Kategorie

PolepTO.com

4,0 / 5 (11 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Trička jsou pěkná, nicméně dámské u velikosti M má poměrně širokou spodní část, stačilo by mírné projmutí, případně rovnější střih.“

e-shop se samolepkami na auto a tričkami.

Dnešní nabídky PolepTO.com

Hodnocení podniku PolepTO.com

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,0/5 dle 11 hodnocení
Jana

Trička jsou pěkná, nicméně dámské u velikosti M má poměrně širokou spodní část, stačilo by mírné projmutí, případně rovnější střih.

Hodnocená nabídka: Párová trička King & Queen
20. 10. 2016
Užitečné? Ano
Markéta

Rychlé doručení,kvalitní zboží :-)

18. 10. 2016
Užitečné? Ano
Barbora

Bezva material i kvalita potisku dodani rychle hen DOPORUCUJI.

18. 10. 2016
Užitečné? Ano
Eva

Vtipný potisk

vzhledem k velikosti je tričko trochu kratší než obvykle

11. 10. 2016
Užitečné? Ano
Lenka

Rychlost dodání zboží

Kvalita zboží - ikdyž jsem nakoupila za "zvýhodněnou" cenu na Slevomatu, tak i tato částka je za nabízené zboží přehnaná. Materiál potištěného trička je obdobou v Sapa obchodu, navíc zboží přišlo - v bublinkové obálce, trička byla halabala složená a ani nebyla balená jednotlivě jako nová trička v igelitovém sáčku. Chtěla jsem to jako dárek a musím říct, že jsem velmi zklamaná. Každopádně u tohoto prodejce již nic nenakoupím a nikomu ho nedoporučím!

Vyjádření partnera
PolepTO.com Před 20 dny

Dobrý den, výrobce triček je firma Adler (www.adler.cz), která je rozhodně nejdražší a nejkvalitnější že všech výrobců reklamního textilu v ČR.
Trička chodí v bublinkové obálce z důvodu levnějšího poštovného, takto se dají trička poslat za 59 Kč přes českou poštu, mohli by jsme Vám trička zaslat i přes PPL v pevné krabice z vlnité lepenky, ale poštovné by vyšlo na 120 Kč, což by si nikdo nezakoupil.
S balením triček máte pravdu, je to pouze poskládané do obálky a nejsou zabalené zvlášť, jinak nechápu jak můžete hodnotit složení triček poté, co je přepravce vezl 100km daleko, to je jasné, že se trička rozházejí, ale to přeci není žádná vada.


PolepTO.com

Hodnocená nabídka: Párová trička King & Queen
6. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (1)