Carwest

Plzeň - Zátiší, Línská 1

„Skvělý personál, který vše pečlivě vysvětlí a nabídne řešení, které je výhodné pro zákazníka.“ — Václav, Před 4 měsíci

„Skvělý personál, který vše pečlivě vysvětlí a nabídne řešení, které je výhodné pro zákazníka.“ — Václav, Před 4 měsíci

Carwest
Línská 1, Plzeň - Zátiší, 318 00, u čerpací stanice ONO (zobrazit na mapě)

Carwest

Línská 1, Plzeň – Zátiší, u čerpací stanice ONO

Nutná předchozí objednávka. Telefonicky, mailem nebo prostřednictvím objednávkového systému na internetových stránkách www.carwest.cz.
Dnes otevřeno 8:00–17:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Wi-Fi zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří

Hodnocení podniku

4,2/5 (257 hodnocení)
Anonym

Dostal jsem kredity navíc od slevomatu, jinak by se mi sleva asi ani nevyplatila. Předávácí technik firmy ochotný, snaží se vše vysvětlit. Klimatizaci vyčistili.

Sleva mi přijde dost neprůhledná, přijde mi, že firma má jiné ceníky pro standardní zákazníky a jiné pro slevomaťáky. Nejsou na prodejně shodné produkty / servisní zásahy/ jako na slevomatu. Nevím jestli je to záměr nebo ne, každopádně lze jen těžko posoudit, zda se jedná opravdu o slevu, když shodný produkt nenabízí.
Napočítali mi na doplnění objem chladiva, který odpovídá téměř celému objemu klimatizace, i když vstupně byla klimatizace funkční. Nepřijde mi, že by mělo chybět tolik chladiva. V jiných slevomat. nabídkách je chladivo v ceně, zde mi přijde, že je schválně zvlášť, aby si mohli doúčtovat marži. Měli by mít ve voucheru alespoň nějaký minimální objem chladiva, který se doplňuje u všech aut. Využití této nabídky je ke zvážění, ostatně to píší i jiní zákazníci této firmy.

Kateřina

profesionální jednání

vysoký doplatek za chladivo

Sokol Zdeněk

Dostal jsem voucher jako dárek, čekal jsem, když mi klimatizace funguje, že se jen vyčistí a maximálně doplní pár gramů chladiva, ALE abych zaplatil 1700 Kč to je ZLODĚJINA😠😠😠, a podotýkám klimatizace byla plně funkční, dohromady voucher+ doplnění +filtr = 2700 !!!!! NEDOPORUČUJI