Kategorie

Escape Game Kladno

4,8 / 5 (6 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Naprosto skvělá komunikace! Jak při rezervaci, tak před samotnou hrou. Byli jsme na takové hře poprvé a podané informace spolu s dobrou náladou a vřelím chováním nám umožnilo, cítit se tam tak dobře! Samotná hra je úžasná. Všechno propracované do sebemenšího detailu. super je i to, že pán okamžitě vycítil, s čím si nevíme rady a bez toho, aby nám řekl odpověd, tak jen naznačil, co a jak asi… tak že se pak můžete opravdu pochválit, že jste to zvládli! Též se musím zmínit, že ač-koliv jsme nestihli hru dohrát ve stanoveném čase, nechali nás V KLIDU hru dohrát dle našich potřeb! ROZHODNĚ JE DOPORUČUJI A V BUDOUCNU SE ROZHODNĚ ZŮČASTNÍM JEJICH DALŠÍ ÚNIKOVKY!!!“

Dnes otevřeno: 9:00–21:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Escape Game Kladno

Hodnocení podniku Escape Game Kladno

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,8/5 dle 6 hodnocení
4 1
3 0
2 0
1 0
Pavla

Naprosto skvělá komunikace! Jak při rezervaci, tak před samotnou hrou. Byli jsme na takové hře poprvé a podané informace spolu s dobrou náladou a vřelím chováním nám umožnilo, cítit se tam tak dobře! Samotná hra je úžasná. Všechno propracované do sebemenšího detailu. super je i to, že pán okamžitě vycítil, s čím si nevíme rady a bez toho, aby nám řekl odpověd, tak jen naznačil, co a jak asi… tak že se pak můžete opravdu pochválit, že jste to zvládli! Též se musím zmínit, že ač-koliv jsme nestihli hru dohrát ve stanoveném čase, nechali nás V KLIDU hru dohrát dle našich potřeb! ROZHODNĚ JE DOPORUČUJI A V BUDOUCNU SE ROZHODNĚ ZŮČASTNÍM JEJICH DALŠÍ ÚNIKOVKY!!!

2. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Heda

Paradni unikovka! Ruzne typy ukolu a clovek musi premyslet, neni zde jen system klicu a zamku…kdyby slo, sli bychom znova!

27. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lankova

Pěkně vymyšlená hra se zajímavými úkoly. Rezervace bez problémů, přijemný personál.

23. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Káťa

Parádně propracovaná hra. Velmi nápadité různorodé úkoly. Prolínají se tradiční úkoly s tužkou a papírem s moderními technologiemi. Velice příjemní průvodci. Možnost drobného občerstvení během samotné hry. Všem hru vřele doporučujeme.

19. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.

Podobné podniky