Hodnocení podniku Pygmalino, s.r.o.

4,4/5 (204 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Libuše

Měla jsem jako dárek k vánocům pro neteř. Když to doma rozbalili, tak mi volali, že je sada neúplná. Spousta částí chyběla. Fixy byly již vypsané a vyschlé jelikož byly otevřené. Navíc tam byla třikrát jedna barva. Obrázky byly již vymalovány – evidentně nějakým dítětem. Zřejmě nám poslali testovací kus. Nevím jak si to můžou dovolit!

24. 1. 2018
Dana

Pěkné barvy i šablony. Pokud by fungovalo, bylo by to super.

Fixy absolutně nesplňují moje očekávání, které jsem měla podle popisu zboží. Foukání téměř nefunguje. Je potřeba vynaložit obrovské úsilí a opakovaně plnou silou foukat, aby fixa začala „sprejovat“. Neufoukal to ani manžel. Nedokážu si představit, že bych to dala na hraní dětem, jak je v ukázkovém videu. Buď jsou fixy skoro vyschlé, nebo prostě nekvalitní:-( V porovnání hodnoty zboží a poštovného za vrácení se nevyplatí je vracet, ale mám vpodstatě jen předražené obyčejné fixy na textil:-(

26. 5. 2017
Klára

Fixy nám došli skoro vysché. Některé ani nemalovali. Znovu bych už nekoupila.

15. 2. 2017
Simona

Napad je hezky…

…ale nejde zrealizovat! Obrovske zklamani!!! Ze 13 fixu nam sly strikat jen 3, ostatni ani tuk, tak si deticky auta vybarvily fixami klasicky, coz je velka skoda!!!! V tomto pripade je to dost drahe..

12. 1. 2017
Michaela

ze 14 fixů které jsme rozbalili bylo 5 fixů vyschlých!!!

1. 12. 2016
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.