Úklid Šikulky Praha

Praha - Krč, Pacovská 1585/21

„Přišla příjemná a slušná mladá žena a opravdu pěkně umyla okna.“ — Miroslava, Před rokem

„Přišla příjemná a slušná mladá žena a opravdu pěkně umyla okna.“ — Miroslava, Před rokem

O nás

Náš tým Úklid Šikulky Praha nabízí široké spektrum služeb zaměřených na péči o byt, dům, kanceláře a všechny bytové i nebytové prostory (včetně obchodních center) v Praze a Středočeském kraji. Pro soukromé osoby, firmy i veřejné instituce provádíme komplexní úklidové služby pomocí kvalitních přístrojů a značkových úklidových prostředků, aby byla práce co nejúčinnější. Trváme na kvalitně odvedené práci, proto se u nás nedočkáte šetření na úklidových prostředcích, ba naopak. Vámi požadované prostory uklidíme se vší pečlivostí a s co nejdelším efektem čistého prostředí – přesvědčte se sami objednávkou našich služeb a nebudete litovat! Hledáte něco víc, než jen úklidovou firmu? Potřebujete stěhování spojené s následným úklidem? Nebo jen opravit či vymalovat stěny, než budete prostory opět užívat? To všechno umíme zajistit. Spolupracujeme s profesionály v daných oborech, s dlouholetou tradicí a spoustou pracovních zkušeností – více se dozvíte ZDE. Prozatím jste se nerozhodli využít náš tým? Nevadí, podívejte se na fotogalerii námi prováděných úklidů, případně si zašlete nezávaznou poptávku pomocí kontaktního formuláře nebo nám pošlete vzkaz na našich facebook stránkách. Nic Vás to nebude stát a můžete se touto cestou ujistit, zda splňujeme všechny Vaše nároky. Těšíme se na spolupráci!

Zobrazit více
Úklid Šikulky Praha
Pacovská 1585/21, Praha - Krč

Úklid Šikulky Praha

Pacovská 1585/21, Praha - Krč

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Zobrazit na mapě
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Agata

Efektivní a čistá práce + příjemné jednání.

Miroslava

Přišla příjemná a slušná mladá žena a opravdu pěkně umyla okna.

Hana

při vytírání paní nezvedla předměty na zemi

Hodnocení podniku Úklid Šikulky Praha

Hodnocení podniku Úklid Šikulky Praha

3,8/5 (18 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Agata

Efektivní a čistá práce + příjemné jednání.

10. 8. 2017
Miroslava

Přišla příjemná a slušná mladá žena a opravdu pěkně umyla okna.

19. 4. 2017
Hana

při vytírání paní nezvedla předměty na zemi

3. 4. 2017
Květuše

Velice příjemné pracovnice a perfektní práce.

26. 3. 2017
Lenka

spolehlivost, pečlivost, rychlost, ochota, vlastní uklízecí prostředky

22. 3. 2017
Lenka

Rychlost, spolehlivost, pečlivost

11. 3. 2017
Iva

vše v pohodě …

5. 3. 2017
Joanna

jsem spokojena s kvalitou sluzeb, uklizecky byly velmi sympaticke, dorazily vcas

komunikace pred uklidem byla pomala a nepresna, dost dlouho jsem cekala na potvrzeni terminu a predpokladanou cenu

20. 2. 2017
Lenka

spolehlivost, pečlivost, hezké jednání, všechny prostředky i věci na uklid i štafličky

7. 1. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.