Hodnocení podniku  Restaurace Na Verandě

4,5/5 (7 160 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Romansedivy

Prostředí

Křídla byla přesolená

19. 1. 2020
Anonym

Křídla byly jen ovařená, tudíž tuhá a bez křupavé kůžičky. Obsluha neochotná👎👎👎

10. 6. 2019
Jirka

Bez chuti, nedopečené.

26. 2. 2019
Romča

Komunikace servírek… Zavoláte objednáte si to… Oni vás pošlou domů s tím, že nemají dostatek zboží.. A hlavně, že nemají čas – zahrádka v tu dobu byla prázdná a vevnitř 5 lidí… Takže voucher se v té době uplatnil až na potřetí… Tudíž už nikdy více ani bez voucheru

25. 1. 2019
Jiri

Více jak dva roky jsem byl nadmíru spokojen až do soboty 12.1.2019 Dle mých poznámek jsme za tu dobu byli v Restauraci na Verandě po jedenácté.
Dostali jsme pečené křidýlka, ale bez SWEET omáčky na které se křidélka měla péci. Musel jsem se ozvat, tak omáčku přinesli v mističce, čímž se stávají tuctovou restaurací jako každá jiná.
Š K O D A

Vyjádření partnera
Restaurace Na Verandě Před 3 roky

Velice nás mrzí toto nedorozumění, Kuchař se Vám tímto ještě jednou omlouvá, ale jsme jen lidi. Samozřejmě se jedná o naší chybu, ale alespoň jsme se snažili ji napravit a byla vám dodatečně poskytnuta 2x porce sweet chilli. Budeme se snažit, aby se toto vícekrát neopakovalo.
Kolektiv restaurace Na Verandě.

14. 1. 2019
Tér

Asi po 15 minutách, co jsme se posadili, se nás přišla obsluha zeptat co si dáme. Objednali jsme si dvě piva a křídla z voucheru. Křídla nam donesli absolutně neugrilovane – vypadala spíše jako uvarena a vymachana ve sweet chilli omáčce (úplně bez barvy). Chleba absolutně nepozivatelny/starý. Po dopiti prvních piv se nás asi dalších minimálně dvacet minut nikdo nepřišel zeptat, jestli si ještě něco dáme. Tak jsme šli radši zaplatit a odešli jsme. PS: Křídla jsme ani nedojedli.

20. 5. 2018
Anet

Prostředí nebylo špatné

Celkově děs!! Šli jsme tam čtyři, ale porce byla tak pro dva. Křídel bylo tak cca 800g. Omáčku jsme nedostali. Objednali jsme si ještě grilovaná játra a ty byla syrová, nepropečná.

19. 11. 2017
Ondra

1,5 kg by to nebylo ani kdyby to vážili s pekáčem. Naúčtovány byly navíc položky, které naúčtovány být neměly. Bohužel jsem si nevzal účtenku, takže jsem měl smůlu.

Vyjádření partnera
Restaurace Na Verandě Před 4 roky

Vážený pane, křídel dáváme zcela jistě 1,5 kg, nemáme zapotřebí okrádat naše zákazníky. Co se týče Vašeho účtu takovéto věci se řeší přímo na místě v restauraci, to že jste si nevzal účtenku je Vaše chyba, každému zákazníkovi je účtenka vystavena a předána. To že nás takto osočujete na internetu bez toho aniž byste řešil s obsluhou považuji za velice neseriózní jednání a poškozování jména restaurace.

3. 8. 2017
Radomír

Na to, že se jedná o restauraci v sídlištním komunistickém komplexu, příjemně překvapil prostor uvnitř.

Přemrzlá, nedopečená křídla, omatlaná čínskou sladkou chilli omáčkou. Nechutné.

Vyjádření partnera
Restaurace Na Verandě Před 4 roky

Vážený pane/paní jsme rádi že se Vám u nás líbilo, na druhé straně nás mrzí že nechutnalo. Křídla jsou čerstvě upečená a podávaná hned zákazníkovi. Rozhodně nejsou zmrzlá. A co se týče sladké omáčky, v popisu máte napsáno marinované ve sweet chilli omáčce, což je sladkokyselá omáčka. Podáváme přesně to co inzerujeme a neklameme naše hosty. Nesetkáváme se často s tím, že by zákazníkům nechutnalo, což je zřejmé z recenzí naší restaurace.

8. 7. 2017
Ivan

Obsluha OK

Křídla lehce (málo) uvařená pomatlaná sladkým rádoby dresinkem, podávaná na studeném pekáči

19. 5. 2017
Michal

nic…

70 min. čekání na jídlo
některé kuusy byly ještě zmrzlé
kuřácké prostředí

23. 4. 2017
Radek

Měl jsem dva vouchery na barbeque křídla – na stůl s dětmi nám dorazila jedna várka se sladko kyselou chili omáčkou (pálivá) a druhá s nečím divným, ale chili omáčkou naštěstí jen naspod. Poprvé v životě jsem dostal ke křídlům obyčejný konzumní chléb. Objednal jsem pro děti vývar aby se najedli alespoň toho, ale ten byl neskutečně mastný bez chuti a se zmraženou zeleninou. Na všechno pití jsme čekali tak dlouho, že jsem pro něj musel dojít a zjistit co se děje. Evidentně nikoho nenapadlo, že by nás mohli informovat o případném zpoždění a nabídky něčeho jiného. Servis KATASTROFÁLNÍ. I děti nechápali proč se o nás v restauraci nikdo nestará. V životě mě do tohoto podniku nikdo nedostane ani zadarmo. :(

Vyjádření partnera
Restaurace Na Verandě Před 4 roky

Vážený pane, děkujeme za Vaši recenzi, nicméně musím konstatovat, že stačilo obrátit se na obsluhu restaurace. Ta se snaží každému hostovi, pokud je to možné ve všem vyhovět. Co se týče křidýlek, opravdu došlo k chybě, na slevomatu byla chybně uveřejněna akce s bbq omáčkou. Hned jakmile jsme zjistili, byla stažená a na slevomatu byla uveřejněná správná verze se sweet chilli omáčkou. U každého voucheru je psáno pečivo (není specifikováno) a chléb pokud vím je také pečivo. Pokud jste nechtěl chléb, obsluha by Vám jistě přinesla jiné.

11. 4. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.