Hodnocení podniku Klub Virtuální Reality

4,7/5 (832 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Slunickova9

přístup obsluhy

nefungující wc,

2. 2. 2019
Marcela

když byla porucha v programu a pár minut jsme čekali , než se zprovozní, předpokládali jsme, že nám ztracený čas o těch pár minut prodlouží, nestalo se a byl striktně dodržen čas 60 minut. I když žádný další klient nečekal, museli jsme skončit.

Vyjádření partnera
Klub Virtuální Reality Před 8 měsíci

Dobrý den, děkujeme za připomínku. Mohu vás však ujistit, že pokud se náhodně vyskytne porucha v programu ( je to jen software) a je třeba restart hry či počítače, tak to zabere ne více jak minutu. Více času ztratíte výměnou hráčů při střídání brýlí. Navíc pokud se vyskytnou závažnější zdržení způsobené čímkoli, VŽDY ztracený čas nahrazujeme a přidáváme i něco navíc jako omluvu za čekání. Takže vaší poznámkou si nejsem zcela jistý zda jste se přesně podívali na začátku na hodinky, protože se také mohlo lehce stát, že jste začali hrát dříve než v celou a pak skončili přesně na čas, protože pokud je volno, tak obvykle Vás uvedeme do místnosti dříve než v celou. Proto máme tolik spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi opětovně vracejí.

1. 7. 2018
Jitka

Na místě vše v pořádku, děti se pobavily, ale v dnešní technické době žádná euforie či zážitek, který by si chtěly zopakovat.

Tragický systém objednávek. Termíny plné několik týdnů dopředu. Nemožnost se dovolat. Vzali jsme termín, který byl volný nikoli ten, který se nám hodil.

Vyjádření partnera
Klub Virtuální Reality Před 8 měsíci

Dobrý den, nevím co je tragického na objednávkovém online systému na 3 kliky. Zatím to kromě Vás zvládlo přes 20.000 lidí, kteří přišli před Vámi. A protože jsme velmi oblíbení jak o tom svědčí mnoho spokojených recenzí je u nás občas plno. A tak je dobré si udělat rezervaci co nejdříve a nenechávat to na poslední chvíli. Pak je výběr termínů samozřejmě omezený těmi kdo si jej zamluvili dříve.

14. 5. 2018
kateřina

3D realita jako taková se nám moc líbila

Nelíbil se nám moc přístup klučiny, který obsluhovat. Jelikož přišly 3 skupiny naráz a všichni jsme měli začít ve stejný čas, každému to zapínal postupně. Já byla jako poslední, takže jsem začala hrát o 10 min později. Což když máte hrát 50 min a o 10 min vás ošidí, mi přijde dost a ještě jsem končila asi 2 minuty předem. Zlepšila bych rezervace na více úrovních. Jeden má začátek v celou, další skupina ve čtvrt atd… aby to na sebe navazovalo. Hlavně každá hra končila po 10 minutách a klučina než přišel a zapnul to, tak to zase bylo nějakých pět minut, protože technika se pořád načítala. A mezitím čekala další skupina, která také zrovna dohrála :-(

Vyjádření partnera
Klub Virtuální Reality Před 10 měsíci

Děkujeme za hodnocení.Snažíme se spíše čas prodlužovat než ho krátit. Bohužel z technických důvodů jsou některé z her náročnější i na naše silná děla(počítače).V případě, že se něco takového stane, čas prodlužujeme.Pokud by se příště náhodou něco takového stalo, tak se přímo doporučuje varovat obsluhu.Obsluha se snaží vyhovět každému vašemu řečenému přání. V tomhle případě by se určitě řešení vymyslelo. Ke hrám: Máme tu velký výběr her, některé trvají 10 minut u některých klidně strávíte celou hodinu. Výběr her je na Vás."Klučina" dělá vše co je v jeho silách. V případě nějakého problému se stačí domluvit s obsluhou a ta se pokusí problém vyřešit. :)
S pozdravem a přáním hezkého dne Brian

