autoservis a myčka Forsage

2,8 / 5 (27 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Co se mi líbilo?asi jen to že jsem přijel o 45min dřív a hned mě vzali.“

Dnes otevřeno: 9:00–19:00 Zobrazit všechny dny

http://autoservisforsage.cz
forsageauto@seznam.cz
+420 774 253 786

Administrátor
+420 777 267 779

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Praktické, Péče o auto-moto

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku autoservis a myčka Forsage

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lukas

Termín skoro hned.

Bohužel nemůžu dát kladné hodnocení. Co se mi líbilo, že jsme dostal termín skoro hned. Výměna šla dobře, ale u třetího kola mi utrhli senzor tlaku v pneu. Omlouvali se, že je to jejich chyba, čidlo objednají a namontují. Bohužel ale tím to skončilo. Měsíc mi slibovali, že to objednají, pak zas že se to nedá sehnat (mám celkem běžné auto), atd. Po měsíci jsem musel rezignovat. Čidlo si budu muset obstarat sám (cena cca 1500 Kč) a nechat namontovat (další peníze navíc). Tato sleva se mi opravdu „vyplatila“!

15. 12. 2016
Claudiu

Young team.

Basically everything. I totally regret going there, but I was forced by circumstances and needed winter tires fitted to my car. Place is located at the end of underground parking in Krejcarek (Zizkov) building, advertised as a car wash. When I arrived, there were several young Russian speakers, smoking, playing games and hanging around like in a bar. Two guys with no experience worked on my car tire change, it took them one hour to do the job. This was the worst experience so far in years! Make yourself a favor and go somewhere else.

14. 12. 2016
Nata

V servisu proběhlo vše v pořádku. Díky

7. 12. 2016
Pavel

Domluvili jsme čas a když jsem přijel, tak mi bylo oznámeno, že mám přijet jindy, nicméně jako omluvu nabídli, že nemusím platit vyvážení. Přijel jsem tedy jindy, po výměně mi bylo řečeno, že tam bylo nezvykle hodně závaží, takže to musím částečně uhradit. Kola patrně na auto nevrátili správně, protože senzory tlaku neodpovídají kolům (pravé přední se hlásí jako levé zadní apod.). Gumy vyměněné jsou, pravda, ale doporučit se to asi nedá.

7. 12. 2016
Daneso

prostředí na čekání nic moc na špinavých sedečkách v dílně i kanceláři, servis nebyl dost rychlý čekal jsem 30min než byla prováděna moje zakázka

29. 11. 2016

Další hodnocení (8)

Podobné podniky