MartinRemer.cz - Osobní fitness trenér

4,0 / 5 (7 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „velmi příjemné fitko – moderní, čisté, možnost prvního vstupu zdarma. přístup trenéra super, pokud bych hledala trenéra na dlouhodobější cvičení, určitě bych jako první uvažovala o Martinovi.“

Jmenuji se Martin Remer a je mi 20 let. Pocházím z Kostelce nad Labem, ale nyní žiji v Praze. Vystudoval jsem stavební průmyslovou školu. Nyní jsem studentem Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Od mala jsem hrál závodně házenou a celkově měl vždy blízko ke sportu. Cvičení v posilovně jsem měl z počátku pouze jako doplňkovou činnost k Házené, ale s postupem času se z doplňkového sportu stala priorita. Fitness a celá filozofie cvičení mě velmi nadchla a tak jsem se do toho naplno ponořil. Během posledních 2 let jsem dokázal nabrat přes 20 kg svalové hmoty, výrazně zlepšit fyzickou, ale i psychickou kondici, a také zvýšit své sebevědomí, a to nejen ve sportu. Věděl jsem, že cvičení je nejen koníček, ale i smysl mého života a proto jsem se rozhodl udělat si certifikaci fitness trenéra a dále se v tomto oboru vzdělávat. Výška: 190 cm Váha: 101 kg Věk: 20 let

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

http://www.martinremer.cz
info@martinremer.cz
+420 773 023 426

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Fitness, Sport

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku MartinRemer.cz - Osobní fitness trenér

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,0/5 (7 hodnocení)
Zuzana

Velmi špatná komunikace, neustálé rušení a přesouvání termínů což se dělo na poslední chvíli často až potom, co jsem napsala, zda daná hodina platí.

6. 7. 2017
Eliška

velmi příjemné fitko – moderní, čisté, možnost prvního vstupu zdarma. přístup trenéra super, pokud bych hledala trenéra na dlouhodobější cvičení, určitě bych jako první uvažovala o Martinovi.

voucher byl na 1 hod konzultace + 1 hod cvičení, bylo to však spojeno – do jedné hodiny celkem, tedy neodpovídalo voucheru.

5. 6. 2017
Dagmar

Milý trenér, všechno ukáže a poradí :)

23. 5. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.