Cvičení Tabata s PeVanem

Praha - Karlín, Karlínské nám. 7

„Pan Vaniš je sympaťák.“ — Jiří, Před 2 roky

„Pan Vaniš je sympaťák.“ — Jiří, Před 2 roky

O nás

Tabata je moderní kardiovaskulární a intervalový trénink s vysokou intenzitou. Zavede vás na vyšší úroveň tělesné zdatnosti, pomůže spálit kalorie a velmi rychle zlepší výkonnost a vytrvalost.

Možná někteří z Vás o této metodě již slyšeli a někteří to slyšíte poprvé. Jedná se o nový a zajímavý způsob tréninkové metody, která se považuje za velmi náročnou a nedoporučuje se lidem, kteří se sportem začínají. Revoluční způsob tréninku je pojmenován po japonském lékaři jménem Izumi Tabata. Tento pán se svými spolupracovníky v japonském městě Kanoya na základě svých výzkumů poukazuje na vysokou účinnost této metody. Studie Dr. Tabata prokázaly, že vysokointenzivní intervalový trénink spaluje tuk lépe než aerobní aktivity v pomalejším rovnoměrném tempu.

Princip je velmi jednoduchý – 20 sekund se naplno provádí cvik, 10 sekund je pauza. To celé se opakuje 8×.

Největší přednosti Tabaty je, že rozvíjí jak anaerobní, tak i aerobní metabolický systém zároveň, což se u většiny běžných cvičení vylučuje a také funguje jako efektivní spalování tuků. Díky této metodě se zvyšuje prokrvení cvičených svalových partií, což umožňuje jejich lepší zásobení živinami a následný růst.

Takže tento styl tréninku není úplně vhodný pro úplného začátečníka. Měl by ho vykonávat pouze někdo, kdo má solidní fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav.

Jak probíhá lekce Tabaty:

- Warm up ( zahřátí ) a prestrečink ( úvodní rozcvičení a protažení svalstva ).
- Tabata – 20 sekund činnost maximálního úsilí, potom následuje 10 sekund doba odpočinku. 8 krát
vykonáváme daný cvik.
- Cool Down ( zklidnění ) a strečink ( závěrečné protažení svalstva ).

Tabata nabízí rychlý způsob, jak se dostat do formy, tak neváhej a přihlaš se na Tabata lekci s PeVanem na 607 934 281. Ukončení rezervace ( příhlášení, odhlášení ) je v den lekce do 11 hodin. Při neodhlášení se z lekce do 11 hodin v den konání lekce Vám vstup propadá.

Zobrazit více
Cvičení Tabata s PeVanem
Karlínské nám. 7, Praha - Karlín, 18600 (zobrazit na mapě)

Karlínské Spektrum Praha

Karlínské nám. 7, Praha - Karlín

Zobrazit na mapě
Dnes zavřeno
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Jana
Jiří

Pan Vaniš je sympaťák.

Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.