Kategorie

Kadeřnictví Relax - Veronika

3,9 / 5 (33 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Slečna kadeřnice se věnovala zastřihnutí délky vlasů a ofiny s náležitou péčí pramen po pramenu, jako kdyby vytvářela nový účes. Věnovala tomu dostatek času. Zvažuji, že bych zašla znovu.
Služba byla za dobrou cenu, ale bohužel už v další nabídce Slevomatu je navýšení o cca Kč 100,–-. Lokalita vyhovuje, kadeřnictví maličké, ale upravené. Doporučuji.“

Kadeřnictví Relax má již sedmiletou tradici, pracujeme s kvalitní vlasovou kosmetikou. Velice si vážíme každého zákazníka, jak stávajícího, tak i nového. Důležité pro nás je o vlasy správně a kvalitně pečovat. Rádi Vám poradíme a pomůžeme najít nejvhodnější řešení Vašich starostí s vlasy a správnou péčí. Provádíme tyto úkony: Melír, barva, trvalá, střih, foukaná dle přání klienta. Pracujeme s kosmetikou Framesi, Kallos, Wella, Dusy Professional. V našem kadeřnictví máme novou posilu. Velice šikovnou kadeřnici Veroniku, která se těší na svou novou klientelu. Její práce je precizní, ráda se učí novým kadeřnickým dovednostem. V souvislosti se získáním nové klientely, Vám kadeřnice Veronika své služby nabízí za velice příznivou cenu.

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Kadeřnictví

Hodnocení podniku Kadeřnictví Relax - Veronika

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lenka

dostupnost – blíyko metra Dejvická;
sympatická, šikovná a profesionální slečna kadeřnice

Včera
Užitečné? Ano
Zdenka

nekvalitní střih

Vyjádření partnera
Kadeřnictví Relax - Veronika Před 5 dny

Dobrý den,

je mi líto, že střih nebyl dle Vašich představ, ale kadeřnice Veronika je velice šikovná a střihá skvěle. Stále se vzdělává a jde rychle kupředu. Měla jste samozřejmě možnost reklamace, ale jelikož jste ji nevyužila, předpokládám, že je to jen pokus o zbytečné poškozování velice šikovné kadeřnice.
Děkujeme za 3 hvězdičky, krásný den Čermáková

20. 2. 2017
Užitečné? Ano
Petra

zrejme cerstve vyucena slecna, davala si opravdu zalezet (strihani vlasu vcetne myti trvalo cca 50 minut), ochotna, mila – dovolim si snad rict, ze nejlepsi kadernice, u jake jsem kdy byla

Vyjádření partnera
Kadeřnictví Relax - Veronika Před 15 dny

Dobrý den,

děkujeme za krásné a milé hodnocení. Těšíme se na příští návštěvu.

Krásný den Čermáková

10. 2. 2017
Užitečné? Ano
Katerina

Kadeřnice Veronika je strašně milá a šikovná slečna. S melírem si dala opravdu práci a s vlasy pracovala velmi pečlivě. Vyšla vstříc všem mým požadavkům, s její prací a výsledkem jsem naprosto spokojena a ráda se k ní objednám znovu.

Vyjádření partnera
Kadeřnictví Relax - Veronika Před měsícem

Dobrý den,

děkujeme za krásné a milé hodnocení. Těšíme se na příští návštěvu.

Krásný den Čermáková

20. 1. 2017
Užitečné? Ano
Šárka

Snaha a přístup vyhovět zákazníkovy.

Více komunikace

Vyjádření partnera
Kadeřnictví Relax - Veronika Před 2 měsíci

Děkujeme za hodnocení, je škoda, že hvězdičky ubíráte zrovna za méně komunikace. Vím, že komunikace je v tomto oboru důležitá a snažím se kadeřnici naučit a přinutit ji více komunikovat, ale nikomu se to nepodaří ze dne na den. Je mi velice líže, že jí kazíte hodnocení i když službu odvedla na výbornou. Melírování vlasů je pro kadeřníka velice náročná technika, na kterou je třeba se soustředit. Další nepříjemnou záležitostí pro kadeřnici je sobecký klient, který je značně nemocný. Musíte pochopit, že když přijdete na kadeřnici prskat bacily, tak s Vámi opravdu asi vášnivou diskuzi nepovede. Pokud naše kadeřnictví budete mít v plánu ještě někdy navštívit. Prosím Vás zdvořile, aby to bylo v době kdy nebudete nemocná.


Děkuji za pochopení a přeji pěkný den
Čermáková

4. 1. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (14)