Riddle Twist

Praha - Vinohrady, Wenzigova 1857/11

„Výjimečná hra, jiná, rozmanitá, maximálně originální a opravdu výzva, přesto vše dříve nebo později dávalo smysl. Už chceme tu další!“ — Anonym, Před 9 dny

„Výjimečná hra, jiná, rozmanitá, maximálně originální a opravdu výzva, přesto vše dříve nebo později dávalo smysl. Už chceme tu další!“ — Anonym, Před 9 dny

Riddle Twist
Wenzigova 1857/11, Praha - Vinohrady, 12000 (zobrazit na mapě)

Riddle Twist

Wenzigova 1857/11, Praha - Vinohrady

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 10:30–22:00
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Anonym

Výjimečná hra, jiná, rozmanitá, maximálně originální a opravdu výzva, přesto vše dříve nebo později dávalo smysl. Už chceme tu další!

Kate

Nebylo to špatné, slečna co příběh uváděla byla velice milá, hra samotná byla spíše obtížná

Viki

Moc dobrá, skvěle udělaná hra, lepší než jiné – zajímavé úkoly, šikovná obsluha, doporučuji!!!

Hodnocení podniku Riddle Twist

Hodnocení podniku Riddle Twist

4,8/5 (55 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Anonym

Výjimečná hra, jiná, rozmanitá, maximálně originální a opravdu výzva, přesto vše dříve nebo později dávalo smysl. Už chceme tu další!

14. 9. 2018
Kate

Nebylo to špatné, slečna co příběh uváděla byla velice milá, hra samotná byla spíše obtížná

6. 5. 2018
Viki

Moc dobrá, skvěle udělaná hra, lepší než jiné – zajímavé úkoly, šikovná obsluha, doporučuji!!!

1. 5. 2018
Tomáš

Tuto hru mohu s klidným svědomím hodnotit 5 hvězdičkami. Hru jsme vybírali i na základě předchozích komentářů, které jsou pozitivní, ale i tak překonala naše očekávání.

Pozitivně hodnotím už gamemasterku, která byla moc milá, ochotná, poutavě nám popsala příběh, celou hru sledovala a bylo vidět, že jí únikovky baví. Osobně je pro mě přístup průvodce hodně důležitý a v tomto případě byl na výbornou. Ještě doplním jako příjemný bonus i připravené občerstvení (vodu) a celkově prostředí bylo pěkné a čisté (žádné špinavé sklepní prostory).

Hra měla pěkný příběh a na rozdíl od jiných her hrál v tomto případě roli. Dekorace byly také moc pěkné a jak tu bylo psáno, tak hra je hlavně logická, úkoly rozmanité, nelineární průběh a žádné zbytečné zámky a kódy, ale skutečně technicky vymakaná hra (jen víc takových). Hru jsme v domluveném čase nestihli, ale přesto nás slečna nechala dohrát a ještě s námi pak probírala dojmy ze hry.

Za nás 3 účastníky tedy naprosto shodné nadšení a jsme rádi, že jsme po čase zase narazili na hru, která nás může překvapit a průvodkyni (mj. spoluautorku hry, to je ostatně vždy lepší), kterou hry baví a dokáže navodit příjemnou atmosféru.

Těšíme se na další hru od Riddle Twist a moc děkujeme! :-)

22. 4. 2018
Mili

Super atmosfera, tezke ukoly, ktere opravdu daly zabrat, ale vse davalo smysl a nadherne zapadalo do deje. Byly jsme ma hre ve dvou, z cehoz kamaradka byla poprve a i tak to byla pecka a dostaly jsme se ven, i kdyz to trvalo 98 minut. 😂

16. 3. 2018
Radana

Hra úžasná, propracovaná do každého detailů. Byli jsme naprosto pohlcení atmosférou. Všichni jsme si to moc užili. Slečna „průvodkyně“ byla moc milá.

