Kategorie

Steakhouse Underground

3,7 / 5 (45 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Velmi se nám líbil interiér, obsluha byla milá a vstřícná, předkrm, mix grill i nápoje byly čerstvé a velmi chutné.“

Dnes otevřeno: 14:00–2:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Steakhouse Underground

Hodnocení podniku Steakhouse Underground

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Eva

Prostředí velmi pěkné, čisté! Toalety uklizené, doplněn toaletní papír a podobně.

Obsluha milá, leč pomalá, při prázdné restauraci donesla pití po 20min čekání.Hovězí vývar zapomněla.Ceny nápojů neadekvátní kvalitě a neodpovídají! Na venkovní tabuli mojito 89,na účtě 100, bez tříště, 4lístky máty, rum nebyl cítit vůbec.Jahodová limonáda domácí venku 59,účet 65,džbánek vody s jahodovým sirupem! Jídlo -pleskavice nejslabší co jsme v Praze jedli, plněná nedobrým sýrem. Ajvar chutný, však malé množství na dva chleby. Grilovaná zelenina-lilek,cuketa syrové. Prostředí velmi pěkné, ceny neodpovídají kvalitě, podruhé bychom na jídlo nepřišli.

1. 9. 2016
Užitečné? Ano
Iva

Pljeskavica byla dobrá, ale obrázek proti tomu co jsme dostali neodpovídá. Porce nebyla tak veliká jako na obrázku.

Zklamalo nás, že za dvě sklenky vína nám servírka účtovala 250,- Kč. Když už máme jídlo levnější než potřebují, tak si to prostě vyberou jinak. Víno bylo z lístku rozlévané, takže žádná speciální lahev. Na dotaz proč je tak drahé, tak nesrozumitelně, lámanou češtinou mluvila něco o 1,5 dc.
V reálu jsme měli normální 2 dvojky vína. Už se tam nikdy nevrátím. Nepoctivci. Nedoporučuji. Hodnotím jen průměrnou chuť pljeskavice.

5. 8. 2016
Užitečné? Ano
Šárka
7. 12. 2016
Užitečné? Ano
Marcela

milá obsluha

Lilek - snědla jsem 1/2 a po té jsem ukazovala obsluze, že stačí se lilku dotknout a teče z něj spousta oleje. Pan kuchař mi vzkázal, že tak se toto jídlo připravuje, nehádala jsem se, jelikož jsem toto jedla prvně. Každopádně mé velké zažívací potíže následující den mě nepřekvapily, co mě překvapilo bylo, že stejně na tom byla sestra (23 let), která s mastným jídlem normálně nemá problém. Domnívám se, že na lilku by mělo být varování, jelikož bych řekla, že je až životu nebezpečný.
Brambory byly opravdu kvalitně prosmažené, někdy lehce do úpravy uhlíků. Maso nám chutnalo.
Obě jídla nám přinesli skoro současně - na dotaz obsluhy, jestli druhé jídlo mají zatím odnést, jsem řekla raději ne, jelikož jsem měla podezření,že by bylo za pár minut prohnáno mikrovlnkou.
Pánská toaleta mimo provoz, dveře od WC šíleně vrzaly.
10 minut jsme zjišťovaly, co u našeho stolu tak příšerně zapáchá, až jsme zjistily, že tento pro nás nelibý odér vydávají svíčky. Dávat "vonné" svíčky k jídlu mi opravdu nepřijde jako dobrý nápad.

6. 12. 2016
Užitečné? Ano
Magdalena

balkansky byl jen předkrm chutnal nam jinak to byl normalni mix gril zadny klobasky nebo čiči jako na fotce,prostredi ok vedouci sympaták servirka asi nová

toalety,chybejici pečivo

30. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (22)

Podobné podniky