Kategorie

Steam Detail

4,6 / 5 (44 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „s vysledkem i komunikaci poskytovatele jsem byl velmi spokojen“

ČIŠTĚNÍ SUCHOU PÁROU vozidla,lodě,TIR a těžká technika, zdravotnictví parní hloubkové čištění,parní mytí, detailing, dezinfekce, ionizace, čištění motorů, odstranění zápachu ozonem - tato metoda je velmi jednoduchá a pohodlná a zaručuje nejširší možnou škálu aplikace - mytí a odmaštění bez škrábanců,parní čištění a ruční mytí karoserie s možností nanesení tvrdé polytury - tepování sedaček lze provádět v jakémkoli ročním období - parní čištění a dezinfekce interiéru palubních desek a oken - parní hloubkové tepování . Čalounění a koberce jsou suché a připravené k použití do 60 min. - hloubkové čištění a impregnace kožených sedadel - odstranění pachů a zbytků nikotinu a žvýkaček, zničení alergenů - pára se dostává i do nepřístupných míst a odstraňuje silné nečistoty, mastnoty,zbytky hmyzu, asfalt...... - ničí alergeny, plísně, roztoče a mikroby - pára je velmi šetrná metoda čištění - čištění ventilací a průduchů klimatizačních jednotek - čiětění motorů - renovace a konzervace laků, renovace interiérů vozů - plasty, zcelování sedaček, detailing - impregnace a čištění plastů i interiéru vozu - odstranění reklamních polepů - 100% zelená a šetrná metoda k životnímu prostředí. Čištění probíhá v naší provozovně v Husitské ulici č. 54, Praha 3.

Dnes otevřeno: 8:00–18:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Praktické, Auto-moto

Hodnocení podniku Steam Detail

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Ivcamakac

Přístup

26. 11. 2016
Užitečné? Ano
Michael

s vysledkem i komunikaci poskytovatele jsem byl velmi spokojen

6. 11. 2016
Užitečné? Ano
Pavla

Auto bylo vyčistěné pěkně. Ale bylo hodně mokré. Asi jsem netušila, co je "suchá pára" :-)

Nenabídli mi možnost, že přijedou na mnou požadované místo. Místo toho mě objednali k nim do garáží. označení je bídné. :-( Pán přišel o 6 minut později.
Trvalo to 2hod40min, to mi přijde dost...
A nakonec mi věci z auta naházeli do kufru. Ocenila bych buď vrácení na místo, nebo uložení do nějaké krabice. O nějaký igelit na sednutí, abych neměla total mokrý zadek, jsme si musela říct. :-( takže celkově zklamání

Vyjádření partnera
Steam Detail Před měsícem

Dobrý den, paní si zakoupila čištění na pevném místě, nikoliv mobilní, ačkoliv nám běží i akce na mobilní čištění. Tím neměla nárok na mobilní čištění, ani servis. Přibližná doba čištění je u tohoto zakoupeného balíčku 180 min - 3 hodiny a záleží opravdu na míře znečištění, tím čas čištění vozidla je naprosto v pořádku. Pokud bychom měli vracet věci na místa, odkud je po vozidle různě posbíráme, asi by se paní divila. Myslím si, že dání věcí do zavazadlového prostoru, je zcela v pořádku. Jonášová

28. 10. 2016
Užitečné? Ano
Jarmila

připlatila jsem si i tepování, asi jsem špatně zadala voucher.

24. 10. 2016
Užitečné? Ano
Kamila

Ochotný personál, auto celkem dobře vyčištěné.

Po několikeré změně termínu z obou stran jsem auto v rámci urychlení odvezla na provozovnu, tudíž jedna z výhod voucheru přišla vniveč. Vjezd a manévrovací prostor v provozovně je velmi omezený. Asi po týdnu se na palubní desce udělaly fleky.

24. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (20)