11. 3. 2018
Markéta

Tato únikovka patří po delší době k těm opravdu vydařeným a řadila bych ji mezi ty nejlepší únikovky, které jsem navštívila. Úkoly byly velmi nápadité a provedené originálním způsobem, velmi oceňuji, že zde nebyl použit téměř žádný prvek zámek/klíč, a všechno se muselo řešit nějak jinak. Moc se těšíme, až bude otevřena i druhá místnost, určitě ji navštívíme :-)

9. 1. 2018
Marek

Zaujímavá hra, zopár vtipných momentov :) v rámci riešenie záhady. Milá a veselá recepčná :)

2. 12. 2017
Barbora

originalita úkolů, nepředvídatelnost

1. 12. 2017
tým Hasičák

Hra je super, autentické prostředí, úkoly logické a jeden pro nás byl zapeklitý (prozradit o jaký šlo, tak to samozřejmě nemohu). Přivítání na recepci a uvedení do hry absolutně bezvadné. Za mě jen a jen doporučit.

15. 11. 2017
Kateřina

Stručně: všechno. Od přístupu obsluhy po nápaditost hádanek i provedení. Rozhodně nejde o klasické hledání klíčů či kódů k zámkům. S povděkem bereme inspiraci literárním dílem. Provedení super. Určitě doporučujeme.

3. 11. 2017
Tadedáš

– milá a zábavná slečna s velkou trpělivostí :-)
- hra, která je úplně jiná, že většina her, které jste kdy navštívili
- VŠEM MŮŽEME DOPORUČIT!

30. 10. 2017
Jana

+ výborná zábava a hra
+ organizace, timing, příjemná slečna, která nás hrou provázela

– přijít na nějaké úkoly bylo o hoooodně velké náhodě :)

20. 10. 2017
Daniel

Velice promyšlené hádanky, postavené na mechanickém základu a ne jen zjištění kódu nebo hledání klíče. Plus prozatím nejlepší personál, slečna byla opravdu velice sympatická! Doporučuji všem.

6. 10. 2017
Radka

Moc pekna hra :) zadne zamky, ale jine typy ukolu. Hodne originalni.

5. 10. 2017
Michaela

Opravdu pěkná únikovka, milá obsluha, paní nám dala čas navíc, ale stejně jsme to nedali. Hra byla napínavá, úkoly zajímavé, moc pěkně připravené. Děkujeme.

vůbec nic, škoda, že jsme to nedohráli…

13. 8. 2017
Martin

výborná hra která nás moc mile překvapila. krásně zpracovaný prostředí i úkoly, kde drtivá většina spočívala v tom něco najít/správně udělat …a všechny byly super udělaný. byla to jedna z těch únikovek kde člověka pohltí atmosféra a zapomene že je na „nějaké hře“

25. 5. 2017
Jan

Netradiční únikovka s velmi dobrým technologickým vybavením a dobře vybudovanou atmosférou.

Obsluha byla malinko na jiné frekvenci humoru.
Na konci hry jsme si nebyli úplně jistí, jestli to je konec, ale dojem ze hry to nepokazilo.

1. 5. 2017
Petr

Moc pěkně udělané, velmi atmosférické. Hra byla jedna z nejsložitějších, co jsme hráli, takže jsme využívali nápovědu častěji. (Což není výtka – maximálně na nás :-) ).
Řešení pár hádanek nám ale přišlo poněkud krkolomnější – možná jsme se dostatečně nenaladili na místnost, ale i po informaci, jak se měly řešit, zbyl tak trochu wtf pocit. :-)

Vyjádření partnera
Riddle Twist Před rokem

Dobrý den,
mockrát děkujeme za pěkné hodnocení. Hra opravdu patří k těm obtížnějším, nicméně bychom byli radši, kdyby vám zbyl spíš pocit wow než wtf. :-) Vždycky se snažíme přidat čas, pokud je třeba a tak se může stát, že na úkor toho nezbyl čas na dostatečné vysvětlení. Pokud tedy máte u něčeho nejasnosti, neváhejte nás kontaktovat na info@riddletwist.cz, případně je možno domluvit dodatečné walkthrough s herní obsluhou.
S přátelským pozdravem,
Eva Opatrná, majitelka

30. 4. 2017
Helena

Jiny typ hry bez zamku a kodu. Rada novych napadu. Originalni napoveda. Skvela pruvodkyne. Krasnych 75 minut!

27. 4. 2017