Relax studio

3,8 / 5 (5 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Libilo se my vše mila obsluha i personál Jindra.“

Navštivte Relax studio v Central Parku a užijte si parádní odpočinek, relax a lenošení. Po celou dobu pobytu vám bude k dispozici infrasauna a vířivka. Vydejte se sem přáteli, nebo si užijte romantiku ve dvou. Pohodovou intimní atmosféru dotváří tlumené osvětlení a romantiku dokrášlí zapálené svíčky. Pořádně se vypotíte v infrasauně, ve které je až 90 °C. Teplotu vody ve vířivce si můžete nastavit dle vlastního přání. Ohřátá voda povzbuzuje krevní oběh, bublinky mají pozitivní vliv na svalové napětí.

Dnes otevřeno: 12:00–22:00 Zobrazit všechny dny

http://www.studiotantra.cz
info@studiotantra.cz
+420 728 033 306

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Masáže, Sauna a wellness, Speciální masáže, Klasické relaxační masáže

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Relax studio

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,8/5 (5 hodnocení)
Jindřich

Libilo se my vše mila obsluha i personál Jindra.

17. 3. 2017
Eliška
5. 3. 2017
Zuzana

Na masáži jsem nebyla poprvé, tudíž mám určitou zkušenost s relaxační masáží, kterou jsem si v tomto podniku objednala. Při této masáži se „pan masér“ zaměřil především na oblast ve velmi těsné blízkosti intimních partií. Předpokládám, že sahání pod kalhotky je při RELAXAČNÍCH masážích nepřípustné. Z toho důvodu jsem z masáže odešla se slovy, že mě pan masér nemasíruje, ale osahává a rozhodně tento salon nikomu nedoporučuji!

Vyjádření partnera
Relax studio Před 11 měsíci

Klientka po 60 minutách masáže , kdy neměla ani jednu připomínku k průběhu masáže, jediné na co upozornila bylo to , že jí je trochu zima, z ničeho nic řekla , že se jí masáž nelíbí... že dle ní nejde o relax masáž... za dalších 30 min masáže by totiž musela doplácet 1.000,-Kč a to se jí zřejmě nechtělo. Během průběhu masáže byla přítomna i masérka , která masírovala přítele klientky a byla z reakce klientky překvapena stejně jako masér a překvapen byl zřejmě i samotný přítel , jelikož 60 min bylo vše v úplném pořádku... náš salon doporučuje 93 % spokojených zákazníků :-)

16. 2. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.