MartinRemer.cz - Osobní fitness trenér

4,0 / 5 (7 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „velmi příjemné fitko – moderní, čisté, možnost prvního vstupu zdarma. přístup trenéra super, pokud bych hledala trenéra na dlouhodobější cvičení, určitě bych jako první uvažovala o Martinovi.“

Jmenuji se Martin Remer a je mi 20 let. Pocházím z Kostelce nad Labem, ale nyní žiji v Praze. Vystudoval jsem stavební průmyslovou školu. Nyní jsem studentem Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Od mala jsem hrál závodně házenou a celkově měl vždy blízko ke sportu. Cvičení v posilovně jsem měl z počátku pouze jako doplňkovou činnost k Házené, ale s postupem času se z doplňkového sportu stala priorita. Fitness a celá filozofie cvičení mě velmi nadchla a tak jsem se do toho naplno ponořil. Během posledních 2 let jsem dokázal nabrat přes 20 kg svalové hmoty, výrazně zlepšit fyzickou, ale i psychickou kondici, a také zvýšit své sebevědomí, a to nejen ve sportu. Věděl jsem, že cvičení je nejen koníček, ale i smysl mého života a proto jsem se rozhodl udělat si certifikaci fitness trenéra a dále se v tomto oboru vzdělávat. Výška: 190 cm Váha: 101 kg Věk: 20 let

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

http://www.martinremer.cz
info@martinremer.cz
+420 773 023 426

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Fitness, Sport

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku MartinRemer.cz - Osobní fitness trenér

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,0/5 (7 hodnocení)
Zuzana

Velmi špatná komunikace, neustálé rušení a přesouvání termínů což se dělo na poslední chvíli často až potom, co jsem napsala, zda daná hodina platí.

6. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Eliška

velmi příjemné fitko – moderní, čisté, možnost prvního vstupu zdarma. přístup trenéra super, pokud bych hledala trenéra na dlouhodobější cvičení, určitě bych jako první uvažovala o Martinovi.

voucher byl na 1 hod konzultace + 1 hod cvičení, bylo to však spojeno – do jedné hodiny celkem, tedy neodpovídalo voucheru.

5. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Dagmar

Milý trenér, všechno ukáže a poradí :)

23. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.