Kategorie

Studio Tana

4,6 / 5 (39 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Měla jsem u slečny kadeřnice (Barbory Janouškové) zakoupený voucher na melír a střih, s kterým jsem NAPROSTO spokojená. Střih i melír splněn nad mé očekávání:) Navíc se salon nachází v příjemném prostředí a k tomu velice milé jednání, slečna se mi věnovala přes 2,5 hodiny :) Za mě mohu jen a jen doporučit, ráda kadeřnictví znovu navštívím :)“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Studio Tana

Hodnocení podniku Studio Tana

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,6/5 dle 39 hodnocení
Adriana

Měla jsem u slečny kadeřnice (Barbory Janouškové) zakoupený voucher na melír a střih, s kterým jsem NAPROSTO spokojená. Střih i melír splněn nad mé očekávání:) Navíc se salon nachází v příjemném prostředí a k tomu velice milé jednání, slečna se mi věnovala přes 2,5 hodiny :) Za mě mohu jen a jen doporučit, ráda kadeřnictví znovu navštívím :)

21. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Peťulka

Za mě bohužel i přez pozitivní hodnocení ne.
Melír si představuju úplně jinak. Ne nabarvenou půlku hlavy. Střih téměř žádný. Byl to dar a obdarována byla velmi zklamaná. Dle fotek bych řekla že super salón. Ale asi je to tím že to bylo přez slevový portál a ne za plnou cenu.

Vyjádření partnera
Studio Tana Před 7 dny

Melír přes růžovou(dle informací od klientky z cerveneno tuzidla od vietnamcu) opravdu nechytl,o tom žádná.Ač mě to mrzí,za podklad se kterým klientka přisla bohužel nemohu.Vlasová kosmetika/barvy vietnamskeho puvodu bohuzel není dobrá volba.Alespoň víte pro příště,že tyto přípravky nejsou dobrá volba.

21. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Eva

Vše bylo super, šikovná a milá kadeřnice.

12. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Dagmar

Střih, včetně melíru i poradenství. Vlasy prokoukly, šikovným střihem se opticky zvětšil objem. Navíc milá a ochotná paní kadeřnice.

Vše OK

27. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Magda

sympatické prostředí

24. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (19)