Relax studio

3,8 / 5 (5 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Libilo se my vše mila obsluha i personál Jindra.“

Navštivte Relax studio v Central Parku a užijte si parádní odpočinek, relax a lenošení. Po celou dobu pobytu vám bude k dispozici infrasauna a vířivka. Vydejte se sem přáteli, nebo si užijte romantiku ve dvou. Pohodovou intimní atmosféru dotváří tlumené osvětlení a romantiku dokrášlí zapálené svíčky. Pořádně se vypotíte v infrasauně, ve které je až 90 °C. Teplotu vody ve vířivce si můžete nastavit dle vlastního přání. Ohřátá voda povzbuzuje krevní oběh, bublinky mají pozitivní vliv na svalové napětí.

Dnes otevřeno: 12:00–22:00 Zobrazit všechny dny

http://www.studiotantra.cz
info@studiotantra.cz
+420 728 033 306

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Masáže, Sauna a wellness, Speciální masáže, Klasické relaxační masáže

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Relax studio

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,8/5 (5 hodnocení)
Jindřich

Libilo se my vše mila obsluha i personál Jindra.

17. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Eliška
5. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Zuzana

Na masáži jsem nebyla poprvé, tudíž mám určitou zkušenost s relaxační masáží, kterou jsem si v tomto podniku objednala. Při této masáži se „pan masér“ zaměřil především na oblast ve velmi těsné blízkosti intimních partií. Předpokládám, že sahání pod kalhotky je při RELAXAČNÍCH masážích nepřípustné. Z toho důvodu jsem z masáže odešla se slovy, že mě pan masér nemasíruje, ale osahává a rozhodně tento salon nikomu nedoporučuji!

Vyjádření partnera
Relax studio Před 9 měsíci

Klientka po 60 minutách masáže , kdy neměla ani jednu připomínku k průběhu masáže, jediné na co upozornila bylo to , že jí je trochu zima, z ničeho nic řekla , že se jí masáž nelíbí... že dle ní nejde o relax masáž... za dalších 30 min masáže by totiž musela doplácet 1.000,-Kč a to se jí zřejmě nechtělo. Během průběhu masáže byla přítomna i masérka , která masírovala přítele klientky a byla z reakce klientky překvapena stejně jako masér a překvapen byl zřejmě i samotný přítel , jelikož 60 min bylo vše v úplném pořádku... náš salon doporučuje 93 % spokojených zákazníků :-)

16. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.