Kategorie

Relaxačně saunové centrum Harfa

3,4 / 5 (654 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Super relax :-)“

Relaxačně saunové centrum Harfa

Dnes otevřeno: 9:00–0:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Sauna a wellness

Hodnocení podniku Relaxačně saunové centrum Harfa

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Eva

Dostupnost. Čokoládová sauna.

Zatím nejhorší saunové centrum, jaké jsme kdy navštívili, a to jich nebylo málo, jak u nás, tak v zahraničí. Jak už někdo napsal přede mnou „navoňená bída“. Hned u vstupu vás vítají haldy špinavých ručníků a prostěradel, v šatně není dostatek fénů, voda špatně odtéká a při našem odchodu dokonce netekla teplá voda. Ze šaten se vstupuje prakticky hned do „odpočívárny“, což je úplně proti smyslu relaxace. A to má toto saunové centrum v názvu relaxační. Do sauny jde člověk relaxovat, pokud chce poslouchat hlasitou hudbu na baru a hlasitě se bavit, má chodit právě do baru, ne do relaxačně saunového centra. Většina návštěvníků nezná pravidla chování v saunách, jsou hluční, zabírají lehátka, kterých je zde skutečně málo, nepodkládají si nohy prostěradly pokud sedí v sauně na vrchních patrech (upozornila jsem na to personál a bylo mi řečeno, že se sauny stejně vždy večer myjí, a co přes den???), v čokoládové sauně po sobě nemyjí lehátka a sprchují se od čokolády až ve sprchách před saunou, které neodtékaly a tvořila se na zemi hnědá břečka, hlučně se baví nejen v „relaxačním „ prostoru“, ale i v saunách atd. atd. Nikdo je s pravidly chování v saunách neseznamuje, ani na recepci u vchodu, ani v prostoru saun. Pravidla chování v saunách tu nejsou ani vyvěšena. Do saun proniká hluk z „barové odpočívárny“ a jak už jsem psala, hosté se baví hlasitě i v saunách, takže pokud chce někdo relaxovat alespoň v sauně, nejde to ani tady. Ceremoniály se konají v malé sauně, takže není dostatek prostoru pro ceremoniáře. Ceremoniál vypadá tak, že jsou polity kameny vodou bez jakékoliv esence, jednou, dvakrát je zamáváno ručníkem a toť vše. Ochlazovací bazének je příliš mělký, musíte sedět na bobku, abyste se ponořily aspoň po ramena. Úplně chybí vědra s ledovou vodou, různé druhy sprch a ledovač. V saunách je pouze jeden ukazatel času, takže pokud přijde více lidí, nemohou si nastavit svůj čas pobytu v sauně, v mnohých ani nefungoval, nepřesýpal se písek. Tichá místnost s pěti lehátky je nedostatečná, obsluha navíc doporučovala nezavírat dveře, což pak úplně postrádá smysl. Ještě jeden postřeh na závěr, který mě opravdu pobavil. Češi se stydí chodit nazí, většina jich je i v saunách zabalena téměř od krku až po kolena v prostěradlech, čímž se pak snižují účinky saunování. Ale to je každého věc. A úplně na závěr jedno doporučení. Jeďte se podívat do saunových center do Rakouska nebo Německa. Tam se chodí do saun opravdu relaxovat, lidé se chovají tiše, respektují, že ostatní chtějí také relaxovat, bar je oddělen, aby nerušil relaxaci, je tu vždy dostatek tichých míst k odpočinku.

11. 10. 2016
Užitečné? Ano
Barbora

Mily a ochotny pan na saunovaci ritualy, jinak nic…

Kapacita sice 140 lidi, ale lehatek pouze cca 30, proto 28.9. o svatku problem si i po saunovani sednout. Kdyby udelali misto tech neuveritelne kycovitych jezirek s umelymi lekniny vice mist na lehatka, urcite by udelali dobre. Jinak dvere do damskych saten se neustale zasekavaly, takze se nikdo nemohl dostat ven, u umyvadel nebyly ani rucniky, ani vysousece, kdyz jsem na baru pozadala o cenik masazi, tak mi bylo receno, ze bohuzel nemaji, mam se zeptat na recepci. Lehatka nejsou polohovaci, takze komu se po saunovani trochu toci hlava, muze na nich pouze sedet bez opreni. Sprchy primo naproti lehatkum, chlapi maji bezva vyhled..;-), zadny hudebni podkres, pouze na baru, kde jsem zase pres nej neslysela servirku. Cokoladova sauna , si myslim , uplne k nicemu, nakoukly jsme a sly radeji rovnou do finske. Celkove horsi dojem. Bohuzel jsem rovnou koupila ctyri vouchery( 2 pro dvojici, 2 jednotne) a ted tak trosku nevim, co s nimi…😕

Vyjádření partnera
Relaxačně saunové centrum Harfa Před 5 měsíci

Dobrý den,
čokoládová sauna podle nás k ničemu není, dělají se v ní totiž rituály s čokoládou a je v tomto ohledu jediná na světě :) Pokud přijdete příště, rádi vás o tom přesvědčíme :) Názor na kýčovitý design vám samozřejmě vyvracet nemůžeme, to je vždycky věc subjektivního vkusu.
Hezký den
RSC

1. 10. 2016
Užitečné? Ano
Tereza

Výběr z šesti typů saun.

Nepořádek… prostory krásné, ale neudrzovane. Na recepci dvě pěkné slečny, ale uvnitř v šatně hnůj. Podle hesla nahoře huj uvnitř fuj :-))

Vyjádření partnera
Relaxačně saunové centrum Harfa Před 4 měsíci

Dobrý den, již jsme vyměnili úklidovou službu, tak se snad situace v šatnách zlepší. S pozdravme Vaše RSC.

14. 10. 2016
Užitečné? Ano
Petr
17. 2. 2017
Užitečné? Ano
Dáša

Otrávený personál, nedostatečný úklid, hluk z rádia, nulový průběžný úklid – všude stála voda, nebezpečí uklouznutí. Obecně nevhodně architektonicky vyřešený prostor, který neodděluje relaxační zónu od saun a baru… Nikdy více!

2. 2. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (367)

Podobné podniky