Hodnocení podniku Colostrum Shake

4,2/5 (553 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Robert

Cena je relativně příznivá v rámci konkurence rozpustného ‚jídla‘.

Bohužel je to znát na kvalitě, chuť je velice umělá, sladká a především rozpustnost je přímo tragická. Přestože výrobce doporučuje rozpuštění v mléce nebo i jogurtu, produkt se obstojně rozpustí jen ve vodě. Za mne vyhozené peníze.

Vyjádření partnera
Colostrum Shake Před 10 měsíci

Děkujeme za hodnocení, každý názor se cení.
Chuť je pro každého samozřejmě individuální. Co se týče rozmíchání, Zdravý Shake není instantní nápoj a nelze ho proto pouze nasypat do mléka a zamíchat jen lžičkou s tím, že se rozpustí. Nerozpustí. Je to shake a je potřeba ho protřepat v šejkru, který má šejkrovací mřížku nebo šejkrovací míček. Nikde v našem návodu nenajdete doporučení o rozpuštění ....viz návod....

22. 4. 2018
Jana

Nic.

Bohužel jsem zboží nedostala i přes emailovou urgenci a telefonicky se nešlo vůbec spojit. Docela mě to mrzí, protože ráda zkouším nové věci i potraviny :( takže spíš bez hvězdičky :(

Vyjádření partnera
Colostrum Shake Před 2 roky

Dobrý den, napište nám na email o jakou objednávku se jedná. Doručujeme přes intime, takže se balíček musí nechat dohledat, kde je problém. Nám se zatím nic nevrátilo.
Dobrý den, zatím jsme od vás nedostali žádnou zprávu, můžete nám prosím napsat číslo vaší objednávky, abychom to mohli vyřídit??

22. 2. 2017
Marcela

Zdravý Shake: výživné a rychlé snídaně — Zdravý shake na zkoušku – 2 porce nemohu hodnotit. Zboží jsem neobdržela

Vyjádření partnera
Colostrum Shake Před 2 roky

Dobrý den, napište nám prosím na email o jakou objednávku se jedná, abychom mohli balíček dohledat. Posíláme přes Intime, takže není problém zjistit, kde se balíček nachází.

8. 2. 2017
Marcela

OBJEDNÁVKA VŮBEC NEDORAZILA- už se řešilo, ale nedořešilo, ted jsem znovu reklamovala na firmě

9. 12. 2016
Jiřina

Údajně jsem si zásilku převzala 27.10.2016 Nic jsem si nepřevzala, shake stále nemám. Na dotaz dodavatel do dnešního dne nereagoval.

Vyjádření partnera
Colostrum Shake Před 2 roky

Napište nám do emailu Vaší adresu a pokusíme se zjistit na poště, kde se jim zásilka ztratila.

1. 11. 2016
Aneta

Rychlost doručení

Chuť umělá a přeslazená, i po důkladném rozmíchání v shakeru zůstaly hrudky, celkově se prášek velmi špatně rozpouštěl. Jsou to jen vyhozené peníze

1. 11. 2016
Petr

pojmenovávejte věci pravými jmény zdravý mělo být napsáno s písmeny srav…

naprosto chemické složení, syrovátka, sušené mléko, úměle přidané vitamíny a další vyloženě zdravé ingredience… chuť odpovídá kvalitě i mému hodnocení.

6. 9. 2016
Kate

Rychlost dodání

Je to opravdu hrozně moc sladké, umim si to představit rozmixovat s ovocem a dát si to jako dezert, ale jako každodenní snídani ani náhodou. Nakonec jsem to dala do 300ml mléka (místo 200) a stejně se to nedalo. Navíc sladidlo působí hrozně uměle. Pokud nemáte šejkr se sítem (nebo na to nechcete zrovna brát mixér), nemáte šanci to dobře rozmíchat (já mám šejkr jen obyčejný a měla jsem v tom hrudky ať jsem s tim třásla jakkoliv).

3. 9. 2016
Pavla

Spatne se rozpousti! Musela jsem na nej vzit mixer. Hodne sladky – na to ze to ma by zdrava snidane. Moc nezasyti. 25 Kc za porci oslazeneho mlika s hrudkama mi prijde fakt hodne.

2. 9. 2016
Pham Quynh

Cena na ochutnávku

Moc uměle sladidlo i když jsem přidala 50ml mléka a nejhorší ze za 30min po míchání se začalo hustit jako pudding, fakt jsem nečekala a Musila jsem se všechno vylit.

30. 7. 2016
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.