Institut krásy

4,1 / 5 (9 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „moc milá paní i prostředí“

Odvykání kouření metodou biorezonance Antinikotinová terapie je prováděna moderní technologií pomocí terapeutického přístroje BICOM 2000, který pracuje na bázi elektromagnetického působení. Toto zařízení je s úspěchem využívané v zahraničí, převážně v Německu. Metoda nemá negativní účinky na organismus. Při zákrocích vedených proti nikotinovým závislostem je prokázána úspěšnost až 80%. Každý klient přinese nedopalek cigarety, který je vložen do detekční elektrody elektromagnetického rehabilitačního přístroje BICOM 2000 pro provedení analýzy. Na základě této analýzy vysílá přístroj zrcadlově obrácenou elektromagnetickou vlnu, která působí na okolí chuťových buněk. Tímto dochází k zablokování závislosti a k potlačení tzv. nikotinového hladu. Nedoporučujeme před terapií jakkoliv kouření omezovat. Celý proces trvá cca 30 min., je naprosto bezbolestný a bez vedlejších účinků. Může se mu podrobit každý kuřák. Chuť na nikotin mizí ihned nebo nejpozději do několika hodin po sezení.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Péče o zdraví

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Institut krásy

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,1/5 (9 hodnocení)
Lucie

moc milá paní i prostředí

28. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Tatiana

Milá pani toť vše.

Vyhozené peníze v mém případě :(

2. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Leniska

Paní byla velice ochotná a milá. Vše nám do podrobna vysvětlila. Dnes je tomu 14 dní, co nekouřím, takže to očividně funguje a já se cítím skvěle! Děkuji!

30. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lenka

Se službou jsem byla velice spokojená. Paní je ochotná a moc sympatická, prostředí je také pěkné a hlavně už je to 14 dní, co nekouřím :) Díky

19. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Simkova

Vše

9. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (1)