Kategorie

Golden Thai Massage

4,4 / 5 (132 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „V sauně jsme byli sami, masáž super.“

Dnes otevřeno: 10:00–22:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Golden Thai Massage

Hodnocení podniku Golden Thai Massage

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Tauchenff

Masaz usla.

Prostredi – strasny. Stiti jsem se tam!

22. 2. 2017
Užitečné? Ano
Gába

Je mi to líto, ale opravdu nemohu hodnotit kladně. Tento voucher jsem zakoupila jako dárek k výročí a očekávala jsem od toho romantický relax ve dvou. To se však nekonalo.
Do salonu jsme dorazili a pár minut trvalo, než si nás vůbec někdo z personálu začal všímat. Poté nás usadili do čekárny, kde jsme čekali minimálně 5–10 minut než přišla paní, která nás chtěla hned nahnat do sauny, kde už byly 2 slečny. Musela jsem se zeptat na to, kde se máme jako převlíct, paní nám nabídla jakýsi malinký prostor za toaletami. Věci nebylo kam dát, museli jsme je přenést přímo do prostoru sauny, kam jsme je pak položili na zem za jedno z relaxačních lehátek. V zimě opravdu nedomyšlené, všechno oblečení a další věci tahat do sauny a válet někde po zemi.
Z popisu voucheru jsem byla přesvědčená, že budeme v sauně sami – privátní sauna tak zněla, takže jsem byla opravdu nemile překvapena a vědět to při nákupu, tak bych o to nestála.
Sauna byla opravdu malinká, pro 4 lidi už opravdu komfortní nebyla ani náhodou – ležet mohlo jen vrchní patro, my jsme museli sedět na dolním smáčknutí. Zeshora nás museli pokaždé složitě přelézat, aby se dostali ven. V sauně bylo extrémně přetopeno – teplota byla nastavená na nesmyslných 125 st., v sauně bylo 120, nedalo se tam vydržet a dle mého odborného zdravotnického názoru už to bylo o zdraví. Nechávali jsme si i otevřené dveře, jak se tam nedalo vydržet. Slečny, se kterýma jsme tam byly, se celou dobu velice hlasitě bavily, takže žádný relax se rozhodně nekonal. Odpočinková křesla tam byla pouze 2 – takže úplně na palici poslat tam 4 lidi. Do sprchy bylo vidět z křesel, takže opravdu absolutně žádné soukromí, pokud někdo z „cizích“ lidí seděl v křesle. Mě to tedy tolik nevadilo, jelikož to byly slečny, ale kdyby tam byl muž.. V naší situaci, slečny tam byly spolu, ale já byla s přítelem, takže když zrovna seděl a některá z nich se sprchovala, tak jim to nemohlo být nijak příjemné..
Dále k časové organizaci: sauna měla být min. 60 minut, došla pro nás paní asi po 45 min, kdybychom se neohradili, že mají nejdřív odejít slečny, jelikož tam byly dřív, klidně by nám to takto skrouhli. Slečnám pak dost trvalo než odešli na masáž, tím se asi dostali do skluzu a pak na nás naprosto neúměrně spěchali, neměla jsem ani pořádně čas se osušit, mokrá a jen v ručníku jsem se musela usušit a oblíct do spodního opět u záchodů, protože do sauny už šli další lidi (včetně muže).
V sauně nebyly funkční hodiny – přece by se toto dalo snadno vyřešit, že by každému páru jasně při příchodu do sauny řekli, v kolik mají být přichystaní! A ne, že vůbec netušíte, saunujete se, pak tam vlítne pani, že máte jít, rychle rychle osprchovat, a už tam lifruje další lidi, takže se tam človek nemůže ani usušit. Pak v ručníku a ve spodním se všemi věcmi v rukou přecházíte skrz prostor salonu, kde jsou další lidi čekající na masáž/saunu.
K masáži: na masáže jednou za čas chodím, ale tahle byla opravdu bolestivá. Moje masérka v jednom kuse pokašlávala, popotahovala a pčíkala, prsakala to i na mně (ne nepřeháním, bylo to cítit na kůži jako mokrá sprška). Bylo mi nepříjemné, že byla nemocná a nemohla jsem přitom opravdu relaxovat, měla jsem pocit, jako kdyby tam trpěla nedobrovolně pro moje potěšení (které se nekonalo). Obě masérky neuměly komunikovat česky, několikrát opakovaly pokyny, kterým jsme nerozuměly. Pro mě byla masáž bolestivá, vůbec jsem si jí neužila. Dva dny poté jsem onemocněla, domnívám se, že mě nakazila nemocná masérka, předtím jsem byla absolutně zdravá.
Celkově personál neuměl česky, takže bylo velice těžké se s nimi dokomunikovat, mě to bylo dost nepříjemné.
Takže za mě už nikdy více, bohužel jsem byla opravdu zklamaná. Když jsme odcházeli, viděla jsem, jak paní nově příchozí dvojici ukazuje prostory a nabízí vodu, my jsme ale bohužel nic takového nezažili.

Vyjádření partnera
Golden Thai Massage Před 9 dny

Opravdu moc je nám líto že se Vám nelíbilo! Budeme se snažit aby ty nedostatky byly co nejdřív odstraněne! Děkuji za pochopení

15. 2. 2017
Užitečné? Ano
František

Výborná sauna a ještě lepší masáž. Čeština paní v recepci je sice velice špatná, ale snahou a milými úsměvy vše kompenzuje.

Přechod ze sauny na masáž jen v ručníku, s oblečením v náruči a kolem dalších zákazníků.

Vyjádření partnera
Golden Thai Massage Před 9 dny

Děkujeme za Vaši návštěvu a vaši nespokojenost budeme co nejdříve odstranit! S pozdravem Golden Thai.

13. 2. 2017
Užitečné? Ano
Štěpánka

doporučuji, masáž opravdu byla hodně intenzivní

Vyjádření partnera
Golden Thai Massage Před 9 dny

Děkujeme za Vaši návštěvu u nás a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu! S pozdravem Golden Thai Massage

11. 2. 2017
Užitečné? Ano
Karel

V sauně jsme byli sami, masáž super.

Vyjádření partnera
Golden Thai Massage Před 9 dny

Děkujeme

7. 2. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (53)

Podobné podniky