Steam Detail

4,5 / 5 (47 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „s vysledkem i komunikaci poskytovatele jsem byl velmi spokojen“

ČIŠTĚNÍ SUCHOU PÁROU vozidla,lodě,TIR a těžká technika, zdravotnictví parní hloubkové čištění,parní mytí, detailing, dezinfekce, ionizace, čištění motorů, odstranění zápachu ozonem - tato metoda je velmi jednoduchá a pohodlná a zaručuje nejširší možnou škálu aplikace - mytí a odmaštění bez škrábanců,parní čištění a ruční mytí karoserie s možností nanesení tvrdé polytury - tepování sedaček lze provádět v jakémkoli ročním období - parní čištění a dezinfekce interiéru palubních desek a oken - parní hloubkové tepování . Čalounění a koberce jsou suché a připravené k použití do 60 min. - hloubkové čištění a impregnace kožených sedadel - odstranění pachů a zbytků nikotinu a žvýkaček, zničení alergenů - pára se dostává i do nepřístupných míst a odstraňuje silné nečistoty, mastnoty,zbytky hmyzu, asfalt...... - ničí alergeny, plísně, roztoče a mikroby - pára je velmi šetrná metoda čištění - čištění ventilací a průduchů klimatizačních jednotek - čiětění motorů - renovace a konzervace laků, renovace interiérů vozů - plasty, zcelování sedaček, detailing - impregnace a čištění plastů i interiéru vozu - odstranění reklamních polepů - 100% zelená a šetrná metoda k životnímu prostředí. Čištění probíhá v naší provozovně v Husitské ulici č. 54, Praha 3.

Dnes otevřeno: 8:00–18:00 Zobrazit všechny dny

http://www.steamdetail.cz
monika.jonasova@steamdetail.cz
+420 602 220 520

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Praktické, Péče o auto-moto

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Steam Detail

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Alena

Relativně slušné vyčištění.

Naprostá katastrofa! Na Slevomatu reklamováno, ve stylu „slibem nezarmoutíš“ dosud žádná odezva..... Bylo nám v úvodu oznámeno, že je již zima, takže pán k nám nedorazí, ať mu auto přivezeme na provozovnu (jakýsi tmavý dvůr na Žižkově, firma neoznačena, lze jen stěží najít). Na domluvené předání pán nepřišel, prý máme klíčky nechat na myčce u obsluhy, která je vedle. Kontaktována osoba, jejíž telefonní číslo bylo na voucheru – naprostá arogance, ať si to nějak vyřídíme. Nakonec klíčky od vozu předány, domluveno vrácení na odpoledne. Teprve tam začal pravý adrenalinový zážitek..... Večer, Žižkov, tmavý dvůr, na dvoře zaparkované naše auto, leč pán, který prováděl čištění nikde. Kontaktována obsluha myčky, zda náhodou tedy nemá klíče od našeho auta. Prý ne, ale ať se podíváme za stěrač. A hle, za stěračem našeho auta hozené klíčky. Opravdu nechápu, jak se tohle může stát. Služba, která si hraje na profesionální, Slevomat, který tuto hrůzu zprostředkuje. Kdyby někdo kolem auta šel, nasedl do něj a odjel, tak máme smůlu, neboť na dotaz, zda vyplníme nějaký předávací protokol pán koukal, jako kdybychom spadli z Marsu. Pokud chcete přijít o auto, případně zažít nějaký ten adrenalin, doporučuji, jinak se prosím této službě vyhněte. Na druhu stranu pozitivní zážitek přeci jen byl. Měli jsme štěstí, že nám auto nikdo neukradl, takže vlastně happy end. Ale za tisícovku si příště tuto zkušenost nechám ráda ujít.

Vyjádření partnera
Steam Detail Před 11 měsíci

Dobrý den, je smutné, že jako majitelka společnosti se toto celé dozvídám až takto :(. Za naší společnost se samozřejmně velmi omlouvám a co dodat, je to pouze o lidech a jejich kvalitě práce. Pán co toto udělal v naší společnosti i pro toto, již nepracuje a byl s ním okamžitě ukončen pracovní poměr. Je to však první a jediný případ, ostatní lidé a to je prokazatelné i z referencí zde, jsou spokojeni a naši službu i nadále využívají.
M.J.

15. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ivcamakac

Přístup

26. 11. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Michael

s vysledkem i komunikaci poskytovatele jsem byl velmi spokojen

6. 11. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Pavla

Auto bylo vyčistěné pěkně. Ale bylo hodně mokré. Asi jsem netušila, co je „suchá pára“ :-)

Nenabídli mi možnost, že přijedou na mnou požadované místo. Místo toho mě objednali k nim do garáží. označení je bídné. :-( Pán přišel o 6 minut později.
Trvalo to 2hod40min, to mi přijde dost…
A nakonec mi věci z auta naházeli do kufru. Ocenila bych buď vrácení na místo, nebo uložení do nějaké krabice. O nějaký igelit na sednutí, abych neměla total mokrý zadek, jsme si musela říct. :-( takže celkově zklamání

Vyjádření partnera
Steam Detail Před rokem

Dobrý den, paní si zakoupila čištění na pevném místě, nikoliv mobilní, ačkoliv nám běží i akce na mobilní čištění. Tím neměla nárok na mobilní čištění, ani servis. Přibližná doba čištění je u tohoto zakoupeného balíčku 180 min - 3 hodiny a záleží opravdu na míře znečištění, tím čas čištění vozidla je naprosto v pořádku. Pokud bychom měli vracet věci na místa, odkud je po vozidle různě posbíráme, asi by se paní divila. Myslím si, že dání věcí do zavazadlového prostoru, je zcela v pořádku. Jonášová

28. 10. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jarmila

připlatila jsem si i tepování, asi jsem špatně zadala voucher.

24. 10. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (21)

Podobné podniky