Úklid Šikulky Praha

3,8 / 5 (18 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Přišla příjemná a slušná mladá žena a opravdu pěkně umyla okna.“

Náš tým Úklid Šikulky Praha nabízí široké spektrum služeb zaměřených na péči o byt, dům, kanceláře a všechny bytové i nebytové prostory (včetně obchodních center) v Praze a Středočeském kraji. Pro soukromé osoby, firmy i veřejné instituce provádíme komplexní úklidové služby pomocí kvalitních přístrojů a značkových úklidových prostředků, aby byla práce co nejúčinnější. Trváme na kvalitně odvedené práci, proto se u nás nedočkáte šetření na úklidových prostředcích, ba naopak. Vámi požadované prostory uklidíme se vší pečlivostí a s co nejdelším efektem čistého prostředí – přesvědčte se sami objednávkou našich služeb a nebudete litovat! Hledáte něco víc, než jen úklidovou firmu? Potřebujete stěhování spojené s následným úklidem? Nebo jen opravit či vymalovat stěny, než budete prostory opět užívat? To všechno umíme zajistit. Spolupracujeme s profesionály v daných oborech, s dlouholetou tradicí a spoustou pracovních zkušeností – více se dozvíte ZDE. Prozatím jste se nerozhodli využít náš tým? Nevadí, podívejte se na fotogalerii námi prováděných úklidů, případně si zašlete nezávaznou poptávku pomocí kontaktního formuláře nebo nám pošlete vzkaz na našich facebook stránkách. Nic Vás to nebude stát a můžete se touto cestou ujistit, zda splňujeme všechny Vaše nároky. Těšíme se na spolupráci!

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Praktické, Úklidové služby

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Úklid Šikulky Praha

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,8/5 (18 hodnocení)
Agata

Efektivní a čistá práce + příjemné jednání.

10. 8. 2017
Miroslava

Přišla příjemná a slušná mladá žena a opravdu pěkně umyla okna.

19. 4. 2017
Hana

při vytírání paní nezvedla předměty na zemi

3. 4. 2017
Květuše

Velice příjemné pracovnice a perfektní práce.

26. 3. 2017
Lenka

spolehlivost, pečlivost, rychlost, ochota, vlastní uklízecí prostředky

22. 3. 2017

Další hodnocení (4)