Kategorie

Zdenka Dvořáková

3,8 / 5 (19 hodnocení)

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Zdenka Dvořáková

Hodnocení podniku Zdenka Dvořáková

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,8/5 dle 19 hodnocení
Lenka

Příjemná a milá paní kosmetička, výborná domluva, dostupnost salónu v centru.

Krátké ošetření spočívající pouze v nanášení jednotlivých přípravků, minimální masáž. Celkově velmi krátké. Nepoznala jsem vůbec žádný efekt. Ideální v kombinaci s celkovou kosmetikou. Upřímně...za původní cenu by bylo ošetření předražené.

Vyjádření partnera
Zdenka Dvořáková Před 3 hodinami

Dobrý den, dovoluji si reagovat na Vaše hodnocení. Byla jste na "omlazující ošetření očního okolí". Svým klientkám na začátku ošetření zdůrazňuji, že nic není najednou a žádná kosmetika neumí zázraky pouze při prvním a zároveň posledním ošetření. Při tomto ošetření očního okolí je nutné přijít 4x v intervalech po týdnu a potom stačí jednou za měsíc. Potom se efekt dostaví. Samozřejmě je dobré si pořídit oční krém, který ještě výsledný efekt podpoří. Toto ošetření je cenově dostupné, aby si ho klientka mohla dovolit vícekrát. Co se týče nabídky z voucheru, tak žádnou masáž tam neuvádím. Pouze jednotlivé kroky a postup ošetření.

S pozdravem

Dvořáková Zdenka

Hodnocená nabídka: Omlazení očního okolí
Dnes
Užitečné? Ano
Alena

Bez omluvy, či vysvětlení jsem čekala asi čtvrt hodiny na začátek ošetření. Netušila jsem, zda je paní kosmetička přítomna, nebo jen nabrala zpoždění, zda mám zůstat, nebo odejít.... Přitom stačí říct pár slovíček na vysvětlenou, příp. si lépe zorganizovat práci a nezvat klientky přesně po 60 minutách.

Vyjádření partnera
Zdenka Dvořáková Před 3 dny

Dobrý den,

velice se Vám omlouvám, pokud jsem se opozdila, ale zákaznice před Vámi vyžadovala větší péči a trochu jsem se zdržela. Nejsem si vědoma toho, že bych se svým zázakznicím neomlouvala, když se opozdím (což je málokdy, prostě se to občas stane.) Vy nečekáte někdy u lékaře nebo u kadeřníka? Svých zázaznic si vážím a pokaždé se snažím co nejvíce jim vyhovět. Navíc si myslím, že byste mohla více hodnotit kosmetické ošetření než-li pár minut zpoždění. Doufám, že máte ze svého hodnocení dobrý pocit. Dělám svoji práci poctivě a toto Vaše hodnocení mě velice zamrzelo.
S pozdravem
Dvořáková Zdenka

6. 12. 2016
Užitečné? Ano
Marta

Příjemné prostředí i paní masérka.

Hodnocená nabídka: Omlazení očního okolí
25. 11. 2016
Užitečné? Ano
Mikulova

příjemný zážitek

přístup kosmetičky; že měla při ošetření v kabince svoje dítě by mi nevadilo... kdyby ovšem dítě nedělalo hluk; prakticky celé ošetření mu hlasitě vyhrával tablet, což dost rušilo. A tuším, že ho ani jednou nenapomenula...

Vyjádření partnera
Zdenka Dvořáková Před 18 dny

Dobrý den,
bohužel ten den jsem neměla jinou možnost než si dcerku vzít do práce. Ale určitě jsem dítě neměla někde v kabince a naopak když dcerka dělala větší hluk, tak jsem ji několikrát napomenula a ona se ztišila. Moc se Vám omlouvám, že jste si kvůli mé dceři ošetření, které bylo podle Vás jinak jako "příjemný zážitek" lépe neužila. Byla to vyjímečná situace, která se neděje každý den.

Hodnocená nabídka: Omlazení očního okolí
21. 11. 2016
Užitečné? Ano
Hana

Příjemná relaxace, ale odradily mě týdenní kůry vzhledem k časové dispozici.

Prostředí.

Vyjádření partnera
Zdenka Dvořáková Před 24 dny

Dobrý den, dovoluji si reagovat na Vaše hodnocí. Pokud nemáte s pletí žádný problém a chcete si jen užít kosmetické ošetření pleti, jako je např. masáž, tak nemusíte navštěvovat kosmetiku po týdenních intervalech. Pokud ale klientka má kruhy pod očima, vrásky, (to se týka omlazení očního okolí - botolift) Je nutné přijít 4x po týdnu a potom stačí jednou za měsíc, aby problém zmizel a klientka byla spokojená z výsledkem. Tak je to i u léčby akné a třeba u kuperózy nebo-li řůžovky. Nestačí přijít s tímto problémem jednou za půl roku a myslet si, že problém s pleti zmizí.Proto doporučuji časové intervaly k jednoltivému ošetření pleti, aby klientka byla nejen spokojená s relaxací ale i s výsledkem.

Hodnocená nabídka: Omlazení očního okolí
15. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (1)

Podobné podniky