Hodnocení podniku PolepTO samolepky & trička

4,7/5 (1 149 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Radana

Široké a krátké… Velikosti neodpovídali

13. 12. 2018
Radka

materiál je katastrofa, vytahané už jak nové

28. 11. 2018
Marusatko

Dámské tričko je bohužel velmi krátké. Na šířku vyhovuje, ale na délku ne.

Vyjádření partnera
PolepTO samolepky & trička Před rokem

Dobrý den, jste první komu to tričko nepadlo na délku. Kvůli podle vás nedostatečné délce dáváte 1/5 ? Kvalita trička, potisku, balení a dodání pro vás nebylo vůbec důležité?
Trička se dají kdykoliv vyměnit za větší pokud vám nesedí, ale nikdo nás nekontaktoval, dá se tomu i předejít tím, že se podíváte do tabulky velikostí která je zde na slevomatu i u KAŽDÉHO trička na našem eshopu.
POLEPTO.COM

Hodnocená nabídka: Parádní trička pro celou rodinu
7. 11. 2017
Petr Lucie

Rychlost dodani

velikost absolutne neodpovida objednano xxl a je to ve skutecnosti M coz je teda podstatny rozdil

Hodnocená nabídka: Parádní trička pro celou rodinu
11. 12. 2016
Lenka

Rychlost dodání zboží

Kvalita zboží – ikdyž jsem nakoupila za „zvýhodněnou“ cenu na Slevomatu, tak i tato částka je za nabízené zboží přehnaná. Materiál potištěného trička je obdobou v Sapa obchodu, navíc zboží přišlo – v bublinkové obálce, trička byla halabala složená a ani nebyla balená jednotlivě jako nová trička v igelitovém sáčku. Chtěla jsem to jako dárek a musím říct, že jsem velmi zklamaná. Každopádně u tohoto prodejce již nic nenakoupím a nikomu ho nedoporučím!

Vyjádření partnera
PolepTO samolepky & trička Před 2 roky

Dobrý den, výrobce triček je firma Adler (www.adler.cz), která je rozhodně nejdražší a nejkvalitnější že všech výrobců reklamního textilu v ČR.
Trička chodí v bublinkové obálce z důvodu levnějšího poštovného, takto se dají trička poslat za 59 Kč přes českou poštu, mohli by jsme Vám trička zaslat i přes PPL v pevné krabice z vlnité lepenky, ale poštovné by vyšlo na 120 Kč, což by si nikdo nezakoupil.
S balením triček máte pravdu, je to pouze poskládané do obálky a nejsou zabalené zvlášť, jinak nechápu jak můžete hodnotit složení triček poté, co je přepravce vezl 100km daleko, to je jasné, že se trička rozházejí, ale to přeci není žádná vada.


PolepTO.com

Hodnocená nabídka: Párová trička King & Queen
6. 10. 2016
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.