Hotel HB1 design

4,4 / 5 (21 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Ubytování je v bezprostřední blízkosti zámku Schönbrunn s parkováním přímo v budově hotelu, což je velmi výhodné. Hromadná městská doprava je též na dosah ruky a tudíž není třeba jezdit po městě autem. Do patra je možno využít výtah a to už z garáží a tudíž odpadá tahání kufrů. Personál je vstřícný. Při snídani v nejvyšším patru je vidět na protější kopec a tudíž koukáte na Glorietu. Myslím, že si každý vybere na snídaních dle svého gusta a i v dostatečném množství. Byli jsme spokojeni a můžeme vřele doporučit.“

Dnešní nabídky Hotel HB1 design

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel HB1 design

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,4/5 dle 21 hodnocení
Anděla

Ubytování je v bezprostřední blízkosti zámku Schönbrunn s parkováním přímo v budově hotelu, což je velmi výhodné. Hromadná městská doprava je též na dosah ruky a tudíž není třeba jezdit po městě autem. Do patra je možno využít výtah a to už z garáží a tudíž odpadá tahání kufrů. Personál je vstřícný. Při snídani v nejvyšším patru je vidět na protější kopec a tudíž koukáte na Glorietu. Myslím, že si každý vybere na snídaních dle svého gusta a i v dostatečném množství. Byli jsme spokojeni a můžeme vřele doporučit.

Kdo jede do Vídně za pamnětihodnostma a chce jich za ty 3 dny vidět co nejvíce, doporučila bych tzv. Vienna pas. Dostanete ho v podchodu u opery na 1,2 nebo 3 dny. Na 3 dny stojí 100,– Eur a vy pak můžete bezplatně vstupovat do obrovského množství historických budov, muzeí a galerií. Též do Pratru s jízdou na Obřím kole, či navštívit muzeum voskových figurýn. Kterých objektú se to týká zjistíte z knížtičky, kterou vám k tomu dají. Další výhodou tohoto pasu je neomezený pohyb po Vídni s autobusy Hop on hop off. Linek po městě a do okolí jezdí více. Doveze vás od jedné pamnětihodnosti k další, můžete nastupovat a vystupovat kolikrát chcete a při jízdě si poslechnete hudbu a výklad o Vídni. Jazyk si do sluchátek navolíte sami a dozvíte se tak mnoho o Vídni a i o budovách kolem kterých právě projíždíte. Pas platí též pro všechny objekty v areálu Schönbrunn . Cena pasu se vám může zdát vysoká, ale vzhledem k cenám vstupného je opravdu výhodný. Pokud ovšem toho chcete vidět a navštívit co nejvíce.

17. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
S.

Velice krásné ubytování, vše dle popisu ve voucheru. S rezervací nebyl žádný problém, rychlá komunikace ze strany hotelu. Pokoj byl velice čistý, k dispozici ručníky, mýdlo, fén, TV… Snídaně byly výborné – kávovar, ovoce, pečivo, vajíčka, prostě všechno vynikající.

14. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Michaela

Doporučuji, žádný problém, vše jak má být, příjemný personál ,5min od schönbrunu i od metra :) , teď co se hotelu netýká- jen pro lidi co jsou „rozmazlený“ (jako já)otevírací dobou veškerých obchodů od nás z ČR a jednoduše je nenapadlo, „že by to někde bylo jinak“(:D) tak ve Vídni obchody zavíraj v 18 hod a v neděli mají zavřeno celý den – to se týká supermarketů, obchodů s oblečením a i některých kaváren… :)

3. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Nina

Snídaně!

15. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Antonín

Poloha hotelu, čistota, ochotný personál a pestrá snídaně

11. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (5)