Little Design

5,0 / 5 (5 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Velmi hezké návrhy. Příjemná spolupráce s pani designérkou. Spolehliví malíři a truhláři, kteří svoji práci fakt umí. Nakonec velmi povedená realizace dětského pokoje.“

Jsme LITTLE DESIGN, dětské pokoje a dětské koutky na míru navrhujeme od roku 2010. Zkušenosti nasbírané během spolupráce s Vámi a Vašimi dětmi nás inspirovaly k vytvoření vlastní kolekce nábytku a doplňků pro děti. Výsledkem aktivního zájmu o zdravý vývoj Vašich ratolestí a potřeby rodiny je tak trvale udržitelný koncept rostoucího pokoje. ZÁRUKA dlouhodobé zkušenosti v oblasti designu a realizací dětských interiérů. REFERENCE od řady spokojených klientů. ZNALOST řešení dětských interiérů od zařizování na míru, přes nábytek a doplňky dostupné na trhu, doladění a redesign pokojů, rychlé proměny až po kompletní realizace dětských koutků.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Praktické, Rodina a děti

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Little Design

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
5,0/5 (5 hodnocení)
4 0
3 0
2 0
1 0
Eva

Velmi hezké návrhy. Příjemná spolupráce s pani designérkou. Spolehliví malíři a truhláři, kteří svoji práci fakt umí. Nakonec velmi povedená realizace dětského pokoje.

9. 3. 2017
Zuzana

Velmi příjemná schůzka! Nyní máme lepší představu, jak by pokoj pro děti měl vypadat (jak uspokojit všechny funkce i proměny v čase, až děti půjdou do školy, atd.). Myslím, že jsme se s paní designerkou neviděli naposledy ;-)

1. 10. 2016
jana

Velmi příjemné a přínosné jednání.

2. 9. 2016
Zdeněk

Setkání bylo moc příjemné a konstruktivní. Během dvou hodin jsme si s pomocí paní designérky ujasnili, jak chceme dětský pokojík uspořádat. Zodpověděla všechny naše dotazy a zahnala naše pochybnosti a nerozhodnosti. Už budeme jen realizovat :-)

2. 9. 2016
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.