Kategorie

CoffeeCat

4,6 / 5 (200 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Prijemna obsluha i prostredi, vyborne dezerty i kava :)“

Dnes otevřeno: 13:00–19:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Jídlo a pití, Dorty a sladkosti, Kavárny

Hodnocení podniku CoffeeCat

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Martin

2 spící kočky v pelíšku, další asi byli za nějakým průchodem jen pro kočky. Nabídky celkem ušla, škoda že měli málo dezertů, na nás už určitý druh nezbyl.

Prostředí fajn, na první pohled vše OK, ale špinavý stůl, místy i lepil, drobky na stole, obsluha ihned po objednání dobrot zadala kód voucheru, za hodinu když jsme chtěli platit, tak mi účtovali plnou cenu jako bych ten voucher neměl, po námitce na tuto skutečnost řekli pouze aha, vy jste měli voucher, to samé zkoušeli i na jiné lidi v kavárně, nešlo to totiž přeslechnout, nevím jak je to možné, možná špatný systém pokladny. Jinak personál měl trochu chaos, ale byl ochotný, to zas musím uznat.

Vyjádření partnera
CoffeeCat Před hodinou

Dobrý den, omlouváme se za nedostatky. Když je v kavárně frmol, obsluha občas bohužel 100%-ně nestíhá utřít stůl po každém zákazníkovi, když kolikrát jedni odchází a druzí si tam hned sedají. Rozhodně to ale není pravidlem, stoly v rámci možností utíráme. Co se týká mylného vytištění účtenky bez odečtení voucheru, tak ten den se to stalo pouze ve dvou případech, takže nevím, u kolika dalších stolů jste tuto chybu zaregistrovali. Omlouváme se, ale tento přešlap byl opět vinou zmatku v kavárně a ano, asi máme špatný systém pokladny. V kase se to totiž vede jako běžný účet, nevidíme na první pohled, kdo voucher má a kdo ne. Sleva se tam zadává až při platbě, takže si personál musí po celou dobu návštěvy pamatovat, kdo voucher měl a nezapomenout na to při tisku účtenky. Při plné obsazenosti kavárny je to bohužel, trochu náročnější, každý se může někdy splést. Stačí ale jen upozornit a vše se hned vyřeší.
S pozdravem Soňa Šedá

Včera
Užitečné? Ano
Dana

Celkově příjemné

16. 2. 2017
Užitečné? Ano
Vlaďka

Prijemna obsluha i prostredi, vyborne dezerty i kava :)

10. 2. 2017
Užitečné? Ano
Sisina23

Velice příjemné a pohodové prostředí. Přítomnost kočiček je moc milá. Dobré káva i zákusky. Navíc úsměvavá a ochotná obsluha :) Rádi se sem vrátíme :)

9. 2. 2017
Užitečné? Ano
Monika

VŠE jako vždy, kočičky jsou úžasné :)

8. 2. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (56)