Institut krásy

Praha - Karlín, Sokolovská 5/49

„Se službou jsem byla velice spokojená. Paní je ochotná a moc sympatická, prostředí je také pěkné a hlavně už je to 14 dní, co nekouřím :) Díky“ — Lenka, Před 2 roky

„Se službou jsem byla velice spokojená. Paní je ochotná a moc sympatická, prostředí je také pěkné a hlavně už je to 14 dní, co nekouřím :) Díky“ — Lenka, Před 2 roky

Aktuálně nemáme žádné nabídky

Nechte se upozorňovat na nabídky. Jakmile budeme něco mít, dáme vám vědět e-mailem.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Péče o zdraví

O nás

Odvykání kouření metodou biorezonance

Antinikotinová terapie je prováděna moderní technologií pomocí terapeutického přístroje BICOM 2000, který pracuje na bázi elektromagnetického působení.

Toto zařízení je s úspěchem využívané v zahraničí, převážně v Německu. Metoda nemá negativní účinky na organismus. Při zákrocích vedených proti nikotinovým závislostem je prokázána úspěšnost až 80%.

Každý klient přinese nedopalek cigarety, který je vložen do detekční elektrody elektromagnetického rehabilitačního přístroje BICOM 2000 pro provedení analýzy. Na základě této analýzy vysílá přístroj zrcadlově obrácenou elektromagnetickou vlnu, která působí na okolí chuťových buněk. Tímto dochází k zablokování závislosti a k potlačení tzv. nikotinového hladu. Nedoporučujeme před terapií jakkoliv kouření omezovat.

Celý proces trvá cca 30 min., je naprosto bezbolestný a bez vedlejších účinků. Může se mu podrobit každý kuřák. Chuť na nikotin mizí ihned nebo nejpozději do několika hodin po sezení.

Zobrazit více
Institut krásy
Sokolovská 5/49, Praha - Karlín, 18600 (zobrazit na mapě)

Institut krásy

Sokolovská 5/49, Praha - Karlín

Zobrazit na mapě
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Lucie

moc milá paní i prostředí

Tatiana

Milá pani toť vše.

Vyhozené peníze v mém případě :(

Leniska

Paní byla velice ochotná a milá. Vše nám do podrobna vysvětlila. Dnes je tomu 14 dní, co nekouřím, takže to očividně funguje a já se cítím skvěle! Děkuji!