Hodnocení podniku  Siwak

4,4/5 (796 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Žaneta

Bohužel nic.

Kartáček je takový nepovedený single kartáček, o nelibé vůni nemluvě – určitě se daji zuby vyčistit rychleji a účinněji než tímto. Pokud na zubech odstraním dostatečně plak ráno a večer, tak žádné zázračné látky jako v tomto kartáčku stejně nepotřebuji – a kdo problem má, tak ho to nespasi. Za me tahání penez z lidi za něco, co se dá udělat v dnešní době lépe a rychleji. Někdy ve starověku to bylo žvýkání klacku asi jediná varianta, ale dnes opravdu ne.

Vyjádření partnera
Siwak Před 2 roky

Pokud se vám podaří pochopit, že příroda je dokonalá, pak možná oceníte smysl žvýkání kořínku, který obsahuje minerály a vitamíny prospěšné pro vaše zuby a dásně. Stačí jen cucat. :-)

3. 11. 2019
Michaela

Nic

Brzy vyschne, nedobre, zuby necisti a zanechava pachut v ustech. Zzby mi neprijdou vubec vycistene.

Vyjádření partnera
Siwak Před 2 roky

Naštěstí ostatní jsou jiného názoru. Je potřeba používat cestovní pouzdro, které kartáček udržuje vlký. Je to kořen stromu. A pokud každý den cucáte, vaše sliny kartáček oživují vláhou. Zkuste třeba naše ochucené kartáčky.

21. 6. 2019
Petra

Kvalita neodpovídá ceně. Kartáček této kvality jsem kupovala v Maroku v přepočtu za 5 Kč.

Vyjádření partnera
Siwak Před 3 roky

Nabízíme kartáčky těm, kteří pochopili, že je levnější zaplatit kvalitní servis české firmě a ocenit jejich práci než si pro kartáčky letět do Maroka za desítky tisíc.

30. 12. 2018
Dagmar

Na obrázku máte i při koupi 3 kartáčků (3 pouzdra) a obdržela jsem pouze 1, co tím pádem nemohou používat další 2 ostatní osoby. ZBOŽÍ JE V ROZPORU S NABÍDKOU tj. i TÍM CO JE NA OBRÁZKU!

Vyjádření partnera
Siwak Před 3 roky

To jste se asi přehlédli. Máme v nabídce 2 varianty. 3 kartáčky a 3 pouzdra a 3 ochucené kartáčky a 1 pouzdro. Nic v rozporu s nabídkou není.

20. 12. 2018
Hana

Nic

Bohuzel tento kartacek nedokaze nahradit “normalni” kartacek, je to jen ztrata penez a casu.

Vyjádření partnera
Siwak Před 3 roky

Naštěstí stamilióny lidí na světě mají jiný názor. :-)

7. 9. 2018
Marketa

Zdánlivě dobré nalení.

Větvičky jsou hodne suché a nepoužitelné. Rozhodně jsem u Siwaku zvyklá na jinou kvalitu, než kterou jsem obdržela. A mrzí mě, že pošlou něco takového oproti standardartu v pbchodech. Rozdala jsem je přátelům a místo super výsledku, jsem jim dala suchou větev. Neskutečné. Siwak už nekoupím!

Vyjádření partnera
Siwak Před 3 roky

Zcela určitě ne všechny kartáčky byly suché. Může se stát, že některé vakuové balení povolí během přepravy a skladování. Pokud je kartáček sušší, stačí namočit do sklenice s trochou vody přes noc a kartáček se znovu obnoví.

11. 8. 2018
Aleš

Nikomu to nechutná, je to hnusný. Nikdo to nebude používat.

Vyjádření partnera
Siwak Před 3 roky

Kolik lidí tolik chutí. Rybí olej také není nic moc na chuť, ale pomáhá. Kartáčky používá denně asi 2 miliardy lidí na celém světě. Zkuste to ještě a cucejte s námi. :-)

9. 7. 2018
Naďa

zboží sice dorazilo

Ale měla jsem objednané kartáčky s příchutí – tudíž i dražší variantu a dorazily kartáčky pouze přírodní a s jedním pouzdrem
takže za mě neseriózní firma

Vyjádření partnera
Siwak Před 3 roky

Dobrý den,
ke kartáčkům s příchutí patří pouze jedno pouzdro. Pečlivě si přečtěte fakturu.
Denně vyřizujeme spousty objednávek. Uznáváme, že se může stát chyba a posali jsme neochucené kartáčky, ale pokud máte problém, obraťte se na nás. Rádi problém vyřešíme. Zašlete nám číslo objednávky a my zasilku prověříme a případnou chybu napravíme.

23. 5. 2018
Jana

Příšerná chuť.

Vyjádření partnera
Siwak Před 4 roky

Pokud jste s funkcí kartáčku byli spokojeni, nezoufejte nad chutí. Můžete vyzkoušet naše ochucené kartáčky - Máta, Citrón a Hřebíček. :-)

30. 11. 2017
Alena

nic

Dětem se z toho dělá špatně, polích a a přijde mi to nepraktické a k ničemu, možná neumíme správně používat…

Vyjádření partnera
Siwak Před 4 roky

Zkuste si ještě jednou přečíst návod. Chutě mají lidé různé s tím příroda nic nenadělá, ale dá se na to zvyknout. Alespoň podle spokojených miliónů lidí, kteří kartáček užívají.

1. 8. 2017
Lucinka
9. 3. 2017
Vojta

Nic.

Kartáček zplesniví asi tak v polovině používání.
Kartáčkem se velice špatně čistí zadní zuby moudrosti je to otravné a namáhavé.
Neustále máte plná ústa štětin které se z něj odtrhávají čištěním zubů.
Jednoznačně zbytečně vyhozené peníze za absolutní nesmysl.

Vyjádření partnera
Siwak Před 5 roky

Tisícům ostatních uživatelů kartáček nezplesnivěl. Zajímavé, že? Čím to bude? Možná děláte něco špatně a možná nejen při zacházení s kartáčkem.
Zkuste se nad tím, co jste napsal(a) zamyslet. Pokud máte v hlavě jen negativní, nepřející a kritické myšlenky a pokud Vám z úst vycházejí tak nemilá a nepřející slova jako jsou napsaná ve Vaší recenzi, nedivíme se, že Vám kartáček zplesnivěl.
I na něj toho asi bylo moc.

3. 11. 2016
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.