Zábavní park Nepomuk

Nepomuk, Plzeňská 16

„Naprosto super. Program na cely den pro deti i rodiče. A co musím extra vyzdvihnout je naprosto dokonala obsluha. Mila a skvelej přístup k dětem :)“ — Markéta, Před 2 roky

„Naprosto super. Program na cely den pro deti i rodiče. A co musím extra vyzdvihnout je naprosto dokonala obsluha. Mila a skvelej přístup k dětem :)“ — Markéta, Před 2 roky

Aktuálně nemáme žádné nabídky

Nechte se upozorňovat na nabídky. Jakmile budeme něco mít, dáme vám vědět e-mailem.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Rodina a děti, Zážitky a zábava s dětmi

Zábavní park Nepomuk
Plzeňská 16, Nepomuk, 33501, U čerpací stanice Pyramida (zobrazit na mapě)

Zábavní park Nepomuk

Plzeňská 16, Nepomuk, U čerpací stanice Pyramida

Zobrazit na mapě
Květen - Červen So-Ne: 10:00 - 18:00, Červenec - Srpen Út-Ne: 10:00 - 18:00, Září So-Ne: 10:00 - 18:00. Pro skupiny 50 a více osob možno po domluvě otevřít i mimo otevírací dny (školní výlety, dětské dny, oslavy narozenin, firemní akce atd.)
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Bezbariérový přístup
Vezměte děti, máme koutek!
Máme dětské hřiště
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Sabina

moc příjemné prostředí

Jana

moc pěkné

Jana

pro děti super

Hodnocení podniku Zábavní park Nepomuk

Hodnocení podniku Zábavní park Nepomuk

3,9/5 (74 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Sabina

moc příjemné prostředí

20. 5. 2017
Jana

moc pěkné

17. 4. 2017
Jana

pro děti super

17. 4. 2017
Martina

Nic, vůbec tento , podnik nedoporučuji, atrakce rezave a nefunkční, řetízkac se ani nerozjel, ačkoli obsluhující pán, který mimochodem behal z jedne atrakce na druhou a ještě jste ho museli hledat měl snahu ho roztočit tak se ani nehnul, obsluhujici paní sice stála ve stánku s občerstvením, ale jak se zdá tak zbytečně jelikož co měla napsané na ceduli stejně neměla(jako kávu, nealko pivo, párek v rohliku, zmrzlinu a podobně)pouze pár sladkosti včetně vysacich kyblicku s cukrovou vatou(těch tam bylo pro změnu prevatovano), strelnice zavřená, zviratko jsme nepotkali ani jedno, pindbol uz nějaký rok zrušený, tak si kluci zahrali alespon chvilku pinponk, malej si udelal par babovicek na pisku, a jelo se domu, dalsi voucher jsme nechali propadnout protože nato aby jsme jeli s dětmi na výlet opět do Nepomuku 100km a udělat tam pár babovicek se opravdu nevyplati a opravdu by stálo zato aby Slevomat ověřil jak tento funkční nefunkční podnik funguje, protože informace a videa na internetu jsou opravdu lživé, ještě z doby kdy to otevirali a vše bylo ještě v naprostem pořádku, bohužel tento podnik v žádném případě nedoporučuji

Velké zklamání a je potřeba vše prověřit, aby nebyli další lidé co tam přijdou s dětmi zklamané :-(

2. 2. 2017
Jaroslava
3. 1. 2017
Petra

Spoustu atrakcí, her pro různou věkovou kategorii, zvířátka, v létě musí byt fajn bazének. Snaživí zaměstnanci a příjemní majitelé. Až na par nedostatku to bylo pěkné.

Jedna atrakce nešla, trampolíny by chtěli poopravit. I dřevěná stezka byla rozbitá.

9. 10. 2016
Romana

Skvělý personál, děti byly nadšené!

9. 10. 2016
Jana

Park je naprosto strašný. To, že je vybavení zastaralé, dospělým asi nevadí, ale když z prolézačky koukají dlouhé rezavé hřebíky to už je vážně nebezpečné. Zábava je tam tak na hoďku, víc ani náhodou. Ve stánku žádné občerstvení, pití, nic. Nabídka byla do 30.ho, my jsme tam byli víkend před a na bráně visela cedule, že je otevřeno poslední den. Takže těžko říct, co ti, co tam jeli na poslední chvíli? Zkrátka park Nepomuk ani se slevou. Bohužel.

9. 10. 2016
Niky

Navštívili jsme několikrát a vždy spokojenost, děti se tu vyřádí ;)

25. 9. 2016
Zdenka

Oplocený park s retro kolotočem a atrakcemi mi vyvolal vzpomínku na dětství. Měli jsme štěstí na počasí, v parku bylo několik rodin s dětmi. Děti (6 a 10 let) se připojili k průvodci, který bral celou skupinu dětí od jedné atrakce ke druhé a bavil je, děti byly nadšené a nevnímaly, že atrakce nejsou natřeny novým nátěrem… Bavily se. Obsluha v pohodě, průvodce v jeho kloboučku přes 2 hodiny stále řádil s dětmi a chvílemi jsem si přišla jako na soukromé párty, kde jsem jen pozorovatel :-D

Brouzdaliště mělo asi dešťovou vodu, tam jsem děti nepouštěla.

15. 9. 2016
Lenka

Super vyžití pro děti, bezva cena.

15. 9. 2016
Slávka

Dětem se moc líbilo a užily si to. Personál byl opravdu velmi příjemný a ochotný. Čisté soc. zařízení, možnost občerstvení. Určitě sem zase někdy zajedeme.

Škoda, že není možno si vypůjčit míč na volejbal a nohejbal, když už tam jsou obě hřiště.

7. 9. 2016
Zorka

bylo tam dost atrakcí pro děti (i dospělé), správně „ukecaný“ průvodce, který to s dětmi uměl, krásný a čistý stánek s občerstvením, a bezvadně udržované WC – byli jsme tam ve všední den a tak bylo dost volno

2. 9. 2016
Lucivavrova

Velky prostor, široká nabídka atrakcí, příjemný personál

2. 9. 2016
Hana

Zábavní park ve stylu retro :-) Pro nás dospěláky to byl totální návrat do dětství…cukrová vata, klasické houpací lodičky, řetízkové kolotoče, střelnice a další pouťové atrakce. Personál ochotný a veselý, občerstvení dostačující, toalety čisté. Všichni jsme si to užili. Nedoporučuji náročným moderním rodičům.

31. 8. 2016
Petra

Příjemná obsluha atrakcí (milý pán), který bavil všechny děti. Nakonec jsme zde strávili celý den, děti si to moc užili.

Spíše než park, větší zahrada se staršími aktrakcemi z pouti.

29. 8. 2016
Franta

Příjemný a ochotný personál, žádný problém se změnou rezervace, zařídili bezlepkové stravování pro dítě, velmi chutná kuchyně.
Super výhled z pokoje, co se snad nikdy neokouká, ideální poloha hotelu pro výlety do okolí.

28. 8. 2016
Věrča
22. 8. 2016
Langmajerova

celkově příjemné prostředí i atmosféra. prima vyžití pro děti.

21. 8. 2016
Markéta

Naprosto super. Program na cely den pro deti i rodiče. A co musím extra vyzdvihnout je naprosto dokonala obsluha. Mila a skvelej přístup k dětem :)

Vyjádření partnera
Zábavní park Nepomuk Před 2 roky

Dekujeme. A pochvalu Mireckovi radi vyridime. :-)

18. 8. 2016