Pavla Matoušková

4,2 / 5 (10 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Domluva termínu ušitá na míru, popis jak se dostanu na místo. Přístup a perfektní vysvětlení jak s výrobky pečovat o pleť, závěrečné líčení. Inspirující nic takového jsem ještě nezažila-paní nám vše dokonale vysvětlila, předvedla, zkrátka super-líčení vydrželo po celý den beze změn. Děkujeme a vřele doporučujeme.“

Právě teď nabízíme

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Pavla Matoušková

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,2/5 (10 hodnocení)
Radka
10. 12. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lucie

Už při objednání po telefonu byla paní Pavla velice milé. Kurz probíhal ve velice pěkném prostředí a paní Pavle byla celou dobu milá a je vidět, že výrobkům Mary Kay opravdu rozumí a má o nich přehled.

Kurz jsem si představovala celkově malinko jinak. Zajímaly mě třeba různé typy líčení na ruzných lidech, což jsem se nedozvěděla, protože jsem byla na kurzu nakonec sama. Dále pak, když jsem na začátku projevila zájem o to, že by měla zajímalo hlavně večerní výrazné líčení (a to z důvodu, že denní používám denně a řekla bych, že obstojeně :) ), nakonec mi stejně ukázala jen líčení denní. Avizovaný stětec na make-up, jaké dárek zdarma, jsem nedostala, to mi bylo malinko líto. Na konci kurzu jsme se ještě domluvily, že si během pár dní promyslím, jesti budu chtít nějaký výrobek Mary Kay koupit, což jsem udělala, rozhodla se že ano. Nicméně paní Pavla mi volala zrovna v den, když jsem byla na konferecni v zahraničí, tak jsem ji slušně a s prosbou požádala, že toho mám pracovně hodně a nemám ten seznam u sebe, zda by se mi ozvala koncem týdne, ale už se neozvala. Takže za mě bohužel pocit z kurzu vyhozených peněz. Kurz je vhodný pro ty, kdo se vůbec nelíčí a neví si rady nebo pro ty, co mají zájem o kostmetiku Mary Kay.

7. 12. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jarmila

Domluva termínu ušitá na míru, popis jak se dostanu na místo. Přístup a perfektní vysvětlení jak s výrobky pečovat o pleť, závěrečné líčení. Inspirující nic takového jsem ještě nezažila-paní nám vše dokonale vysvětlila, předvedla, zkrátka super-líčení vydrželo po celý den beze změn. Děkujeme a vřele doporučujeme.

23. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ema

Paní se mi individuálně věnovala, naučila jsem se jednoduše pěkně nalíčit :-) Vím konečně jaký typ mám pleti a co používat, děkuji!

9. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Katka

Oceňuji individuální přístup, milé chování a neúnavné odpovídání na moje otázky. Skvěle dostupné na I.P.Pavlova. Děkuji, moc ráda se vrátím a doporučuji :-)

12. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (0)

Podobné podniky