Kategorie

Little Design

5,0 / 5 (4 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Velmi příjemná schůzka! Nyní máme lepší představu, jak by pokoj pro děti měl vypadat (jak uspokojit všechny funkce i proměny v čase, až děti půjdou do školy, atd.). Myslím, že jsme se s paní designerkou neviděli naposledy ;-)“

Jsme LITTLE DESIGN, dětské pokoje a dětské koutky na míru navrhujeme od roku 2010. Zkušenosti nasbírané během spolupráce s Vámi a Vašimi dětmi nás inspirovaly k vytvoření vlastní kolekce nábytku a doplňků pro děti. Výsledkem aktivního zájmu o zdravý vývoj Vašich ratolestí a potřeby rodiny je tak trvale udržitelný koncept rostoucího pokoje. ZÁRUKA dlouhodobé zkušenosti v oblasti designu a realizací dětských interiérů. REFERENCE od řady spokojených klientů. ZNALOST řešení dětských interiérů od zařizování na míru, přes nábytek a doplňky dostupné na trhu, doladění a redesign pokojů, rychlé proměny až po kompletní realizace dětských koutků.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Praktické, Rodina a děti

Hodnocení podniku Little Design

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
5,0/5 dle 4 hodnocení
4 0
3 0
2 0
1 0
Zuzana

Velmi příjemná schůzka! Nyní máme lepší představu, jak by pokoj pro děti měl vypadat (jak uspokojit všechny funkce i proměny v čase, až děti půjdou do školy, atd.). Myslím, že jsme se s paní designerkou neviděli naposledy ;-)

1. 10. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
jana

Velmi příjemné a přínosné jednání.

2. 9. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Zdeněk

Setkání bylo moc příjemné a konstruktivní. Během dvou hodin jsme si s pomocí paní designérky ujasnili, jak chceme dětský pokojík uspořádat. Zodpověděla všechny naše dotazy a zahnala naše pochybnosti a nerozhodnosti. Už budeme jen realizovat :-)

2. 9. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.