Golden Thai Massage

4,3 / 5 (195 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Masáž byla zatím nejlepší, kterou jsem kdy zažila.“

Dnes otevřeno: 10:00–22:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Golden Thai Massage

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Golden Thai Massage

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Monika

Masáž byla perfektní, vřele doporučuji.

Trochu vázla koordinace u saunování, malý prostor, mnoho naobjednaných zákazníků.

Dnes
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jitkanachtigalova

Masáž byla zatím nejlepší, kterou jsem kdy zažila.

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Kristína

Výborně provedená masáž, skutečně jsme oba pořádně zrelaxovali. Bohužel to bylo jediné, čemu můžu udělit hvězdičky, viz dále.

Domluva-víc než měsíc před koncem nabídky už nebyly k dispozici žádné večerní ani víkendové termíny. Při rezervaci po telefonu byly nabízeny toliko dvouhodinové bloky, takže inzerovaných 60–90min na saunu je zavádějící informací. Reálně jsme se saunovali dokonce méně než 60min.
Prostory sauny-s ohledem na popis nabídky nikdo neočekával 100% soukromí ve dvou, ale že paní nažene do malinkaté sauny s takřka nulovým zázemím najednou dva páry, bylo hardcore. Oba páry společně čekali na recepci více než 10min na začátek saunování (místo v 20.00 se šlo do sauny v 20.15 s tím, že v 21.00 je masáž a tudíž musíme ven). Z organizačního hlediska by bylo lepší, kdyby nejdříve pustili dovnitř první pár, a poté, až se tento dosaunuje a sedne si do odpočívárny (po cca 10–15min), měli pustit dovnitř další pár, aby se mohli vystřídat. Sauna sama o sobě je malinkatá, sedět tam ve 4 nebylo relaxem, ale spíše utrpením. V prostoru před saunou se nacházely dvě židličky se stolečkem a jedna sprcha (viz foto v popisu nabídky). Skřínky žádné, šatna už vůbec ne, odkládací prostor na věci taky žádný, nepočítám-li 2 háčky na steně sauny. Převlíkali jsme se v prostoru 2×2m před saunou, tedy v oné odpočívárně, věci jsme měli na zemi, nebo na kabelce. Jelikož jsme zahájili saunování všichni 4 najednou, a nemůžete cizí lidi nutit, aby vypadli ze sauny dříve, než máte v plánu Vy, následná realizace odpočinku pro 4 lidi na 2 židlích byla vskutku komická-pánové seděli na zemi, případně na schůdku za křeslem-viz foto nabídky. Myslím si, že s ohledem na rozměry sauny a množství lidí objednaných na stejný čas nic nebránilo saunářce v tom, aby poslala jeden pár do sauny a druhý mezitím na masáž-po hodině se mohli pohodlně vystřídat. Přesun ze sauny do pokoje na masáž byl taky vtipný- procházíte recepcí mezi cizíma lidma, jednou rukou si držíte prostěradlo a druhou hromádku oblečení a kabelku. Z tohoto pohledu absolutně organizačně nedořešené, absence jakéhokoliv zázemí před saunou a masáží. Salon by měl na tomto do budoucna popracovat, jinak příjde kvůli recenzím o potenciální zákazníky a lidi se tam nebudou vracet i když by masáž byla odvedena kvalitně.

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jimati

Bohužel sauna, respektive její velikost. Sauna je evidentně pro dvě osoby, ale byly jsme tam ve čtyřech, odpočinková místnost také pro dva, ale opět ve čtyřech.

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Antonie

Salón Golden Thai Message naleznete hned na rohu Ostrčilova náměstí v hotelu Union. Příjemné prostředí, ještě příjemnější personál, pohodová privátní sauna (podařilo se jen náhodou, po nás příchozí pár toužil po privátní sauně natolik, že rozhodl se počkat) a vynikající poctivá masáž od profesionálek! Na místě lze si připlatit za olejovou masáž, ač voucher slibuje jen tradiční masáž (ta je bolestivá). Domluva při rezervaci trochu vázla nikoliv jen vinou slabší češtiny Thajek a mojí nedokonalé angličtiny, rezervace ve velkém předstihu nebyla možná, později právě na tom (pro obsazenost) málem ztroskotala privátní sauna moje a mojí kamarádky. Nevím, jak si mám vysvětlit postup při rezervaci ze strany poskytovatele služby, snad do poslední chvíle dávají přednost všem potenciálním zákazníkům, kteří jsou ochotni privátní saunu extra zaplatit, neb voucher privátní saunu neslibuje, tuším. Přese všechno určitě vrátím se i s manželem, věřte, stojí to za to!

22. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (82)

Podobné podniky