19. 4. 2018
Kláří

VR je fajn, je to hezký zážitek

nehráli jsme celou hodinu, přestože jsme přišli včas (k VR nás obsluha pustila až 6 minut po celé, skončit jsme ale museli přesně, tedy po 54 minutách), VR brýle byly propocené a zapáchaly, chtělo by to střídat jich víc a také je dezinfikovat

Vyjádření partnera
Klub Virtuální Reality Před 10 měsíci

Díky za hodnocení. Snažíme se spíše čas prodlužovat než ho krátit. Pokud však nepřijdete nejméně 15 minut před započetím hracího času může se instruktáž posunout o nějaký čas do hracího času. Prostě Vám to vysvětlit musíme. Brýle tedy hlavně jejich molitanové těsnění pravidelně měníme za suché a brýle se po každém použití otírají desinfekcí. Pokud se tak nestalo je to jednotlivé pochybení obsluhy a měli jste to na místě reklamovat. Obsluha by to promptně napravila. Vše je jen o komunikaci. A hygiena je u nás na prvním místě. Ale samozřejmě to s obsluhou znovu proberu. S pozdravem majitel

17. 4. 2018
Lucie

super vše

Vyjádření partnera
Klub Virtuální Reality Před 11 měsíci

Tak proč jenom 3 hvězdičky :-(

12. 3. 2018
Anonym

poněkud laxní přistup

16. 1. 2018
Hedvika

Doporučuji to alespoň jednou zažít.

Tento zážitek stačí navštívit jednou.

Vyjádření partnera
Klub Virtuální Reality Před rokem

Děkujeme za hodnocení, které je snad až příliš osobní. Domníváme se, že jedna návštěva je příliš málo na to objevit všechny možnosti hraní a poznávaní ve virtuální realitě. Máme nyní více jak 70 her a aplikací, kde je možné dělat a zažít snad vše co si dokážete představit.

29. 12. 2017
Princezna

zajímavé
výběr ze spousty her
přátelský přístup zaměstanců

Vyjádření partnera
Klub Virtuální Reality Před 2 roky

Dobrý den, děkujeme za hodnocení i přes to, že jste voucher využili před 7 měsíci. Je hezké, že si zážitek pamatujete a evidentně jste si ho dle vaší reakce užili. Pak, ale nechápu proč jen 3 hvězdičky :-( S pozdravem majitel

16. 8. 2017
Miška
11. 7. 2017
Miška
11. 7. 2017
Kohoutová

vstřícný přístup

prostředí bytu

Vyjádření partnera
Klub Virtuální Reality Před 2 roky

Dobrý den,
děkujeme za hodnocení i když není z nejlepších. Snažíme se ke každému přistupovat individuálně a maximálně vstřícně což jsme rádi, že tak vnímáte. Co se týče prostředí bytu, domníváme se, že je spíše výhodou než nevýhodu, jak nám potvrzuje mnoho našich spokojených zákazníků. Velkou výhodou je, že máme fyzicky oddělené místnosti od sebe dveřmi a tak se neruší skupiny, které nejdou spolu. Každá má své soukromí. Nejhorší je pokud se v otevřeném prostoru potkáte s velmi hlučnými hráči, typicky dětmi a váš prožitek je o to horší, což nám již také naši zákazníci co hráli i u konkurence potvrdili a moc se jim u nás z tohoto důvodu líbilo.

26. 6. 2017
Jchaloupkova

omezene množství her.

Vyjádření partnera
Klub Virtuální Reality Před 2 roky

Dobrý den,
naše portfolio her nyní čítá více jak 50 titulu a stále je dle přání zákazníků rozšiřujeme. Navíc se snažíme mít hry pro všechny věkové kategorie a zájmy. Takže u nás najdete hry pro návštěvníky ve věku od 6-99 let. Máme střílečky, poznávací, dobrodružné, akční a poučné hry a aplikace. Prostě si vybere opravdu každý.

11. 3. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.