Kategorie

Kadeřnictví Relax - Veronika

3,8 / 5 (22 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Slečna kadeřnice se věnovala zastřihnutí délky vlasů a ofiny s náležitou péčí pramen po pramenu, jako kdyby vytvářela nový účes. Věnovala tomu dostatek času. Zvažuji, že bych zašla znovu.
Služba byla za dobrou cenu, ale bohužel už v další nabídce Slevomatu je navýšení o cca Kč 100,–-. Lokalita vyhovuje, kadeřnictví maličké, ale upravené. Doporučuji.“

Kadeřnictví Relax má již sedmiletou tradici, pracujeme s kvalitní vlasovou kosmetikou. Velice si vážíme každého zákazníka, jak stávajícího, tak i nového. Důležité pro nás je o vlasy správně a kvalitně pečovat. Rádi Vám poradíme a pomůžeme najít nejvhodnější řešení Vašich starostí s vlasy a správnou péčí. Provádíme tyto úkony: Melír, barva, trvalá, střih, foukaná dle přání klienta. Pracujeme s kosmetikou Framesi, Kallos, Wella, Dusy Professional. V našem kadeřnictví máme novou posilu. Velice šikovnou kadeřnici Veroniku, která se těší na svou novou klientelu. Její práce je precizní, ráda se učí novým kadeřnickým dovednostem. V souvislosti se získáním nové klientely, Vám kadeřnice Veronika své služby nabízí za velice příznivou cenu.

Dnes otevřeno: 11:30–20:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Kadeřnictví Relax - Veronika

Hodnocení podniku Kadeřnictví Relax - Veronika

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Šárka

Snaha a přístup vyhovět zákazníkovy.

Více komunikace

Vyjádření partnera
Kadeřnictví Relax - Veronika Před 12 dny

Děkujeme za hodnocení, je škoda, že hvězdičky ubíráte zrovna za méně komunikace. Vím, že komunikace je v tomto oboru důležitá a snažím se kadeřnici naučit a přinutit ji více komunikovat, ale nikomu se to nepodaří ze dne na den. Je mi velice líže, že jí kazíte hodnocení i když službu odvedla na výbornou. Melírování vlasů je pro kadeřníka velice náročná technika, na kterou je třeba se soustředit. Další nepříjemnou záležitostí pro kadeřnici je sobecký klient, který je značně nemocný. Musíte pochopit, že když přijdete na kadeřnici prskat bacily, tak s Vámi opravdu asi vášnivou diskuzi nepovede. Pokud naše kadeřnictví budete mít v plánu ještě někdy navštívit. Prosím Vás zdvořile, aby to bylo v době kdy nebudete nemocná.


Děkuji za pochopení a přeji pěkný den
Čermáková

4. 1. 2017
Užitečné? Ano
Šárka

Slečna , byla vstřícná a snažila, ale je vidět že začíná.

Absence nabídky – káva , voda, atd . slabší komunikace.

Vyjádření partnera
Kadeřnictví Relax - Veronika Před 13 dny

Dobrý den,

děkujeme za hodnocení, moc se Vám omlouvám nabídka nápojů je běžná záležitost, bohužel netuším, proč u Vás kadeřnice zapomněla a určitě zjednám nápravu. Budu ráda, když i přes tuto nepříjemnou záležitost naše služby opět využijete.

Pěkný den Čermáková

3. 1. 2017
Užitečné? Ano
Petra

pěkná barva i střih

Vyjádření partnera
Kadeřnictví Relax - Veronika Před 16 dny

Dobrý den,
děkujeme za pěkné hodnocení a přejeme hodně štěstí v Novém roce.
Čermáková

31. 12. 2016
Užitečné? Ano
Solcova

Slečna kadeřnice je hrozně šikovná a milá. Nechala si na mě hodně času a cela její práce byla opravdu profesionální. Odešla jsem míč spokojená s účesem podle mých představ. :)

Vyjádření partnera
Kadeřnictví Relax - Veronika Před 23 dny

Děkujeme za krásné hodnocení a přejeme krásné prožití Vánočních svátků a šťastný Nový rok. Těšíme se na příští návštěvu.

Čermáková

24. 12. 2016
Užitečné? Ano
Jana

voucher využila známá – za tu cenu mi bylo řečeno nic moc. Prý se kadeřnice bála střihnout…

Vyjádření partnera
Kadeřnictví Relax - Veronika Před 23 dny

Děkujeme za hodnocení, přejeme příjemné prožití Vánočních svátků a hodně štěstí do Nového roku.

Čermáková

23. 12. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (10)