Kategorie

Steam Detail

4,7 / 5 (32 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Naprostá spokojenost, auto bylo jako nové😁“

ČIŠTĚNÍ SUCHOU PÁROU vozidla,lodě,TIR a těžká technika, zdravotnictví parní hloubkové čištění,parní mytí, detailing, dezinfekce, ionizace, čištění motorů, odstranění zápachu ozonem - tato metoda je velmi jednoduchá a pohodlná a zaručuje nejširší možnou škálu aplikace - mytí a odmaštění bez škrábanců,parní čištění a ruční mytí karoserie s možností nanesení tvrdé polytury - tepování sedaček lze provádět v jakémkoli ročním období - parní čištění a dezinfekce interiéru palubních desek a oken - parní hloubkové tepování . Čalounění a koberce jsou suché a připravené k použití do 60 min. - hloubkové čištění a impregnace kožených sedadel - odstranění pachů a zbytků nikotinu a žvýkaček, zničení alergenů - pára se dostává i do nepřístupných míst a odstraňuje silné nečistoty, mastnoty,zbytky hmyzu, asfalt...... - ničí alergeny, plísně, roztoče a mikroby - pára je velmi šetrná metoda čištění - čištění ventilací a průduchů klimatizačních jednotek - čiětění motorů - renovace a konzervace laků, renovace interiérů vozů - plasty, zcelování sedaček, detailing - impregnace a čištění plastů i interiéru vozu - odstranění reklamních polepů - 100% zelená a šetrná metoda k životnímu prostředí. Čištění probíhá v naší provozovně v Husitské ulici č. 54, Praha 3.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Steam Detail

Hodnocení podniku Steam Detail

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kelnerova

Naprostá spokojenost, auto bylo jako nové😁

Včera
Užitečné? Ano
Marcel

Všechno krásně čisté a voňavé. Ani přítelkyně, co nemá ráda saponáty si nestěžovala.

Mají toho hodně, takže je nutné se objednat tak 2 týdny předem, jestli to chcete rychle, nejdřív si zavolejte na vytíženost, kdy vás vemou.
Ještě dva dny po čištění zlobilo autorádio. Samovolně se zapínalo a ladilo stanice samo od sebe. Po čase to přestalo (elektronika asi zchytala trochu páry a tak protestovala, než pořádně vyschla)

Včera
Užitečné? Ano
Šárka

přeposílám mou komunikaci s firmou- řeším již třetí týden:

Dobrý den,
dnes jsme dle všeho spolu mluvili po telefonu, řekla jste mi, že mám napsat mail s podrobnostmi.
Na 27.9.2016 jsme si domluvili čištění auta, měli jsme zakoupený balíček kuřácký. Máme malé dítě a chtěli jsme, aby jezdil v čistém a ne v autě po kuřákovi, proto jsme zvolili vaši firmu a vámi nabízený nejdražší interiérový balíček. Byl jsem v práci, takže jsem to druhý den zkontroloval a docela dost jsem se udivil, když jsem viděl výsledek za skoro 2000 korun. Interiér byl vyluxovaný, otřený hadrem, ovšem jak můžete vidět na fotkách, hůře přístupná místa byla vynechána, zůstala např. špinavá stínítka, ventilátory, prostor mezi sedačkami + kolejnice sedaček (dle pána tato místa nečistíte), na sedačkách zůstala nedovytepovaná místa, skla byla ušmudlaná a korunu tomu nasadil nevyčištěný popelník. Žena mi říkala, že pán u nás byl od 12:30 do 16:30 a hodinu z toho protelefonoval a prokouřil. Což by nevadilo, pokud by výsledek byl v pořádku. Dále řekl, že na autě to stejnak vidět nebude - ta jeho odvedená práce, jelikož je naše auto udržované. Takže jsem k Vám do firmy volal, aby byla sjednána náprava čištění. Přijel ten samý technik, vyfotil si prostředek sedačky a řekl, že je to v pořádku, že tohle nejde, tamto nejde. Pak mi sdělil, že si myslel, že máme jiný balíček, než ten kuřácký. Řekl mi, že předá informaci dál, že se mi ozvete. Pak jsem mluvil s pánem přes realizace zakázek, chtěl po mně fotky, které jsem minulý pátek odeslal, v úterý tohoto týdne jsem mu volal a ten mi sdělil, že záležitost byla předána majitelce firmy, která mě kontaktuje a vyřeší to se mnou. Nikdo se mi ovšem neozval, tak jsem tedy dnes kontaktoval Vás a Vy o ničem evidentně nevíte, i když jsem stejný mail posílal i Vám. Proto tedy posílám ještě jednou a v příloze jsou i fotky realizace provedené práce, což je dle Vašeho zaměstnance dobře odvedená práce.
Děkuji

Vyjádření partnera
Steam Detail Před 2 dny

Dobrý den, je velká škoda, že zde není možno přidat fotografie. Pán nafotil místa jako vnitřní strany větráků, absolutně něpřístupná místa a pod. Technik se i dostavil na opravu své práce, neshledal však žádné pochybení a nafotil si též celé vozidlo. Bylo by možné bez problémů naši práci zveřejnit. Paní si po ukončení práce technika vozidlo v pořádku převzala, bez připomínek. Pokud mělo vozidlo nedostatky, mohla na ně hned upozornit, práci nepřevzít a vše řešit na místě. Připomínky však neměla a byla spokojená. Dále cena uvedená pánem je nesmyslná a vylhaná. Žádné čištění za 2000,-Kč neměl, ani není nabízeno.Pán u čištění vůbec nebyl.Pán má vozidlo ve věku 25 let a plete si čištění vozidla s jeho renovací. Ale na tu si musí najít jinou společnost :) to opravdu neumíme.
Jonášová

15. 10. 2016
Užitečné? Ano
Lucie

Auto je dokonale ciste! Dokonce vycistili i stare skvrny, ktere se pokouseli odstranit nekolikrat pred nimi v jinych cistirnach!!!
Personal vstricny a profesionalni

Vyjádření partnera
Steam Detail Před 8 dny

Děkujeme a Vaše spokojenost nás opravdu těší.

12. 10. 2016
Užitečné? Ano
Tomas

- profesionální přístup
- auto možné ráno dovézt do garáže a večer vyzvednout
- všechny skvrny odstraněny, celé auto krásně vyčištěné

27. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (14)