Benefit - centrum zdravého pohybu

4,0 / 5 (5 hodnocení)

Benefit je Centrum zdravého pohybu zaměřující se na vedené skupinové lekce a osobní tréninky. Věnuje se kondičnímu a zdravotnímu cvičení. Instruktoři tohoto centra jsou Pohyboví specialisté se zaměřením na zdravotní tělesnou výchovu a fitness. Nabízí dynamické i pomalé formy cvičení. Kolektiv centra je mladý akční tým, který se snaží pozdvihnout úroveň fitness a ukázat, že pohyb lze dělat mnohem zdravěji a efektivněji. Ze skupinových dynamických lekcí je na výběr Závěsný posilovací systém, Kruhový trénink, Tabata, Fitslide. Zdravotní lekce jsou Břišní svalstvo, Zdravá záda, Bodyform, Velké a malé míče.

Dnes otevřeno: 16:00–20:00 Zobrazit všechny dny

Recepce
http://www.benefit-uh.cz
info@benefit-uh.cz
+420 604 262 300

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Fitness

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Benefit - centrum zdravého pohybu

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,0/5 (5 hodnocení)
Jana

Super přístup, cvičení, kde vás neustále sledují a opravují, aby člověk cvičil správně a neublížil si

9. 3. 2017
Sarka

Kluci jsou super, velcí profesionálové :)

2. 1. 2017
Vladěna

Pokud chcete opravdu zdravý pohyb, jistě si zde najdete své lekce… Lekce byla vedena tak, aby byly dodržovány zásady správných pozic jednotlivých částí těla, instruktor byl velmi zapálen do vedení celé lekce. I přesto, že skrz pozdní přijetí na recepci byl začátek lekce o něco později, instruktor nám tento čas vynahradil na konci lekce.

Dlouhé čekání na recepci – nikdo tam nebyl, poté přišel asi 6 minut před začátkem lekce pán, bez omluvy za čekání → pozdější začátek lekce.
Očekávala jsem spíše klasický styl vedení hodin.

Vyjádření partnera
Benefit - centrum zdravého pohybu Před rokem

Také se velmi omlouváme za prázdnou recepci při příchodu, což nebývá zvykem. Náš způsob vedení lekcí je poněkud jiný. Práce s CORE je pro nás velmi důležitá a technika je tak náročnější na provedení, proto jsou první lekce vedeny pomalejší formou — zvláště u závěsného systému. Pokud si přejete dynamičtější lekci tak doporučujeme Tabatu nebo Kruháč :-)

2. 12. 2016
Antonie

Instruktor byl velmi zapálený pro správné držení těla.

Šli jsme na lekci kondičního cvičení a připomínalo to spíše cvičení pro zdravá záda, instruktor pořád něco vysvětloval na umělém modelu pánve.
Při příchodu (asi 14minut před lekcí) jsme asi 10 minut čekali, než někdo přišel na recepci (viz foto).

Vyjádření partnera
Benefit - centrum zdravého pohybu Před rokem

Velmi se omlouváme za čekání, bohužel nám v ten den onemocněla recepční a tak jsme to museli zvládnout bez ní. Správné držení těla při cvičení je pro nás na prvním místě, proto vždy když nás navštíví klient poprvé, tak se snažíme předat ty nejdůležitější informace, aby měly cviky opravdu smysl a neničily se záda. Pro toho, kdo je zvyklý na dynamické lekce bez řádné kontroly od trenéra můžou být naše lekce překvapením.

2. 12. 2016
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.