donesli.

Měli jsme být usazeni ke stolu který byl v průvanu a to v dost silném což jsme odmítli. průvan nemá nikdo z nás rád. Pak máme zablokovanou páteř. Dále delší doba čekání na pizzu páry nejedli spolu/velice jsem se na to těšila po 3 týdnech / , ale zvlášt . Dále nám donesly 4 x příbor , ale k tomu jen pouze dva ubrousky. Na wc pánové neměli nic na utření a u žen nefungovalo vyndavání papíru také .Obsluha často pocházela kolem stolů a stále se ptala zda něco nepotřebujeme . tak jsme se ozvyli , že bychom rádi nějaké ubrousky byli donešeny.myslím si , ale , že by standartně měl být onešen příslušný počet ubrousků k příborům .

21. 5. 2017
Lucka

Pizza byla dobrá, ale asi srovnatelná s průměrnou pizzou kdekoliv jinde.

Na pizzu jsme čekali hodinu a 5 minut. Po 45 minutách nám bylo řečeno, že na nás nezapomněli, ale že se „pizzařovi protrhly obě pizzy a musí je dělat znovu“. Vzhledem k hlučné akci v horní části restaurace jsme se ani nemohli bavit, takže jsme hodinu čekání na jídlo trávili zíráním na nic nestíhající personál. O tom že v restauraci bylo dost chladno ani nemluvíme.

20. 4. 2017
Eva

Pizza dobra

Spatna obsluha, cisnik cekal u nas asi 5minut s jidelnim listkem dokud jsme si nevybrali a u stolu byl za celou dobu asi 10× a neustale se ptal, jestli chceme neco k piti.cca co 5min.bylo to opravdu otravne
A do restaurace se nedalo dovolat, kvuli rezervaci

19. 4. 2017
Filip

Prostředí pěkné, obsluhs taktéž

Bohužel neměli ingredience ns naši onlibenou pizzu :(

18. 4. 2017
Věra

dost špatná obsluha.

3. 4. 2017
Nikol

Pizza byla dobrá

Slabé hodnocení patří hlavně obsluze, takovou jsem už dlouho nezažila. Slečna servírka nám přinesla jinou pizzu než jsme si objednali a my jsme si toho všimli až po chvíli. Po našem upozornění, že je to jiná pizza jen řekla „jo to se vyměnilo“ a nijak to neřešila. Po asi 10min dohadování souhlasila, že přinese pizzu, co jsme si objednali, ale v menším provedení.
To, že se vymění pizza se může stát, ale to, že se slečna servírka ani jednou za svoji chybu neomluvila a naopak vynadala nám, že jsme si toho nevšimli hned jak pizzy přinesla, by se stávat nemělo.
Příště půjdeme raději do podniku, kde mají profesionálnější personál.

3. 4. 2017
Naďa

Požadovaná pizza nebyla, a ta co byla moc nechutnala, pokud bych si takovou pizzu koupila bez slevy, asi bych hodně litovala. Jsou opravdu lepší podniky na pizzu.

3. 4. 2017
Jaroslava

V této kavárně jsme byly již po několikáté a vždy jsme byly spokojeni. Ne ovšem tentokrát. Nekvalitní šlehačka asi ze spreju, a když jsme si chtěly koupit mimo voucher zmrzlinu nebo zmrzlinový pohár měly jsme smůlu. Zdálo se až neuvěřitelné, že v této noblesní kavárně 31.3. není možné.

2. 4. 2017
Marcela

Bohužel nic, prostředí, dokonce ani pizza.

Pizza byla gumová. Opravdu jsme si nepochutnali a příště půjdeme rozhodně jinam.

1. 4. 2017
Stanislav

Jídla vypadala uplně jinak než na fotkách

5. 3. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.