ARENA Pavly Kladivové

5,0 / 5 (5 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „ty čtyři hodiny utečou jak nic :-) Pokud zvažujete začít chodit cvičit určitě si nejdřív prostudujte stránky arényPK a pokud vám jejich koncept bude vyhovovat tak se neváhejte přihlásit na kurz.“

CO NABÍZÍME? – Skupinové lekce vedené zkušenými trenéry – Individuální přístup – Příjemné a přátelské prostředí v bezva komunitě – Možnost konzultací a poradenství v oblasti výživy – Specializované a odborné kurzy Připravujeme individuálně závodníky ve vzpírání, silovém trojboji, crossfitu a pomáháme s kondiční a silovou přípravou vrcholovým sportovcům různých odvětví. Na naši recepci nalezneš paleo obchod – opravdu zdravou výživu, která je základem pro správně fungující tělo. Dále nabízíme doplňky stravy pro sportovce vysoké kvality. CO POTŘEBUJEŠ KE CVIČENÍ S NÁMI? Prakticky nic. Pokud nechceš vzpírat, není problém trénovat bez bot, takže skutečně můžeš začít okamžitě. Doporučujeme si vzít na trénink ručník a pohodlné oblečení na cvičení. JAK VYPADÁ HODINA U NÁS? Na začátek si povíme, co nás všechno čeká. Trénink je napsán na tabuli. Rozcvička – mobilita, dynamický strečink, kompenzační cvičení, Primal Move a podobné legrace, které Tvé tělo připraví na trénink. Technická část – naučíš se nové dovednosti, driluješ věci, co už umíš, nebo si prostě jen projedeš část náročnějšího cviku. Silová část – velmi individuální záležitost. Máš svůj program, který plníš. Všichni se ale vzájemně podporujeme, ať jsme na jakékoli úrovni. Kondiční část – workout, kruhový trénink, tabata, agility trénink, prostě něco, u čeho se tak trochu zapotíš. Před jeho začátkem zopakujeme a vyzkoušíme techniku všech cviků, které jsou součástí cvičení. Pro každého je trénink upraven, dle úrovně jeho zdatnosti a zkušenosti. Všichni ale cvičí společně. Závěrečné uvolnění, protažení, strečink, rolování a s tím související volná debata.

Dnes otevřeno: 7:00–21:00 Zobrazit všechny dny

http://www.arenapk.cz
info@arenapk.cz
+420 228 226 326

Dnes otevřeno: 6:30–21:00 Zobrazit všechny dny

http://www.arenapk.cz
info@arenapk.cz
+420 228 226 326

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Fitness

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku ARENA Pavly Kladivové

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
5,0/5 (5 hodnocení)
4 0
3 0
2 0
1 0
Irena

ty čtyři hodiny utečou jak nic :-) Pokud zvažujete začít chodit cvičit určitě si nejdřív prostudujte stránky arényPK a pokud vám jejich koncept bude vyhovovat tak se neváhejte přihlásit na kurz.

15. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Karla

super vysvětleni, velmi ochotny instruktor, prijemne prostredi

29. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Martina

Perfektní

Vyjádření partnera
ARENA Pavly Kladivové Před 5 měsíci

Děkujeme za Vaše hodnocení :)

14. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.