Kategorie

Půjčovna šlapadel

4,6 / 5 (98 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Voda volná, klid, šlapadlo čisté.“

Dnes otevřeno: 10:00–21:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Pro děti, Zážitky pro děti

Hodnocení podniku Půjčovna šlapadel

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Šárka

Voda volná, klid, šlapadlo čisté.

čekali jsme na zarezervované šlapadlo přes půl hodiny. Nechápu, k čemu je rezervační systém, přes který je nutná rezervace, když pak přijedete na místo a dozvíte se, že v poledne přišla rodinka a pronajala si Vaše zarezervované šlapadlo na 5 hodin. A bohužel jsme nebyli jediní. čekalo takhle dalších 5 skupin. A někteří čekali dokonce přes 2 hodiny. Opravdu hrozné.

9. 10. 2016
Užitečné? Ano
Tweety414

špatná organizace. 30min zpoždění než na nás nějaká loďka zbyla.

30. 9. 2016
Užitečné? Ano
Alice

Skvělé. Milý a ochotný personál.

29. 9. 2016
Užitečné? Ano
Anna

Ano, přesto, že jsme provedli rezervaci, tak jsme de facto čekali o 30 min. déle, než se vrátili Ti před námi, což považuji za podivné, tím jsme se dostali na vodu později, což mělo další následky. Měli jsme rezervaci od 16 do 18.00 Sice o co později jsme vyjeli, tak nám byl čas prodloužen, ale když jsme se vrátili, tak i když mělo být otevřeno do 21.00, tak už kuchyň byla v 18.30 zavřená a když jsme chtěli alespoň pivo, tak nám bylo řečeno, že musíme počkat až si umyjí skleničky. Pivo dávají, ale do plastových kelímků - staropramen 10 za 33,- Kč a ještě přechlazené s čekáním - to opravdu nemá chybu. Měli jsme sebou malou holčičku 3 letou, tak nám pro ni dali velkou záchranou vestu, což bylo nepřijatelné. Chudinka v tom nemohla existovat, protože v tom měla natažený krk jak etiopské ženy, nakonec jsme ji z toho museli vysvobodit, čímž nebyla chráněná a pro nás to bylo určité riziko. Bylo patrno, že personál i když nebyl nepříjemný toho má vzhledem ke končící sezóně dost. Těšili jsme se, ale z mé strany to bylo bohužel zklamání.

29. 9. 2016
Užitečné? Ano
Hana

Ochotný personál, který se snažil vyjít vstříc když jsme chtěli uplatnit voucher na poslední chvíli. Pěkné prostření , příjemná projížďka pro celo rodinu. Doporučuji!

29. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (42)