Kavárna Kolbaba

4,2 / 5 (443 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Moc dobrý svařáček, doporučuji. :)“

Dnes otevřeno: 9:00–18:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Jídlo a pití, Snídaně

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Kavárna Kolbaba

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Michaela

Moc dobrý svařáček, doporučuji. :)

7. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
František
18. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Radek
17. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Aneta
12. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Aneta

Opravdu těžko se mi hodnotí. Byly jsme zde víckrát a pokaždé to bylo zcela jiné. Pokaždé byla úplně jiná obsluha. Dříve jsme zde byly už na jiné variantě snídaně a byly jsme spokojené. Tentokrát jsme byly spíš celkově zklamané.

Zakoupily jsme dva vouchery. Poprvé skvělá obsluha, moc milá mladá paní.
Podruhé jsme došly trochu později (kolem oběda, o víkendu) a setkaly jsme se s nevrlým panem číšníkem, který nám arogantně oznámil, že kuchař už je pryč a snídaně se podává jen do určité doby. Došly jsme sice pozdě, ale jelikož na voucheru ani v celé nabídce nebylo zmíněno žádné časové omezení, řekly jsme si, že to snad nebude vadit. Na otázku, proč to není na Slevomatu uvedeno, nám bylo řečeno, že podnik Kolbaba za to nemůže, že to je chyba Slevomatu (ale zdá se, že se ani nikdo neobtěžoval dát Slevomatu vědět, že mají špatný údaj nebo že něco chybí).
To samé se týká i otevírací doba. Na Slevomatu je, že o víkendu je otevřeno od 9.00. Na stránkách (a tuším, že i fyzicky na dveřích Kolbaby) je, že od 10.00. U snídaně dost zásadní údaj. Rovněž se z Kolbaby nejspíš nikdo neobtěžoval si nabídku překontrolovat a upozornit na chybu.
Po třetí jsme narazily na jinou mladou paní, opět velice příjemnou. A rovněž na stole jsme objevily lístek se snídaňovým menu a údajem, že se snídaně podává do 12.30. Ovšem při předchozích návštěvách tam žádný takový lístek nebyl.

Poprvé jsme dostaly jedno volské oko s prasklým žloutkem. (Což je pro mě třeba velké mínus.) Toast pod vajíčkem byl spálený, na některých místech až do černa. Vejce téměř neochucené. Za to chuťově výrazný byl jakýsi hrozně slaný šunkový salám (za šunku to opravdu nelze považovat).
Po druhé bylo jídlo o poznání chutnější a lépe připravené. Na takové toasty bych klidně znovu zašla. Ovšem dostaly jsme salát plný hlíny a písku (jde vidět na fotce). Chybu jsme sdělily číšnici, která se velice omlouvala. Oceňuji, že okamžitě nabídla výměnu jídla. A celkově jednala přesně tak, jak očekávám, že jedná personál, když je něco očividně špatně. (Tohle je pro mě naopak velké plus.)

Vzhledem k opravdu rozporuplným celkovým pocitům hodnotím neutrálně, tedy 3*. Ráda v budoucnu na snídani opět zajdu, abych si třeba vylepšila názor, a budu doufat, že se setkám s jednou z milých číšnic a vše bude v pořádku.

12. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (246)

Podobné podniky