Benefit – centrum zdravého pohybu

Uherské Hradiště, Průmyslová 712

„Super přístup, cvičení, kde vás neustále sledují a opravují, aby člověk cvičil správně a neublížil si“ — Jana, Před 2 roky

„Super přístup, cvičení, kde vás neustále sledují a opravují, aby člověk cvičil správně a neublížil si“ — Jana, Před 2 roky

Aktuálně nemáme žádné nabídky

Nechte se upozorňovat na nabídky. Jakmile budeme něco mít, dáme vám vědět e-mailem.

O nás

Benefit je Centrum zdravého pohybu zaměřující se na vedené skupinové lekce a osobní tréninky. Věnuje se kondičnímu a zdravotnímu cvičení. Instruktoři tohoto centra jsou Pohyboví specialisté se zaměřením na zdravotní tělesnou výchovu a fitness. Nabízí dynamické i pomalé formy cvičení.

Kolektiv centra je mladý akční tým, který se snaží pozdvihnout úroveň fitness a ukázat, že pohyb lze dělat mnohem zdravěji a efektivněji.

Ze skupinových dynamických lekcí je na výběr Závěsný posilovací systém, Kruhový trénink, Tabata, Fitslide. Zdravotní lekce jsou Břišní svalstvo, Zdravá záda, Bodyform, Velké a malé míče.

Benefit – centrum zdravého pohybu
Průmyslová 712, Uherské Hradiště, 68601, Vstup je z parkoviště, na které se dostanete vjezdem z ulice Průmyslová. Areál bývalé celnice. Konec ulice Svatováclavská. (zobrazit na mapě)

Benefit – centrum zdravého pohybu

Průmyslová 712, Uherské Hradiště, Vstup je z parkoviště, na které se dostanete vjezdem z ulice Průmyslová. Areál bývalé celnice. Konec ulice Svatováclavská.

Zobrazit na mapě
Osobní tréninky probíhají i dopoledne.
Dnes otevřeno 16:00–20:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří
Vezměte děti, máme koutek!
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Jana

Super přístup, cvičení, kde vás neustále sledují a opravují, aby člověk cvičil správně a neublížil si

Sarka

Kluci jsou super, velcí profesionálové :)

Vladěna

Pokud chcete opravdu zdravý pohyb, jistě si zde najdete své lekce… Lekce byla vedena tak, aby byly dodržovány zásady správných pozic jednotlivých částí těla, instruktor byl velmi zapálen do vedení celé lekce. I přesto, že skrz pozdní přijetí na recepci byl začátek lekce o něco později, instruktor nám tento čas vynahradil na konci lekce.

Dlouhé čekání na recepci – nikdo tam nebyl, poté přišel asi 6 minut před začátkem lekce pán, bez omluvy za čekání → pozdější začátek lekce.
Očekávala jsem spíše klasický styl vedení hodin.